Mėnulio dienų kalendorius

Šis Mėnulio dienų kalendorius remiasi Avestos astrologų horoskopais ir pranašystėmis. Manau, jog jis gali būti jums įdomus ir naudingas. Paspaudę ant  nuorodos, esančios šalia Mėnulio dieną simbolizuojančio paveikslėlio, rasite platesnį šios dienos aprašymą ir tos dienos Mėnulio horoskopą. Malonių Jums atradimų.

Pirmoji mėnulio diena- Žibintas

1 Mėnulio diena

 Pirmoji Mėnulio diena

Apmąstymų diena, geras metas kurti naujus planus ar atsikratyti blogų įpročių. Šią dieną tinka pradėti ką nors pradėti naujo, taip pt užmegzti naujoms pažintims.

 

 

2 Mėnulio diena

2 Mėnulio diena

Antroji Mėnulio diena

Aktyvi diena. Pradedami nauji darbai, kurie nulems visą būsimą mėnesį. Mokykitės, planuokite, pradėkite naujus darbus. Svarbiausia šiandien – neabejoti savimi.

3 Mėnulio diena

3 Mėnulio diena

 

Trečioji Mėnulio diena

Aktyvi, sudėtinga ir pavojinga diena. Dirbkite susikaupę ir stenkitės išlikti aktyviais. Netinkamas metas naujiems darbams pradėti, tačiau būtina tęsti tai ką jau pradėjote. Negalima dvejoti ir abejoti.

 

4 Mėnulio dieną

4 Mėnulio dieną

Ketvirtoji Mėnulio diena

Pasyvi, rimta ir sudėtinga diena. Šiandien jūs galite pamatyti save iš šalies. Nebijokite mąstyti, analizuoti ir spręsti iškylančias problemas. Nepasiduokite pagundoms, neskubėkite veikti nepagalvoję.

5 Mėnulio diena

5 Mėnulio diena

Penktoji Mėnulio diena

Aktyvi, įtempta diena. Vidinės transformacijos diena. Gali tekti ginti savo įsitikinimus. Išlikite sąžiningi ir nebijokite veikti drąsiai, jeigu esate teisūs.

 

 

6 Mėnulio diena

6 Mėnulio diena

Šeštoji Mėnulio diena

Visapusiškai rami ir palanki diena. Šiandien viskas turėtų vykti sklandžiai ir ramiai. Geriausias metas poilsiui.

 

Septintoji Mėnulio diena -Gaidys

7 Mėnulio diena

  Septintoji Mėnulio diena

Nerami ir sunki diena. Astrologai ją vadina atlygio diena. Nesivelkite į konfliktus. Tačiau savo nuopelnų sumenkinti nereikėtų, jūs galite jais netgi nedaug pasididžiuoti.

 

 

8 Mėnulio diena

8 Mėnulio diena

  Aštuntoji Mėnulio diena

Netikėtumų ir siurprizų diena, kai gali nutikti bet kas- tiek gerąją, tiek blogąją prasme. Todėl rimtų darbų geriau nepradėti ir šiandien niekuo neįsipareigoti. Šiandien geriausia melstis, teisintis, atgailauti ir derėtis.

 

Devintoji Mėnulio diena- Šiksnosparnis

9 Mėnulio diena

  Devintoji Mėnulio diena

Visapusiškai nepalanki diena. Didelis apgavysčių, suktybių ir paklydimų pavojus. Nesiduokite gundomi. Netinkamas metas naujiems darbams.Šiandien geriau niekur neiti, i iš namų ir kuo mažiau bendrauti su kitais.

 

 

10 Mėnulio diena - Fontanas

10 Mėnulio diena

Dešimtoji Mėnulio diena

Viena iš puikiausių mėnesio dienų. Jeigu norite pradėti kažką svarbaus – geresnio meto tam nesurasite. Šiandien viskas seksis beveik be jokių jūsų pastangų. Ypač gerai  bendrauti,  auklėti vaikus pagal gerą pavyzdį.

 

11 Mėnulio diena

11 Mėnulio diena

Vienuoliktoji Mėnulio diena

Sudėtinga diena, kai reikia daryti tik tai, ką gerai žinote. Nauji darbus geriau pradėti, jeigu juos greitai užbaigsite. Šiandien taip pat gerai yra rūpintis savo bei kitų artimųjų sveikata.

 

 

12 Mėnulio diena

12 Mėnulio diena

Dvyliktoji Mėnulio diena

Ramybės, atleidimo ir atjautos diena. Būkite gailestingi. Šiandien negalima pykti. Geriausias laikas taikytis ir taisyti savo santykius.

 

13 Mėnulio diena

13 Mėnulio diena

Tryliktoji Mėnulio diena

Tai diena kai galite pakeisti savo likimą. Būkite atidūs, dori ir teisingi. Šios dienos pasekmės gali kartotis daug kartų iš eilės. Šią dieną reikia nesiblaškyti ir ramiai tęsti savo darbus, ypač jeigu jie teisingi.

 

 

14 Mėnulio diena

14 Mėnulio diena

Keturioliktoji Mėnulio diena

Tai sėkmingiausia mėnesio diena. Kaip ją praleiste,- taip pragyvensite visą ateinantį mėnesį. Šiandien galima daryti beveik viską, nes tai diena kurios nepasigailėsite.

 

15 Mėnulio diena

15 Mėnulio diena

Penkioliktoji Mėnulio diena

Nesėkminga diena. Būkite mandagūs, pakantūs ir tolerantiški, kad neprisigyventumėte priešų. Ši diena yra  pagundų  diena. Šiandien gautas patarimas gali būti klaidingas.

 

 

16 Mėnulio diena

16 Mėnulio diena

Šešioliktoji Mėnulio diena

Puiki diena siekiantiems taikos ir dvasinės ramybės. Šiandien reikėtų pasirūpinti savo kūnu ir siela. Ši diena dar vadinama teisingumo diena.

 

17 Mėnulio diena

17 Mėnulio diena

Septynioliktoji Mėnulio diena

Meilės, džiaugsmo, bendravimo ir poezijos diena. Netinkamas metas liūdėti ir sėdėti kampe. Palankus metas esantiems poroje ir ieškantiems poros. Šiandien galite pradėti darbus, kurių naudą pamatysite ne iš karto.

 

 

18 Mėnulio diena

18 Mėnulio diena

Aštuonioliktoji Mėnulio diena

Pasyvi diena. Šios dienos įvykiai atspindi jūsų gyvenimo problemas ir gali kartotis ilgą laiką. Didelis nuostolių, apgaulių ir apgavysčių pavojus.

 

19 Mėnulio diena

19 Mėnulio diena

Devynioliktoji Mėnulio diena

Sunki ir labai pavojinga diena. Galimi atviros agresijos protrūkiai. Kas  slėpėsi šešėlyje, šiandien išlenda į paviršių. Nieko rimto daryti nereikėtų.

 

 

20 Mėnulio diena

20 Mėnulio diena

Dvidešimtoji Mėnulio diena

Viena iš sėkmingiausių ir geriausių dienų. Šiandien galite pamatyti savo darbų perspektyvas. Tinkamas metas pradėti naujiems darbams.

 

21 Mėnulio diena

21 Mėnulio diena

 

Dvidešimt pirmoji Mėnulio diena

Aktyvi diena, palanki komandiniam darbui. Drąsiai kelkite vestuves. Seksis viskas, kas susiję su aktyvia veikla. Netinkamas metas gerti alkoholį.

 

22 Mėnulio diena

22 Mėnulio diena

Dvidešimt antroji Mėnulio diena

Aktyvi diena. Palanki studentams, mokytojams, poetams ir išradėjams. Gera diena verslininkams.

23 Mėnulio diena

23 Mėnulio diena

 

 Dvidešimt trečioji Mėnulio diena

Aktyvi ir sunki diena. Didelis agresijos pavojus. Šiandien reikėtų tęsti tai ką jau pradėjote. Netinkamas metas naujiems darbams. Rūpinkitės namais ir sveikata.

 

 

24 Mėnulio diena

24 Mėnulio diena

Dvidešimt ketvirtoji Mėnulio diena

Visapusiškai gera diena, kupina vyriškos energijos. Puikus metas pradėti rimtus ir svarbius darbus, ypač jeigu jie ką nors gali nulemti jūsų gyvenime.

Dvidešimt penktoji Mėnulio diena

25 Mėnulio diena -Vėžlys

 

Dvidešimt penktoji Mėnulio diena

Rami ir pasyvi diena. Naujų darbų pradėti nereikėtų, tačiau senuosius reikėtų užbaigti. Palankus metas keliautojams ir prekiautojams.

 

 

26 Mėnulio diena

26 Mėnulio diena

Dvidešimt šeštoji Mėnulio diena

Sudėtinga, pilna apgaulių diena. Nesigirkite, nesipuikuokite ir nepradėkite naujų darbų. Tinkamas metas meditacijai ir apsivalymui.

Dvidešimt septintoji Mėnulio diena

Dvidešimt aštuntoji Mėnulio diena

29 Mėnulio diena- Aštuonkojis

Dvidešimt devintoji Mėnulio diena

 

Dvidešimt devintoji Mėnulio diena

Sunki ir apgaulinga diena.  Tai diena kai išnyra į paviršių visi per praeitą mėnesį susikaupę blogi darbai ir nuoskaudos. Naujų darbų geriau nepradėti.

 

 

30 Mėnulio diena

30 Mėnulio diena

Trisdešimtoji Mėnulio diena

Diena skirta apmąstymams, susitaikymui ir atleidimui.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *