Prancūzų astrologės R. Bramly 2014 metų horoskopas visiems Zodiako ženklams

Zodiako paveikslėlisGarsi prancūzų astrologė Rozina Bramly teigia, jog 2014 metai audrins jausmų pasaulį  ir skatins ieškoti naujų vertybių. Uranas bus Avino žvaigždyne, o Plutonas apsistos Ožiaragyje. Todėl amžina jų priešprieša 2014 metais pranyks. Ką tai reiškia mums?  Mūsų gyvenimuose bus mažiau įtampos,  ir dar mažiau konfliktų. Tokia ramybė leis giliau pajusti šeimos vertybes ir atkreipti dėmesį į savo ir artimiausių žmonių poreikius.

2014 metų Prognozės gimusiems po Avino ženklu

Ką Avinas praras?

Maištingajam avinui tikrai pasisekė. Visus metus Uranas bus šiame žvaigždyne, o tai reiškia, jog Avinas galės atsikratyti to kas jam iš tikrųjų  trukdo. 2014  tikrai bus puikūs metai, jeigu jūs tik panorėsite atsikratyti tabako, alkoholio arba kitos priklausomybės.

Ką Avinas įgis?

Avinas vėl įgis savo  šeimą. Jupiteris padės saugoti  ir puoselėti jūsų šeimos ryšius, padės atrasti džiaugsmo minutes bendraujant su savo atžalomis.

Ką Avinas atras?

Naują stilių. Nenustebkite, jeigu ateinančiais metais įgysite naują hobį, pakeisite savo stilių ar išdrysite išbandyti tai, ko niekad ir negalvojote pabandyti. Jūsų gyveniman žengia naujos technologijos ir pučia nauji vėjai. Jeigu sugalvosite pakeisti plaukų ar suknelės spalvą, namus ar profesiją- 2014ieji tikrai tam pasitarnaus.

Kaip Avinas jausis?

Puikiai ir išdidžiai. Pokyčiai avino gyvenime bus drąsūs, puikūs ir netikėti.

2014 metų prognozės gimusiems po Jaučio ženklu

Ką Jautis praras?

2014 metai  padės jaučiui atsisakyti įsisenėjusių kompleksų, varginančių įpročių ir įkyrių priklausomybių. Jeigu nutarėte mesti svorį- išdryskite tai padaryti, nes šiais metais tai tikrai verta padaryti. 2014 metais leiskite sau šiek tiek paišlaidauti  ir nustokite šykštauti.

Ką Jautis įgis?

Jautis įgis naujų įžvalgų ir padės labiau pasitikėti savo paties jėgomis. Šiais metais jums reikės išmokti elgtis taip kaip iš tikro norite, nedarant žalos sau ir aplinkiniams. Gal būt jūs norite išmokti naują kalbą? Įgyti naują kvalifikaciją?  O gal tiesiog išbandyti naują receptą? Puiku. 2014 tam puikiausiai tinka.

Ką Jautis atras?

Greičiausiai naują draugystę arba naują aistrą. Šiais metais jaučiai gali išdrįsti atsisakyti konservatyvaus požiūrio ir senamadiškų įpročių. Jūs galite susipažinti su visiškai priešingai mąstančiais žmonėmis ir pelnyti jų palankumą.  Na. O jeigu jums labai pasiseks  gal būt galėsite išbandyti grožio ir elegancijos pasaulio teikiamus malonumus. Tik nepamirškte būti atvirais, nuoširdžiais ir nustokite būti amžinaisiais teisėjais.

Kaip Jautis jausis šiais metais?

Šiais metais Jaučiai bus ramūs, pasitikintys ir pakantesni kitų nuomonei.

2014 metų prognozės gimusiems po Dvynių ženklu

Ką Dvyniai praras?

Dvyniams šiais metais būtina atsisakyti senų įpročių ir prieraišumo prie savo brolių ir seserų.  Šiais metais jums bus leista šiek tiek atsitraukti nuo vyresniųjų brolių ir seserų ir pažvelgti į savo gyvenimą iš šono. Patikėkite,  broliai ir seserys ne visada yra galutiniai autoritetai sprendžiant asmenines problemas. Atsigręžkite į save ir pradėkite galvoti savo galva.

Ką Dvyniai įgis?

Pasitikėjimo savimi. Šie metai puikiausiai tiks norintiems keistis ir pažinti savo paties galimybes. Dvyniai  gali netikėtai atrasti savyje naujų talentų, sugebėjimų ar naujų polinkių.

Ką Dvyniai atras?

2014 metais dvyniai gali atrasti naują meilę. Labiausiai tam tinkamas metas yra tarp sausio 1osios ir liepos 27 dienos. Jūs turite galimybę sutikti vyrišką ir solidų gyvenimo partnerį, su kuriuo jus gali sieti ne tik bendra veikla bet ir gilūs jausmai.

Kaip  Dvyniai  jausis šiais metais?

Šiais metais dvyniai ko gero bus nepriklausomi, ramūs ir pasitikintys savo šeima.

2014 metų prognozės gimusiems po Vėžio ženklu

Ką Vėžys praras?

Greičiausiaivėžys praras priklausomybės nuo partnerio jausmą. Šiais metais jūs tikrai atrasite jėgų sau ir savo asmeninėms reikmėms. Net jeigu tai būtų tiesiog puodelis kavos be antrosios pusės. Išnaudokite šį metą asmeniniam tobulėjimui.  Jeigu jūs nutarėte pasikeisti ir pradėti lankyti sporto salę, – dabar tam pats metas. Patikėkite, jūsų antroji pusė nebūtinai turi dalyvauti visuose jūsų gyvenimo įvykiuose.

Ką Vėžys įgis?

Vėžys greičiausiai pasimokys optimizmo. Net iki 16 rugpjūčio dienos žvaigždės palankios visiems jūsų pradėtiems darbams. Todėl pagrindo nerimauti neturėtų būti beveik visus metus. Ką tai reiškia? Pagaliau sulaukėte ramybės ir meto, kurį galite skirti savo reikmėms.

Ką  Vėžys atras?

Naują užsiėmimą. 2014 metai puikiausiai pasitarnaus jeigu nutarėte susirasti naują darbą, naują profesiją arba pradėti naują karjerą.  Jeigu būsite atkaklūs,  šiais metais jūs tikrai galite rasti savo svajonių darbą.

Koks Vėžys bus 2014 metas?

Mažiau užsidaręs, drąsesnis, elegantiškesnis ir labiau pasitikintis savimi.

2014 metų prognozės gimusiems po Liūto ženklu

Ką Liūtas praras?

Savo blogus įpročius. Liūto įprotis tingėti turės išnykti kaip dūmas. Ateinantys metai taip pat paskatins Liūtą atsisakyti nor valygti bet kur ir su bet kuo. Gali būti, kad savo sveikata sisūrpinęs Liūtas atsisakys dūmo ir lydinčio šį dūmą kavos puodelio.

Ką Liūtas įgis?

Greičiausiai šie metai Liūtui atneš tai ko jis trokšta- saugumo ir neliečiamumo jausmą. Uranas ne tik padės jam įgyti taip reikalingo optimizmo, tačiau padės jam susigaudyti kas šiuo metu trukdo Liūto siekiams ir veiksmams. Ypač sėkmingas laikotarpis Liūto laukia nuo rugpjūčio 12 dienos iki 2015 metų imtinai. Šiuo laikotarpiu Liūtas gali įsigyti savo svajonių pilį, naują darbą ir netgi sutikti visu šimtu procentu jį atitinkantį partnerį.

Ką Liūtas atras?

Naujoves, keliones, egzotiškus kraštus. Ateinantys metai Liūtams žada daug naujų įspūdžių, kulinarinių išbandymųir žinoma nuotykių bei kelionių.

Kaip jausis Liūtas?

Greičiausiai iki pat vasaros Liūtas bus gan išvargęs, nes jam teks pastoviai bandyti savo laimę. O tokie bandymai ramybės nesuteikia. Tačiau prasidėjus vasarai, šio ženklo atstovai galės lengviau atsikvėpti ir pasimėgauti tikrais gyvenimo teikiamais malonumais: šventėmis, pokyliais ir prabanga.

2014 metų prognozės gimusiems po Mergelės ženklu

Ką Mergelė praras?

Ateinančiais metais Mergelėms teks atsisakyti savo įkyrumo ir pedantiškumo, bei išbandyti naujas taisykles. Seni rėmai naudingi ne visuomet, ir šio ženklo atstovams teks tai patirti savo kailiu. Mergelėms gali tekti susidurti su naujovėmis, kurios joms ne visai patiks, tačiau kito kelio nėra- atėjo metas keistis. Vienok jos keisis ne tik pačios. Kad šie metai būtų sėkmingi Mergelėms teks keisti aplinką, kurioje jie gyvena arba dirba, antraip kasdieninė rutina neleis įgyvendinti nei naujų darbų nei savo slaptų savojonių.

Ką Mergelė įgis?

Mergelės šiais metais gali tikėtis savo meilės įvertinimo. Jūsų meilės jausmams verta išsikleisti visa jėga, nes būtent šiais metais jūs sugebėsite rasti ribą tarp savo ir savo mylimo žmogaus jausmų. Jeigu esate vienišas ar vieniša, šiais metais galite tikėtis susirasti antrąją savo gyvenimo pusę. Labiausiai tam tinkamas metas yra tarp Sausio ir Kovo mėnesių.

Ką Mergelė atras?

Mergelė pagaliau supras, kad gyventi dviese yra smagu. Ateinantys metai padės Mergelėms pajusti darnaus gyvenimo ramybę, ir padės joms suvaldyti savo egocentriškumą.

Kaip Mergelės jausis?

Mergelės jausis laisvai. Ateinantys metai padės joms atsisakyti gyvenimą varžančių įsitikinimų ir padės joms gyventi taikoje bei ramybėje. Būtent ateinantys metai padės Mergelėms suvokti ir nustoti kartoti tas pačias įgrisusias klaidas.

2014 metų prognozės gimusiems po Svarstyklių ženklu

Ką praras Svarstyklės?

Svarstyklės greičiausiai praras amžinai jas kamuojantį kaltės ir nepilnavertiškumo jausmą. Jos pagaliau pradės suvokti, jog savo problemas jos gali įveikti pačios, ir to neprivalo gėdintis. Šiais metais Svartyklės mažiau abejos ir daugiau atleis pačios sau. Gali būti, jog jos šiek tiek atsitolins nuo šeimos konfliktų ir galės skirti daugiau laiko sau, o ne aplinkinių įgeidžių tenkinimui.

Ką įgis Svarstyklės?

Svarstyklės įgis daugiau jėgų. O tai leis joms būti aktyvesnėms. Marsas bus jų ženkle net iki Rugpjūčio 27 dienos. Nebijokite šios Marso teikiamos energijos išnaudoti profesiniam tobulėjimui bei rimtiems asmeniniams planams. Ateinantys metai taip pat žada puikų finansinį stabilumą, kurį garantuoja Saturnas. Todėl jeigu nuspręsite imtis rimtų finansinių sprendimų, ateinantys metai jiems tikrai palankūs.

Ką atras Svarstyklės?

Ramybę ir darną poroje. Ateinančiais metais jums bus lengviau bendrauti su savo partneriu. Na o jeigu esate vieniši – turite puikią progą susirasti tą vienintelį, kuris jums iš tikrųjų skirtas.

Kaip jausis Svarstyklės?

Svarstyklės greičiausiai gyvens darnoje ir ramybėje. Ateinantys metai padės joms atsikratyti jas varginančių santykių ir žmonių. Jos išmoks susisvokti savyje ir atskirti kas joms naudinga, o kas iš tikrųjų kenkia ir jų sveikatai ir jų finansams. Ateinantys metai padės Svarstyklėms į savo gyvenimą įsileisti šviesius ir pozityvius žmones.

2014 metų prognozės gimusiems po Skorpiono ženklu

Ką praras Skorpionas?

Skorpionui pagaliau pavyks atsikratyti geluonimi jį geliančios praeities. Ateinantys metai žada būti sėkmingi, nes jūs pagaliau išmoksite atsikratyti jus gniuždančių ir nereikalingų dalykų. Visai gali būti, jog namuose pradėsite sėkmingus remonto darbus, išgriozdinsite lauk bereikalingų daiktų krūvas, kurie jums tiesiog trukdė pastebėti savo artimuosius ir vaikus. Saturnas jums leis gyventi pagal jūsų asmeninius poreikius net iki Gruodžio 24 dienos.

Ką įgis Skorpionas?

Skorpiono gyvenime pagaliau įsivyraus tvarka ir disciplina. Ateinantys metai padės jums įgyvendinti asmeninę dienotvarkę ne tik ant popieriaus, bet ir kasdienybėje. Dar nuostabiau- jums gali pradėti sektis valdyti savo piniginius reikalus taip kaip norite jūs, o ne kaip to nori jūsų kreditoriai. Jeigu essate nutarę keisti darbą,- ateinatys metai gali būti labai sėkmingi. Nes šis darbas turėtų atnešti ne tik ramybę bet ir finansinį saugumą jūsų namams. Didžiausias finansinės sėkmė periodas jus turėtų lydėti  tarp Liepos 27 ir Rugpjūčio 14 dienos.

Ką atras Skorpionas?

Naudą. Ateinantys metai jums leis jums išnaudoti visus savo gabumus ir pasiekimus. Jūs pradėsite dirbti tai ką mėgstate, o ne tai kas nuobodu. Gali būti, jog ateinančiais metais jus nustos persekioti amžinas neužinomybės ir neužtikrintumo jausmas, kuris jus lydi beveik kasdien. Darbingiausias metų periodas jums turėtų būti tarp Rugsėjo 15 ir Gruodžio 14 dienos. Ir šis periodas tikrai gali būti vainikuotas sėkme.

Kaip jausis Skorpionas?

Skorpionas spindės ramybe ir išmintimi. GalI būti, jog ateinančiais metais jus aplankys meilės jausmas, kuris leis jums pasijusti gyvenimo viršūnėje. Ateinančiais metais jūs taip pat galite atsikratyti jus varginusio ir sekinusio meilės ryšio, kuriam jau seniai buvo metas nutrūkti.

2014 metų prognozės gimusiems po Šaulio ženklu

Ką praras Šaulys?

Šaulys atsikratys savo baimių. Pagaliau Šaulys pradės lengviau miegoti, nes Plutonas, valdantis jo finansų sektorių leis jam atsipūsti. Šaulys galės ne tik atsidėti pingų rytojaus išlaidoms, bet ir šiek tiek paišlaidauti.

Ką įgis Šaulys?

Ateinantys metai Šauliui leis pajusti gyvenimo džiaugsmą. Jie žada daug puikių minučių su jūsų širdies išrinktuoju, bei daug malonių studijų akimirkų. Ateinantys metai taip pat suteiks jam progų įvertinti tai ką Šaulys jau turi. Jaudrus ir nervingas Šaulys mėgausis ramybe  ir sklandžiu gyvenimo ritmu. Palankiausias metas jo laukia tarp Liepos 16 ir 2015 metų Rugpjūčio 12 dienos.

Ką atras Šaulys?

Naujus ryšius. Šauliui bus duota galimybė iš naujo pažvelgti į savo artimuosius, vaikus ir gimines. Gali būti, jog visi kartu išvyksite į tolimą kelionę, kurioje atrasite daugybę jus siejančių dalykų. Sekantys metai padės Šauliams tapti švelnesniais ir daugiau bendrauti. Jeigu jūs vaikų neturite, gali būti, jog ateinančiais metais teks bendrauti su jaunesniais už save žmonėmis.

Kaip jausis Šaulys?

Šaulys bus ramus ir patenkintas. Ateinantys metai Šauliams gali pasiūlyti naujų atsipalaidavimo būdų, tokių kaip Joga, Meditacija, Pilatesas. Tai tikrai puikūs metai, jeigu jūs iš tikro norite išmokti susivaldymo meno.

2014  prognozės gimusiems po Ožiaragio ženklu

Ką praras Ožiaragis?

Savo priklausomybę nuo nerimo ir baimių. Amžinai besinervinančiam Ožiaragiui bus leista suprasti kas jį skatina nerimauti. Žuvyse esantis Neptūnas skatins aplinkinių dėmesį jums , bei santaiką ir harmoniją jūsų santykiuose.

Ką įgis Ožiaragis?

Ožiaragis vėl atras savo namus. Nenustebkite, jeigu ateinančiais metais nutarsite apversti namus aukštyn kojom. Matyt tam iš tikrųjų atėjo metas. Ateinantys metai  jums taip pat žada daug malonių akimirkų, kurios  prabės būtent namų aplinkoje. Sėkmingiausias laikotarpis namų pokyčiams yra tarp Sausio 1 ir Liepos 16 dienos. Šiuo metu jūsų namus bus galima sulyginti su pilnatvės taure.

Ką atras Ožiaragis?

Studijas ir mokymosi džiaugsmą. Jeigu kas nors jums trukdė išmokti kiniečių kalbą, -būkite tikri, jog ateinančiais metais tam nebeturėsite jokių trukdžių. 2014 metai skatins jūsų kūrybinės kibirkšties proveržius, todėl nebijokite keistis ir kurti. Norite mokytis vadybos? Puiku. Norite tapyti ant šilko? Dar geriau. Dirbkite ir sėkmė jus lydės visuose darbuose.

Kaip jausis Ožiaragis?

Ožiaragis greičiausiai skęs meilėje ir ramybėje. Ožiaragiai džiaugsis artimo žmogaus buvimu šalia ir šeimos santykių darna. Jie mylės patys ir bus mylimi. Romantiškiausias laikas šeimos santykių stiprinimui yra pirmasis metų pusmetis.

2014 metų prognozės gimusiems po Vandenio ženklu

Ką praras Ožiaragis?

Priklausomybę nuo šeimos. Jūs leisite sau šiek tiek atsitolinti nuo vaikų ir pagaliau skirti šiek tiek laiko sau.  Taip jūs ne tik paskatinsite juos būti savarankiškesniais, bet ir sugebėsite patys savarankiškai kažką pradėti.

Ką įgis Vandenis?

Pinigus. Neptūnas jums į ausį pašnibždės kaip užsidirbti mažiau išlaidaujant. Gali būti, jog jūsų nauji finansiniai planai bus siejami su internetu.

Ką atras Vandenis?

Naują asmeninę arba profesinę aplinką. Ir ko gero tai įvyks dėl to, jog būsite paskatinti bendrauti su tais žmonėmis, kurių vengėte .  Jeigu norėsite tobulėti, ateinantys metai jus paskatins pripažinti kitų žmonių trūkumus ir privalumus.

Kaip jausis Vandenis?

Vandenis mažiau kritikuos ir bus šiek tiek nuolaidesnis kitiems. Jam atsivers didelės galimybės, jeigu jis tik nebijos atsikratyti savo niurgzlumo.

2014 metų prognozės gimusiems po Žuvų ženklu

Ką praras Žuvys?

Žuvys praras emocinius svyravimus. Neptūnas suteiks joms daugiau intuicijos, todėl jos lengviau susidoris su savo baimėmis būti nesuprastomis. Jūs taip pat būsite šiek tiek šaltakraujiškesnės, ir dėl to gyvenimas bus tik lengvesnis.

Ką įgis Žuvys?

Žuvys įgis naujų draugių. Pagaliau jūs pradėsite juoktis, šypsotis ir bendrauti. Nebijokite to daryti, nes tam dabar pats metas.

Ką atras Žuvys?

Pagundas ir žavėjimo meną.  Net iki liepos 27 Marsas bus Svarstyklių ženkle, ir leis jums nevaldomai traukti priešingos lyties dėmesį. Todėl naudokitės juo protingai.

Kaip jausis Žuvys?

Gundančiai ir seksualiai. Ateinantys metai leis jums išbandyti naują aprangos arba makiažo stilių, kuris tik pabrėš jūsų natūralų grožį ir žavesį.  Neptūnas skatinis jūsų fantaziją visus metus, todėl nebijokite eksperimentuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *