Rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams

2014 metų Rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams Laikrodis

Avinas ( Kovo 21- Balandžio 20)

Kaip Avinas jausis?
Rugsėjo mėnuo mėnesį tvirtai stovėsite ant savo kojų ir būsite įnikę į buities darbus. Šeima, vaikai, finansiniai šeimos rūpesčiai ko gero užims visą jūsų laiką.Galima įtampa darbe, ypač santykiuose su viršininkais.Tačiau sėkmė jus turėtų lydėti visuose jūsų darbuose.

Ko reikėtų vengti Avinui?
Nepervarkite  ir leiskite sau ištrūkti romantiškon kelionėn bent savaitgaliui. Tai suteiks jums jėgų kautis už savo tikslus. Palankiausias laikas poilsiui ir kelionėms yra tarp Rugsėjo 5 ir Rugsėjo 29 dienos.

Kaip Avinui seksis meilėje?
Malonius meilės rūpesčius Rugsėjį ko gero pamiršite. Šį mėnesį (nuo 2 iki 27 dienos) jūs labiau norėsite rūpintis ne tiek romantiškais kiek buitiniais jūsų santykių aspektas. Tai nėra blogai, nes rūpindamiesi vienu kitu, jūs labiau suprasite partnerio ir savo poreikius bei galimybes. Romantiniai nuotykiai greičiausiai klostysis lygiagrečiai su finansiniais ir darbiniais, todėl nepraraskite galvos ir nepradėkite pamokslauti ar jaustis nuskriausti. Palankiausias laikas romantiškiems sprendimams yra tarp Rugsėjo 3 ir Rugsėjo 19 dienos.

 Kaip klostysis  Avino finansiniai reikalai?
Šį mėnesį Fortūna jūsų neapleis. Visą mėnesį darbuositės nepakeldami galvų, tačiau malonaus atlygio už savo darbą sulauksite Rugsėjo 29 dieną.Mėnesio viduryje galite išlošti šiek tiek pinigų, tačiau didelio laimėjimo tikėtis nereikėtų.

Palankios dienos Avinui: 6, 7, 12, 18, 25, 30.
Avinui nepalankios dienos: 2, 11, 12, 17, 19, 23.

Jautis (Balandžio 21- Gegužės 21)

Kaip Jautis jausis?
Jaučiai maudysis meilės ir dėmesio spinduliuose. Jūsų žavesys atsiskleis visa savo jėga, todėl meskite baimes šalin ir pradėkite džiaugtis gyvenimu.Šis mėnuo pats palankiausias jeigu nutarėte keisti gyvenimo būdą, dietą arba darbo pobūdį. Rugsėjo mėnesį jums taip pat vertėtų pasirūpinti savo sveikata, nes būtent nuo Rugsėjo 2 iki Rugsėjo 27 dienos yra geriausias metas ja pasirūpinti. Mėnesio pradžioje ko gero nusižengsite dietai, tačiau saldumynų jums tai pakenkti neturėtų.

Ko Jaučiui reikėų vengti?
Nebijokite keistis. Rugsėjo metas pats palankiausias metas, kai jūs galite parodyti ką sugebate irk ą mokate. Kurkite, svajokite, tobulėkite – šį mėnesį jums lygių ko gero nebus.

 Kaip Jaučiui seksis meilės reikalai?
Jūsų asmeniniai reikalai klostysis puikiai. Jeigu  jau turite gyvenimo draugą, – šį mėnesį jūsų jausmai sužibės nauja liepsna. Jeigu esatge vieniši-  Rugsėjo mėnuo neleis nuobodžiauti. Palankiausias metas romantiškiems nuotykiams jūsų laukia tarp Rugsėjo 5 ir Rugsėjo 29 dienos.

Kaip klostysis Jaučio finansiniai reikalai?
Rugsėjo mėnuo jums žada būti palankus. Mėnesio viduryje (greičiausia apie 8 mėnesio dieną) galite iškilti nesutarimų darbe. Panašiu metu galimi nedideli finansiniai nuostoliai, – gali būti kad teks grąžinti kažkokią skolą. Tačiau didelių  finansinių sunkumų tai neturėtų neturėtų atnešti. Gali būti, jog darbe jums bus pasiūlytas atsakingas ir finansiškai svarbus projektas. Jeigu jo imsitės,- turėsite jam atiduoti visas savo jėgas, kad pristatytumėte jį laiku.

Jaučiui palankios dienos: 8, 10, 12, 15, 18, 22.
Jaučiui nepalankios dienos: 2, 4, 19, 21, 27, 29.

Dvyniai (Gegužės22 – Birželio 21)

Kaip Dvyniai jausis?
Dvyniai bus darbingi, tačiau juos lydės sėkmė. Jūsų gyvenimas tekės įprasta vaga, tačiau kasdieniniai darbai pareikalaus daug valios ir diplomatinių pastangų. Mėnesio viduryje gali sušlubuoti sveikata, todėl būkite atidūs ir nepervarkite.Geriausias laikas rūpintis sveikata yra tarp Rugsėjo 13 ir Spalio 26 dienos.

Ko reikėtų vengti Dvyniams?
Nesijaudinkite dėl niekų ir nepergyvenkite dėl nesutarimų iškylančių darbe. Situacija turėtų pasitaisyti mėnesio viduryje, kai įtampa kiek atlėgs. Jūsų pastangos bus pastebėtos mėnesio pabaigoje.

Kaip Dvyniams seksis meilėje?
Jūsų asmeninis gyvenimas suksis apie šeimą ir artimus žmones. Visą  savo kūrybinę energiją ir žavesį jūs norėsite parodyti būtent artimiausiems žmonėms. Neliūdėkite, jeigu jie to iš karto neįvertins. Būkite tikri, jog ilgainiui jūsų pastangos duos vaisių. Jeigu esate vieniši- Rugsėjo mėnuo ypač palankus romantiniams nuotykiams ir pažintims. Fortūna bus ypač palanki netekėjusioms moterims.

Kaip klostysis Dvynių finansiniai reikalai?
Didelio pelno Rugsėjo mėnesį laukti nereikėtų. Tačiau šis mėnuo nežada ir finansinių nuostolių.Geriausiai tęskite jau pradėtus darbus ir nesivaikykite didelių investicijų.

Dvyniams palankios dienos: 6, 10, 12, 15, 20, 25.
Dvyniams nepalankios dienos: 2, 9, 17, 19, 24, 29.

Vėžys (Birželio 22- Liepos 23)

Kaip Vėžys jausis?
Vėžius greičiausiai vargins nuotaikų kaita. Mėnesio pabaigoje galite jaustis išvargę ar išsekinti, nes artimiausieji žmonės nebūtinai supras jus taip, kaip jūs norite būti suprantami. Neliūdėkite, jūsų rūpestis artimaisiais tikrai nepraslys nepastebėtas. Mėnesio viduryje gali susilpnėti sveikata, būsite jautrūs ir nerving. Nepamirškite, jog geriausias vaistas jums- gerai išsimiegoti. Nebijokite pasilepinti ir savaitgaliais pamirškite žadintuvą. Geriausias laikas pasirūpinti savo sveikata yra tarp Rugsėjo 13 ir Spalio 26 dienos.

Ko Vėžiui reikėtų vengti?
Rugsėjo mėnuo jums žada daug netikėtumų, kurie gali jus labai išvarginti. Stenkitės gyventi kuo stabilesniu ritmu ir pernelyg nepergyvenkite, jog nespėjate koja į koja su gyvenimu. Mėnesio viduryje, jums gali iškilti būtinybė kažko atsisakyti ar kažką užbaigti,- darykite tai drąsiai ir neabejodami, nes būtent šis žingsnis ateityje gali duoti rimtą pelną.

Kaip Vėžiui seksis meilėje?
Meilės reikalai ko gero nesiklostys būtent taip kaip jūs to norėtumėte. Jūsų partneris ko gero nesupras jūsų poreikių taip kaip juos suprantate jūs. Geriausia išeitis iš susidariusios situacijos- išvykite atostogų mėnesio viduryje( jeigu tik turite tam galimybių).Jeigu sena draugystė jūsų nebetenkina- nebijokite jos nutraukti. Palankiausias metas romantiniams nuotykiams  yra tarp Rugsėjo 2 ir Rugsėjo 27 dienos.

Kaip klostysis Vėžio finansiniai reikalai?
Rugsėjo mėnuo finansinių nuostolių jums nežada. Priešingai, jūsų piniginiai reikalai taisosi sulig kiekviena diena. Jeigu norėsite keisti darbą,- palankiausias tam metas yra mėnesio pabaigoje.

Vėžiui palankios dienos: 3, 5, 10, 12, 18, 25, 30.
Vėžiui nepalankios dienos: 4, 9, 17, 23, 26, 29

Liūtas (Liepos 24- Rugpjūčio 23)

Kaip Liūtas jausis?
Rugsėjis Liūtams nebus labai palankus. Jausitės taip, lyg niekas jūsų nesupranta ar neklauso. Greičiausiai norėsite bartis, vadovauti ar šiaip purkštausite. Pasistenkite suprasti, jog kartais geriau patylėti, nei po to ilgai prašyti atleidimo. Geriausias laikas stiprinti sveikatą yra tarp Rugsėjo 2 ir Rugsėjo 27 dienos.

Ko Liūtui reikėtų vengti?
Nepulkite vaikytis lengvo pelno ir stenkitės būti atidesni kitiems. Jūsų nerimas dėl ateities yra visai suprantamas, tačiau aplinkiniai ne visuomet supranta tai, ką norite jiems pasakyti. Stenkitės išlaikyti mandagų toną, ypač darbe.

Kaip Liūtui seksis meilėje?
Jeigu turite draugą, galimi nesutarimai mėnesio viduryje. Tačiau šie nesutarimai neturėtų pernelyg jūsų varginti,jeigu mažiau flirtuosite. Vienišiems Liūtams Rugsėjis žada daug malonių pažinčių.

Kaip klostysis finansiniai Liūto reikalai?
Finansiniai Liūto reikalai klostysis neblogai. Nuo Rugsėjo 5 ik Rugsėjo 29 dienos galite tikėtis neblogų įplaukų. Didžiausio pelno visgi reikėtų laukti po Rugsėjo 20 dienos.Paaukštinimo darbe galite tikėtis Rugsėjo 26-27 dienomis.

Liūtams palankios dienos: 3, 8, 10, 14, 18, 25.
Liūtams nepalankios dienos: 1, 9, 16, 19, 26, 29.

Mergelė (Rugpjūčio 24-Rugsėjo 23)

Kaip jausis Mergelė?
Mergelėms šypsosi laimė. Beveik visą Rugsėjo mėnesį jums neturėtų būti kliūčių, kad ir ko besiimtumėte.Skubėkite veikti, nes sėkmė tiesiog plaukia į rankas. Jeigu jau nutarėte ką nors keisti, darykite tai tarp Rugsėjo 5 ir Rugsėjo 29 dienos.

Ko Mergelei reikėtų vengti?
Šį mėnesį reikėtų pamiršti, jog esate vadovai ir šeimos maitintojai. Pasitenkite būti švelnesni aplinkiniams,- jų pagalba bus ypač reikalinga jūsų naujų planų įgyvendinimui.

Kaip Mergelėms seksis meilėje?
Panašu, jog poroje esančioms Mergelėms norėsis aiškintis santykius mėnesio viduryje. Jeigu tai darysite ramiai ir su blaivia galva, jūsų jausmai sužibės nauja ugnimi. Vienišiams gali nusišypsoti laimė sutikti būtent tokį žmogų, kurio jie tikisi. Ir tai nenuostabu, – Mergelės įžvalgumas padės jums atsijoti nepageidaujamus žmones iš jūsų gyvenimo.

Kaip klostysis Mergelės finansiniai reikalai?
Rugsėjo mėnuo nežada būti ramus, tačiau Mergelės niekada netinginiauja. Mėnesio viduryje gali pasitaikyti stambių investicijų galimybė- neatsisakykite jos.Netgi, jei išleisite ir didesnes sumas nei planavote. Jūsų priimti finansiniai sprendimai gali duoti labai didelės naudos ateityje.

Mergelei palankios dienos: 6, 12, 15, 18, 20, 25
Mergelei nepalankios dienos: 1, 9, 19, 23, 29, 30.

Svarstyklės (Rugsėjo 22- Spalio 23)

Kaip jausis Svarstyklės?
Svarstyklių gyvenimas labai nelepins, tačiau labai ir neliūdins. Darbe bus daug įtampos ir neapibrėžtumo, tačiau reikalai turėtų pasitaisyti Spalio mėnesį. Svarstyklių sveikata turėtų būti labai gera. Ypač jeigu ja pasirūpinsite mėnesio viduryje. Beveik visą Rugsėjo mėnesį (nuo 5 iki 29 dienos) jums  palanku pradėti sveikatinimo procedūrų ciklą ar išbandyti naują sporto salę.

Ko reikėtų vengti Svarstyklėms?
Netūnokite kamputyje ir nepergyvenkite dėl smulkų nesėkmių. Jūsų gyvenime nusimato rimti pokyčiai, tačiau tam, kad kažkas pasikeistų, privalote padaryti vietos šiems pokyčiams.

Kaip Svarstyklėms seksis meilės reikaluose?
Jeigu esate poroje, ko gero norėsite paatostogauti vieni. Tačiau dėl to pergyventi nereikėtų, nes jūsų santykiai po tokių atostogų turėtų tik pagerėti. Jeigu esate vieniši,- ko gero mėnesio pabaigoje sutiksite savo gyvenimo draugą. Palankiausias metas romantiškiems nuotykiams yra po Rugsėjo 8 dienos.

Kaip klostysis Svarstyklių finansiniai reikalai?
Finansinių netikėttumų greičiausiai nebus, tačiau nuostolių laukti nereikėtų. Stambius pirkinius geriausia planuoti mėnesio pabaigoje. Gali būti, jog,po Rugsėjo 13 dienos norėsite žengti rimtą finansinį žingsnį,- jis greičiausiai bus naudingas ateityje. Tačiau būtinai išsiaiškinkite visus ,,už” ir ,, prieš”, jeigu jau nutarėte ko nors imtis

Svarstyklėms palankios dienos: 3, 6, 10, 15, 18, 22, 30.
Svarstyklėms nepalankios dienos: 4, 11, 17, 19, 24, 27.

Skorpionas ( Spalio 24- Lapkričio 22)

Kaip jausis Skorpionas?
Gyvenimas tikrai nesiklostys taip kaip norite, tačiau tai vyksta ne dėl jūsų ūmaus būdo. Visą Rugsėjį norėsite skubėti ir galvoti, jog situacija, kurioje jūs atsidūrėte yra geresnė nei iš tikrųjų. Apsiginkluokite kantrybe ir išbandymus priimkite ramiai. Reikalai turėtų pradėti taisytis mėnesio viduryje, po Rugsėjo 13 dienos.

Ko reikėtų vengti Skorpionui?
Rugsėjo mėnuo nežada didelės laimės, tačiau sunkumus galite įveikti veikdami blaiviu protu ir ramiaširdimi. Atminkite, jog meditacija ir malda gali suvaldyti įsisiautėjusias emocijas, kurios dažniausiai jums ir trukdo.Stenkitės laikytis stabilesnio gyvenimo ritmo ir pasaugokite sveikatą mėnesio pradžioje.

Kaip Skorpionui seksis meilėje?
Šis mėnuo nėra geriausias santykių aiškinimuisi. Ypač Rugsėjo 8 dieną. Stenkitės būti mandagesni ir išlikti nuoširdžiais, bendraudami su antrąja puse. Jeigu  manote, jog jūsų santykiai peržengė ribą, kai kęsti nebegalima,- nustokite kankinti vienas kitą.

Kaip klostysis finansiniai Skorpiono reikalai?
Nemalonumai darbe, jus gali skatinti ginčytis su visais jus supančiais žmonėmis. Tai nenuostabu. Nuo Rugsėjo 13 iki Rugsėjo 26 dienos jūsų finansiniai interesai gali kirstis su jūsų finansinėmis galimybėmis. Tačiau investuodami būtent šiuo metu, jūs galite užsitikrinti ramią ateitį.Pabandykite išsiaiškinti visas siūlomo projekto galimybes ir nepasiduokite akimirksnio sprendimams.

Skorpionui palankios dienos: 5, 6, 10, 12, 18, 25.
Skorpionui nepalankios dienos: 7, 11, 14, 19, 24, 26, 29.

Šaulys (Lapkričio 23- Gruodžio 21)

Kaip Šaulys jausis?
Rugsėjo mėnuo nežada ramybės. Norėsite bartis, įrodinėti savo teisybę ir aiškintis santykius, ypač mėnesio pradžioje. Tačiau jeigu jūs elgsitės ramiai ir apgalvosite tai kas įvyko, ko gero suprasite ir priežastis, dėl ko ne viskas klostosi taip kaip jūs to norėtumėte. Pabandykite būti mandagesni, ypač santykiuose su giminaičiais, ir reikalai pradės gerėti. Šiuo metu jums ypač reikalingas šeimos ir artimųjų palaikymas, todėl į jų nuomonę vertėtų įsiklausyti. Sveikata taip pat nežada būti labai puiki,- gali varginti peršalimai ir nugaros skausmai. Vertėtų pasisaugoti ir nekilnoti didelių svorių.

Ko Šauliui reikėtų vengti?
Nesėdėkite kamputyje. Šį mėnesį gali tekti dirbti daugiau nei įprastai ir priimti visiškai neįprastus sprendimus. Nebijokite to. Tik keisdamiesi patys, galite kažką pakeisti savo gyvenime. Neskubėkite aiškintis santykių, nes tai neduos nieko gero. Ramybė jūsų gyveniman ateis tik tuome, kai pats būsite ramus.

Kaip Šauliui seksis meilėje?
Stenkitės nesipykti su artimiausiu žmogumi mėnesio pradžioje. Ypač Rugsėjo 8 dieną. Jūsų jausmai tik sustiprės, jei sugebėsite įsiklausyti į kito poreikius ir pageidavimus. Jeigu nutarėte priimti svarbų asmeninį sprendimą- darykite tai dabar ir neatidėliokite to rytojui.

Kaip klostysis Šaulio finansiniai reikalai?
Šį mėnesį jums gali pasisekti, tačiau tik tuo atveju jeigu nesnausite. Nuo Rugsėjo 5 iki Rugsėjo 29 dienos metas palankus jūsų asmeninės iniciatyvos ir kūrybinių sugebėjimų prasiveržimui. Būtent kūrybiniai sprendimai jums gali atnešti žymų pelną, tačiau neveikite aklai ir elkitės apdairiai. Be reikalo nerizikuokite.

Šauliui palankios dienos: 5, 9, 10, 18, 25, 30.
Šauliui nepalankios dienos: 1, 4, 11, 19, 24, 29.

Ožiaragis ( Gruodžio 22- Sausio 20)

Kaip jausis Ožiaragis?
Rugsėjo mėnuo jums žada būti malonus. Tačiau nepulkite vadovauti kitiems. Leiskite kitiems gyventi savo gyvenimus, ir jūsų gyvenimas pradės švytėti naujomis spalvomis.Jūsų sąžiningas darbas pagaliau pradės duoti apčiuopiamus rezultatus, ir jūs jausitės labiau pastebimi. Maždaug Rugsėjo 8 dieną jums gali pasitaikyti proga išbandyti naują sveikatinimo programą ar procedūrą. Tai gali suteikti jums naujų jėgų ir padėti pasijusti žvalesniais.Tačiau mėnesio pabaigoje iškyla didesnis peršalimo ligų pavojus. Saugokitės skersvėjų.

Ko Ožiaragiui reikėtų vengti?
Venkite vienatvės. Stenkitės daugiau bendrauti su jus supančiais žmonėmis. Ne visi yra tokie blogi, kaip gali atrodyti iš tikrųjų, tačiau jūs negalite to sužinoti, jeigu atsisakote bendravimo su išoriniu pasauliu.

Kaip Ožiaragiams seksis meilėje?
Santykiai su antrąją puse klostysis puikiai. Gal būt mėnesio pradžioje išvyksite į trumpą kelionę ar tiesiog kartu išbandysite kažkokį naują užsiėmimą. Visas Rugsėjis ( nuo 5 iki 29 dienos) yra palankus meilei ir romantiškiems nuotykiams.

Kaip klostysis Ožiaragio finansiniai reikalai?
Piniginiai reikalai didelių pokyčių neatneš. Jūsų įplaukos bus stabilios, o situacija darbe taip pat rami ir palanki būtent jums. Visą Rugsėjį (nuo 2 iki 27 dienos) reikalai turėtų klostytis kuo puikiausiai. Gali būti, jog pasitaikys rimtesnių finansinių investicijų galimybė. Prieš imdamiesi šio žingsnio, neužmirškite pasitarti su išmanančiais tą darbą žmonėmis, kad neapsigautumėte vėliau.

Ožiaragiui palankios dienos: 8, 10, 12, 14, 18, 25.
Ožiaragiui nepalankios dienos:  4, 6, 16, 19, 24, 29..

Vandenis (Sausio 21-oji- Vasario 19-oji)

Kaip  jausis Vandenis ?
Vandenių sėkmė šį mėnesį priklausys tik nuo jų asmeninių pastangų. Jeigu Vandeniai sugebės išlikti drausmingais ir nepasiduoti norui diktuoti savo valią, Rugsėjis gali būti netgi labai sėkmingas. Jūsų nuotaikos gali labai svyruoti, lygiai taip pat kaip ir jūsų darbingumas. Stenkitės nepervargti ir pakankamai daug laiko skirti miegui ir poilsiui.Palankiausias laikas rūpintis savo sveikata yra nuo Rugsėjo 13 iki Spalio 26 dienos.

Ko reikėtų saugotis Vandeniams?
Vandeniams būtina stengtis nesišvaistyti piktomis replikomis ir išsaugoti ramybę. Atminkite, jog artimiausieji jums žmonės tiesiog negali jausti nei jūsų nuovargio nei jūsų nuoskaudų, kurios neretai yra tik išgalvotos.

Kaip  Vandeniui  seksis meilės reikaluose?
Turintieji gyvenimo draugą ko gero norės aiškintis santykius. Toks tarpusavio nesupratimas tęsis net visą mėnesį- nuo Rugsėjo 5 iki Rugsėjo 29 dienos. Jeigu suvaldysite liežuvį ir savo poreikius aiškinsite ramiai, ko gero jūsų santykiams bus lemta sužibėti naujomis spalvomis. Jeigu esate vieniši, romantinių nuotykių tikimybė didžiausia po Rugsėjo 25 dienos.

Kaip klostysis  Vandenio finansiniai reikalai?
Rugsėjo mėnesio pradžioje, ypač Rugsėjo 8 dieną galite turėti nedidelių nuostolių ar išlaidų. Tačiau jos nesukels ypatingai didelių sunkumų. Darbe situacija bus sudėtinga ir jums teks pakovoti tiek už savo padėtį, tiek ir už atlyginimą. Tačiau jūsų pastangos nenueis veltui,- nes būtent jums gali būti pasiūlyta dalyvauti kažkokiame stambesniame ir atsakomybės reikalaujančiame projekte.

Vandeniui palankios dienos3, 10, 12, 18, 20, 30.
Vandeniui nepalankios dienos: 4, 7, 17, 19, 24, 29.

Žuvys ( Vasario 20-oji- Kovo 20-oji)

Kaip jausis Žuvys?
Kuo daugiau daugiau žinosite, tuo sėkmingiau klostysis jūsų karjera. Rugsėjo mėnuo nežada ypatingų bėdų, tačiau jums gali nusišypsoti naujo darbo arba paaukštinimo galimybė. Jūsų žinios bei mokėjimas jausti paklausą ir pasiūlą, padės jums žengti didelį žnigsnį į priekį. Visą mėnesį reikėtų daugiau skirti sveikatai, nes didesnis lėtinių ligų paūmėjimo pavojus.

Ko Žuvims reikėtų vengti?
Šis mėnuo gali tapti labai sėkmingu, jeigu nutarsite ko gi iš tikrųjų norite. Užsibrėžkite tikslą ir geriausiai jo siekite bendromis jėgomis su visa šeima. Tik neplaukite pasroviui ir nemanykite, jog kiti nudirbs darbus už jus.

Kaip Žuvims seksis meilėje?
Rugsėjis palankus tiek Žuvims, tiek jų mylimiems žmonėms.Tai metas, kai jūs galite planuoti savo šeimą ir pasiryžti bendram jus ir jūsų antrąją pusę vienijančiam tikslui. Romantiniams nuotykiams palankus beveik visas Rugsėjis- nuo Rugsėjo 5 iki Rugsėjo 21 dienos. Romantiniams nuotykiams nepalankus metas yra tarp Rugsėjo 21 ir Rugsėjo 24 dienos.

Kokie klostysis Žuvų finansiniai reikalai?
Jeigu jūs dirbate kūrybinį darbą, jūsų nuopelnai gali būti viešai įvertinti. Nuo Rugsėjo 13 iki Rugsėjo 26 dienos jums gali nusišypsoti paaukštinimo galimybė. Deja ypatingai didelių pajamų padidėjimo kol kas nenusimato. Vienok nuostoliais atrodo taip pat nekvepia.

Žuvims palankios dienos: 2, 6, 10, 14, 18, 25.
Žuvims nepalankios dienos: 4, 9, 17, 19, 25, 28.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *