Rugpjūčio mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams

2014 metų Rugpjūčio mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams Laikrodis

Avinas ( Kovo 21- Balandžio 20)

Kaip Avinas jausis?
Rugpjūčio mėnesį jausitės svajingai. Įsiklausykite į savo nuojautas ir pojūčius. Jūsų gyveniman artėja pokyčiai, kuriuos galite pastebėti tik jūs patys.

Ko reikėtų vengti Avinui?
Jeigu dar neatostogavote- pats metas tai padaryti. Neužmirškite, jog gerai darbuotis galite tik tuomet, kai esate gerai pasiilsėję.

Kaip Avinui seksis meilėje?
Žvaigždės Avinams žada daug malonaus bendravimo akimirkų. Tačiau tik mėnesio viduryje jūs pamatysite ar jūsų santykiams lemta vystytis toliau. Palankiausias metas meilės nuotykiams Rugpjūčio 8 diena.

Kaip klostysis  Avino finansiniai reikalai?
Pinigų šį mėnesį pritrūkti neturėtų, tačiau išlaidų taip pat bus. Neišlaidaukite pernelyg smarkiai, nes ruduo ne už kalnų. Pelno laukite Rugpjūčio 16 dieną.

Palankios dienos Avinui: 1, 9, 10, 17, 18, 27, 28.
Avinui nepalankios dienos: 7, 13, 14, 20, 21

Jautis (Balandžio 21- Gegužės 21)

Kaip Jautis jausis?
Jaučiai gali skęsti dvejonėse ir abejonėse, Rugpjūčio mėnesį jums gali  tekti kažką pasirinkti, todėl prieš priimdami galutinį sprendimą, išsiaiškinkite, ko gi iš tikrųjų jūs norite ir trokštate. Jeigu nieko nenorite, tai nieko ir negausite.  Šį mėnesį taip pat galite kažkur netikėtai išvykti su šeima.

Ko Jaučiui reikėų vengti?
Šį mėnesį nepamirškite savo namų. Dabar pats metas jais pasirūpinti. Jeigu ieškote naujo gyvenamojo ploto, sėkmingiausia tam diena yra Rugpjūčio 18.

Kaip Jaučiui seksis meilės reikalai?
Rugpjūčio 12 dieną jūsų santykiai gali užsidegti nauja aistra. Jeigu nesate įpratę pastebėti savo partnerio gerųjų savybių, darykite tai, kol dar nevėlu. Jeigu esate vieniši,- pats metas nustoti liūdėti ir pradėti šypsotis. Palankiausia diena romantiškai pažinčiai – Rugpjūčio 15.

Kaip klostysis Jaučio finansiniai reikalai?
Ateitis jums šypsosi. Visai gali būti, jog jums bus pasiūlyta naujo darbo galimybė arba tiesiog nedidelės finansinės įplaukos. Piniginius reikalus geriausia tvarkyti Rugpjūčio 2 dieną.

Jaučiui palankios dienos: 2, 3, 4, 11, 12, 20, 21, 30, 31.
Jaučiui nepalankios dienos: 9, 10,  16, 22, 23, 24.

Dvyniai (Gegužės22 – Birželio 21)

Kaip Dvyniai jausis?
Smalsiesiems Dvyniams pats metas pasimokyti kažko naujo. Visai gali būti, jog pradėsite mokytis to, ko anksčiau visiškai nežinojote ir neišmanėte. Nebijokite nežinomybės, šios naujos žinios gali tapti rimtų pajamų šaltiniu.

Ko reikėtų vengti Dvyniams?
Vasara švenčių metas. Jeigu ką nors jau pasiekėte,- nepamirškite šios pergalės kaip nors atšvęsti. Gali būti, jog sėkmė aplankys jūsų artimą žmogų, – netapkite abejingi ir nebūkite užuomarša. Jeigu nutarėte pakeliauti, – kelionių maršrutą rinkitės labai atsakingai. Kuo daugiau suplanuosite, – tuo daugiau naudos išpešite iš savo kelionės.

Kaip Dvyniams seksis meilėje?
Jeigu jau esate poroje, – būtinai tai atminkite viso mėnesio metu. Net ir iškilus nesklandumams jūsų santykiams,- atminkite, jog savo partner išsirinkote patys. Jeigu esate vieniši, romantiškų santykių galimybė gali nusišypsoti Rugpjūčio 10 ir 18 dienomis.  Jūs galite būti supažindinti artimo giminaičio arba užmegzti naują pažintį internetu.

Kaip klostysis Dvynių finansiniai reikalai?
Rugpjūčio mėnesį ko gero norėsite keisti darbą arba paprašyti paaukštinimo. Nebijokite prašyti, tačiau darykite tai mandagiai ir maloniai. Jūsų žavesys gali jums atverti naujas galimybes. Pelno galimybės didžiausios Rugpjūčio 1 dieną.

Dvyniams palankios dienos: 5, 6, 13, 14, 22, 23.
Dvyniams nepalankios dienos: 11, 12, 17, 19, 25, 26.

Vėžys (Birželio 22- Liepos 23)

Kaip Vėžys jausis?
Kad ir kaip norisi pasvajoti, -ateinantį mėnesį Vėžiams geriausia pasidomėti savo finansais. Atidžiai paskaičiuokite kiek gi uždirbate ir kiek išleidžiate. Visai gali būti, jog pavyks sumažinti namų išlaidas. Jeigu gyvenimas privers kažką rinktis,- darykite tai greitai ir neabejodami. Sakoma, kad traukinys vėluojančių nelaukia.

Ko Vėžiui reikėtų vengti?
Netūnokite kamputyje. Atėjo metas svajoti drąsiai ir praktiškai siekti savo svajonės išsipildymo. Jūsų sėkmė slypi jūsų pačių supratime kaip ir ką darote.

Kaip Vėžiui seksis meilėje?
Jūsų meilės reikalai atrodo įstrigo rutinos gniaužtuose. Pats metas įkvėpti gaivaus oro ir atšviežinti jūsų santykius.  Nebijokite naujovių ir naujienų. Keiskitės patys ir pokyčiai į gerąją pusę turėtų pasijausti mėnesio viduryje. Jeigu esate vieniši, šį mėnesį gali užsimegzti nauja pažintis. Jeigu jūs domitės dvasiniais dalykais, ko gero sutiksite panašiai mąstantį žmogų. Laimingiausia diena romantiškiems santykiams – Rugpjūčio 25.

Kaip klostysis Vėžio finansiniai reikalai?
Rugpjūčio mėnuo jums žada paaukštinimą arba naujus pelno šaltinius. Nebijokite dalytis savo finansinėmis idėjomis, – visai netikėtai galite atrasti rėmėjų ilgai brandintam planui, kuris pagaliau duos tikrų rezultatų. Didžiausia pelno galimybė yra Rugpjūčio 17 dieną.

Vėžiui palankios dienos: 7, 8, 15, 16, 25, 26.
Vėžiui nepalankios dienos: 1, 13, 14, 20, 21, 27, 28.

Liūtas (Liepos 24- Rugpjūčio 23)

Kaip Liūtas jausis?
Rugpjūtis yra pats metas suvokti, jog esate vertas to ko trokštate. Nebijokite to prisiminti kasdien. Jūsų artimieji yra šalia ir jie nori jums padėti. Jeigu norite kažką keisti savo aplinkoje, nebijokite to daryti.

Ko Liūtui reikėtų vengti?
Rugpjūčio mėnuo žada būti vaisingas ir kupinas naujų įspūdžių. Būkite atvirti pokyčiams , ir sėkmė nuo jūsų nenusigręš.

Kaip Liūtui seksis meilėje?
Jūsų santykiai su antrąja puse ko gero klostysis ne taip kaip norite jūs. Būkite sąžiningi ir viskas išsispręs į gerąją pusę. Jeigu jus vargina kažkoks senas ryšys, pats metas į jį pažiūrėti kitomis akimis. Jeigu šie santykiai iki šiol jums neatnešė nieko gero, ko gero jie nieko gero ir nebeatneš. Jeigu esate vieniši,- šis mėnuo siūlo jums pačias didžiausias sėkmės galimybes per visus metus. Meilės deivė Venera jums pradės šypsotis nuo Rugpjūčio 12 dienos.

Kaip klostysis finansiniai Liūto reikalai?
Laikas nustoti dvejoti. Griebkite laimės paukštę už uodegos ir kalkite pinigus visą mėnesį. Atminkite, viskas ko jums šiuo metu reikia- noras ir siekiai. Sėkmė pati plaukia jums į rankas. Didžiausio pelno galimybės jūsų laukia Rugpjūčio 28 dieną.

Liūtams palankios dienos: 1, 9, 10, 17, 18, 27, 28.
Liūtams nepalankios dienos: 3, 4, 15, 16, 22, 23, 30, 31.

Mergelė (Rugpjūčio 24-Rugsėjo 23)

Kaip jausis Mergelė?
Jūsų gyvenimas gal būti ir nėra klotas rožėmis, tačiau pakeitę savo požiūrį į problemą, pakeisite ir save patį. Jūsų ateitis priklausys tik nuo to, kaip jūs protausite, o ne nuo to, kaip jūs pergyvensite. Jeigu aplinka jus slegia,- kur nors išvykite, kad ir trumpam. Nauji įspūdžiai jums padės susidoroti su naujai užgriuvusiais darbais.

Ko Mergelei reikėtų vengti?
Visi žino, jog jūsų rūpesčiai niekada nesibaigia. Todėl kuo mažiau pergyvensite, tuo lengviau susidorosite su iškylančiomis bėdomis. Gali būti, jog jūsų baimės yra tik perdėtos, todėl kuo ramesni esate jūs, tuo ramiau jaučiasi jūsų mylimi žmonės. Jeigu esate vieniši, ateinantis mėnuo jums žada malonių akimirkų. Būkite atidūs, ir neatstumkite sėkmės, kurios galite nepastebėti iš pirmo žvilgsnio.

Kaip Mergelėms seksis meilėje?
Visi žino, jog jūsų rūpesčiai niekada nesibaigia. Todėl kuo mažiau pergyvensite, tuo lengviau susidorosite su iškylančiomis bėdomis. Gali būti, jog jūsų baimės yra tik perdėtos, todėl kuo ramesni esate jūs, tuo ramiau jaučiasi jūsų mylimi žmonės. Jeigu esate vieniši, ateinantis mėnuo jums žada malonių akimirkų. Būkite atidūs, ir neatstumkite sėkmės, kurios galite nepastebėti iš pirmo žvilgsnio. Romantiškiems santykiams palankiausia diena yra Rugpjūčio 24 diena.

Kaip klostysis Mergelės finansiniai reikalai?
Ateinantis mėnuo žada būti gan malonus. Neapsikraukite smulkmenomis ir stenkitės nepražiopsoti naujo šanso, kuris yra visiškai šalia. Didžiausia pelno galimybė jūsų laukia Rugpjūčio 4 dieną.

Mergelei palankios dienos: 2, 3, 4, 11, 12, 20, 21, 30, 31.
Mergelei nepalankios dienos: 5, 6, 17, 18, 25, 26.

Svarstyklės (Rugsėjo 22- Spalio 23)

Kaip jausis Svarstyklės?
Jeigu praėjusį mėnesį darbas vijo darbą, šį mėnesį mažai kas keisis. Jums teks išmokti dirbti čia ir dabar, kad galėtumėte padaryti viską, ką privalote padaryti. Vienok Rugpjūčio mėnuo žada būti sėkmingas. Todėl nebijokite kurti, svajoti ir veikti. Jūsų artimieji yra šalia ir pasiruošę jums padėti.

Ko reikėtų vengti Svarstyklėms?
Šiuo metu niekas negali pasakyti ką ir kaip jūs turite daryti. Savo sprendimus privalote priimti patys ir neabejodami savo teisumu. Nepasiduokite aplinkos spaudimui ir drąsiai sakykite  “Ne”, jeigu jaučiate, kad norite tai pasakyti.

Kaip Svarstyklėms seksis meilės reikaluose?
Mėnesio pradžioje ko gero jausitės gan liūdnai, tačiau nuo Rugpjūčio 12 dienos judviejų santykiai turėtų pasitaisyti.  Jeigu esate vieniši, ko gero sustiprės santykiai su žmogumi, apie kurio jausmus jūs net neįtarėte. Jūsų naujasis draugas ar draugė į jūsų gyvenimą gali ateiti per senus draugus, vakarėlį ar alternatyviosios terapijos užsiėmimus. Naujos pažinties galimybė yra didžiausia Rugpjūčio 12 ir 23 dienomis.

Kaip klostysis Svarstyklių finansiniai reikalai?
Finansiniai reikalai gali klostytis gan įtemptai, tačiau jūsų sugebėjimas dirbti komandoje gali atnešti apčiuopiamų rezultatų. Šį mėnesį taip pat gali nusišypsoti laimė išlošti loterijoje, todėl nusipirkite tą laimingąjį bilietą. Didžiausia pelno galimybė jūsų laukia Rugpjūčio 21 dieną.

Svarstyklėms palankios dienos: 5, 6, 13, 14, 22, 23.
Svarstyklėms nepalankios dienos: 1, 7, 8, 20, 27, 28.

Skorpionas ( Spalio 24- Lapkričio 22)

Kaip jausis Skorpionas?
Ar dar nesusimąstėte apie tai, kad daugelis jūsų svajonių lieka tik svajonėmis?  Meskite svajones į šalį ir pradėkite skaičiuoti. Pasiimkite popieriaus lapelį ir tiksliai surašykite ko trokštate, kad galėtumėte suprasti, kaip jūs tą pasieksite.  Jums pats metas pasiraitoti rankoves ir ūkiškai pažvelgti į tai ką jūs jau turite. Nesnauskite, o dirbkite.

Ko reikėtų vengti Skorpionui?
Mėnesio pabaigoje jums gali iškilti sunkumų. Galimi kažkokie vėlavimai arba nedideli nuostoliai. Taupykite jėgas ir pinigus, nes šio mėnesio pabaigoje gali tekti dėl kažko pakovoti.

Kaip Skorpionui seksis meilėje?
Jūsų jausmų ir darbų pasaulis regis susiliejo į vieną. Kad nepasimestumėte jausmų miške, atminkite – laimingas tas kuris duoda, o ne tas kuris ima. Jūsų jausmams lemta išsiskleisti iš naujo, tačiau nepamirškite, jog rodydami savo dėmesį, sulauksite ir pripažinomo ir supratimo. Jeigu esate vieniši, šis mėnuo žada naują ir audringą pažintį. Tačiau ar tai tikrieji jausmai, sužinosite tik mėnesio pabaigoje. Palankiausia diena romantiškiems santykiams- Rugpjūčio 7.

Kaip klostysis finansiniai Skorpiono reikalai?
Jums vis dar sekasi. Nebijokite bandyti ieškoti naujų pelno šaltinių. Jeigu ieškote naujo darbo,- gali būti, jog jį gausite visai greitu metu. Didžiausio pelno galimybė- Rugpjūčio 15.

Skorpionui palankios dienos: 7, 8, 15, 16, 25, 26.
Skorpionui nepalankios dienos: 2, 3, 4, 9, 10, 22, 23, 30, 31.

Šaulys (Lapkričio 23- Gruodžio 21)

Kaip Šaulys jausis?
Rugpjūčio mėnuo tinkamas apsivalymui. Jeigu jus kas nors kausto ar slegia- drąsiai to atsikratykite. Jūsų šeima yra pasiilgusi jūsų dėmesio, gali būti, jog teks ruoštis kokiam nors dideliam įvykiui giminėje.

Ko Šauliui reikėtų vengti?
Šį mėnesį teks parodyti ko esate verti. Nebijokite nesėkmės, nes kartais nesėkmės priverčia atsiskleisti jūsų talentus. Drąsiai bandykite savo jėgas, netgi, jei šie bandymai iš karto sėkmingi nepasirodys.

Kaip Šauliui seksis meilėje?
Jeigu turite antrąją pusę,- nepamirškite parodyti jai savo jausmų ir dėmesio. Jūsų pastangos bus tikrai suprastos ir įvertintos. Jeigu esate vieniši,- būkite tikri, jog nutrūkęs ryšys tikrai nebuvo jums naudingas. Atsikratykite sielos bagažo, kad galėtumėte širdin įsileisti naują jausmą. Palankiausia diena romantiškiems jausmams- Rugpjūčio 2.

Kaip klostysis Šaulio finansiniai reikalai?
Pats metas pasinaudoti savo kūrybinėmis galiomis ir pradėti kažką naujo ir neišbandyto. Nevaržykite savęs išankstinėmis baimėmis. Ko gero ne viskas klostysis taip kaip jūs įsivaizduojate, tačiau jūsų sėkmė yra visiškai šalia. Didžiausia pelno galimybė yra Rugpjūčio 20 dieną.

Šauliui palankios dienos: 1, 9, 10, 17, 18, 27, 28.
Šauliui nepalankios dienos: 5, 6, 11, 12, 25, 26.

Ožiaragis ( Gruodžio 22- Sausio 20)

Kaip jausis Ožiaragis?
Jeigu kažkas nuodija jūsų jausmus- pats metas to atsikratyti. Nekaupkite liūdesio, pykčio ar pavydo, nes šie jausmai neleidžia pajusti koks gražus yra jūsų gyvenimas. Jeigu norite keistis ar kažką pasirinkti,- apie savo planus nepasakokite niekam. Keiskitės ramiai ir nesiblašykite , ir gyvenimas jums nusišypsos.

Ko Ožiaragiui reikėtų vengti?
Prisiminkite savo draugus ir stenkitės jų nepamiršti. Ko gero susigrąžinsite seniai prarastą draugystę. Jeigu nutarėte pakeliauti,- pats tinkamiausias tam metas yra Rugpjūčio 23.

Kaip Ožiaragiams seksis meilėje?
Jūsų santykiai su antrąja puse ko gero nesiruošia būti puikūs. Ir tai ko gero tik todėl, kad pernelyg pavyduliaujate. Leiskite savo antrajai pusei šiek tiek atsikvėpti, ir daugiau įsiklausykite į artimo žmogaus pageidavimus. Jeigu esate vieniši, pernelyg nepergyvenkite. Skausmingi santykiai jau praeityje ir būtent todėl jūs dabar saugūs ir ramūs. Jeigu jūsų dėmesį patrauks visiškai jums priešingas žmogus, gali būti, jog tai ir bus tas ryšys kurio jūs laukėte taip ilgai. Palankiausia diena romantiškiems santykiams- Rugpjūčio 1.

Kaip klostysis Ožiaragio finansiniai reikalai?
Gali būti, jog jūsų užimamos pareigos jus slegia. Jeigu jaučiatės esantys ne savo vietoje, – pats metas ieškotis naujos. Geriausias metas naujo darbo paieškoms yra Rugpjūčio mėnesio viduryje. Didžiausio pelno galimybė laukia Rugpjūčio 18 dieną.

Ožiaragiui palankios dienos: 2, 3, 4, 11, 12, 20, 21, 30, 31.
Ožiaragiui nepalankios dienos:  7, 8, 13, 14, 27, 28.

Vandenis (Sausio 21-oji- Vasario 19-oji)

Kaip  jausis Vandenis ?
Pats metas suprasti, jog gyvenimas jums duoda tai, kas jums reikalinga, o ne tai ko jūs norite. Jeigu suprasite, jog ne visi jūsų norai yra naudingi jums patiems, gyvenimas pasitaisys.

Ko reikėtų saugotis Vandeniams?
Ne viską pasaulyje gali nupirkti pinigai. Atminkite, jog jus mylintys žmonės, jus asmeniškai myli ne dėl pinigų, bet dėl to, kas esate jūs. Stenkitės neskaudinti pačių artimiausių jums žmonių. Jūsų asmeninius pergyvenimus kiti supras tik tuomet, kai savo jausmus įprasite išsakyti ramiai ir suprantamai.

Kaip  Vandeniui  seksis meilės reikaluose?
Jeigu turite antrąją pusę, – leiskite jai gyventi savo asmeninį gyvenimą. Atminikite, jog jūsų pavyduliavimas tik griauna tai, ką jūs sukūrėte kartu. Jeigu esate vieniši, šį mėnesį galite sutikti savo gyvenimo ar širdies draugą. Ir būtent tuo metu, kai to visiškai nelaukėte. Naujas žmogus į jūsų gyvenimą gali ateiti per  bendrus pomėgius ir interesus. Palankiausia diena romantiškiems santykiams yra Rugpjūčio 9.

Kaip klostysis  Vandenio finansiniai reikalai?
Jeigu nutarėte  papildomai užsidibrti,- šios pajamas nebus labai didelės. Tačiau jos sustiprins jūsų autoritetą. Rugpjūčio mėnuo taip pat palankus naujam investiciniam projektui. Išlaidauti šiuo metu nereikėtų. Didžiausia pelno galimybė- Rugpjūčio 12 .

Vandeniui palankios dienos: 5, 6, 13, 14, 22, 23.
Vandeniui nepalankios dienos: 2, 3, 4, 10, 15, 16, 30, 31.

Žuvys ( Vasario 20-oji- Kovo 20-oji)

Kaip jausis Žuvys?
Atėjo metas atsikratyti nereikalingo šlamšto. Jeigu koks nors ryšys jus vargina ar sekina- nutraukite jį dėl šventos ramybės. Gyvenimas yra pernelyg trumpas, kad galėtumėte jį švaistyti jums svetimiems žmonėms.

Ko Žuvims reikėtų vengti?
Nepasakokite apie savo asmeninius planus net artimiausiam draugui. Jeigu jūsų padėtis šiuo metu yra neaiški, – iki mėnesio pabaigos viskas išsipręs. Nesiblaškykite ir stenkitės būti kuo geriausios formos. Jeigu jaunesnis jūsų šeimos žmogus kažką keičia savo gyvenime, – šie pokyčiai bus tik į gera, todėl geriau jam netrukdykite.

Kaip Žuvims seksis meilėje?
Jeigu turite antrają pusę,- ko gero jūsų jausmų laukia rimti išbandymai. Ar jūsų santykiams lemta išlikti priklausys tik nuo to, kaip jūs patys esate pasiruošę vienas kitą suprasti. Jeigu esate vieniši, ko gero sutiksite naują žmogų, tačiau jis toli gražu nebus toks, kokio jūs norite. Nebijokite pasitikti naujo jausmo, nes šis žmogus turėtų domėtis tuo, kas įdomu būtent jums. Romantiškiems santykiams palankiausia diena – Rugpjūčio 23.

Kokie klostysis Žuvų finansiniai reikalai?
Atėjo metas būti pastebėtiems, todėl nebijokite pabrėžti to ką padarėte ir paaiškinkite kiek pastangų jūs įdėjote, kad tai padarytumėte. Nebijokite išsakyti savo nuomonės, nes būtent ji gali nulemti jūsų paaukštinimą. Didžiausia pelno galimybė yra Rugpjūčio 8.

Žuvims palankios dienos: 7, 8, 15, 16, 25, 26.
Žuvims nepalankios dienos: 5, 6, 11, 12, 17, 18, 19

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *