Birželio mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams

2014 metų Birželio mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams
zodiaKa

Avinas ( Kovo 21- Balandžio 20)

Kaip Avinas jausis?
Šį mėnesį jums teks pakovoti su pagundomis ir įrodyti savo tikrąją vertę. Nebijokite pripažinti savo klaidų,- tai tik parodys jūsų išmintį ir sugebėjimą suvaldyti situaciją.

Ko reikėtų vengti Avinui?
Jeigu jus kamuoja slogūs prisiminimai,-tik jūs pats esate dėl jų kaltas. Leiskite praeičiai nugrimzti į atmintį. Žvelkite pirmyn, nes gyvensite ne vakar, o rytoj Atėjo metas naujai pradžiai. Šį mėnesį jums gresia didesnis nervinio persitempimo ir traumų pavojus.

Kaip Avinui seksis meilėje?
Jeigu jūsų santykiai pagrįsti finansais, ko gero atsisakysite savo požiūrio. Šiuo metu jus traukia protu o ne turtu žibantys žmonės, Tačiau ar tai iš tikro tie žmonės, kurie jums reikalingi?

Kaip klostysis  Avino finansiniai reikalai?
Šį mėnesį jus gali lydėti sėkmė. Tačiau užją teks pakovoti. Apsiginkluokite ramybe ir šaltu protu. Būkite ypač atsargūs pasirašinėdami naujas sutartis.

Palankios dienos Avinui: 3, 4, 18, 29.
Avinui nepalankios dienos: 11, 17, 22, 25, 26.

Jautis (Balandžio 21- Gegužės 21)

Kaip Jautis jausis?
Jaučio laukia daug pagundų ir abejonių. Nesiduokite apgaunami, nes ne viskas auksas kas auksu žiba.

Ko Jaučiui reikėų vengti?
Net jeigu ir norite kažką keisti,- dabar tam tiesiog ne metas. Šiuo metu stenkitės išlaikyti tai ką turite ir neskubėkite nei pirkti, nei parduoti, nei tuolabiau atsikratyti to ką turite. Būkite labai atsargūs bendraudami su artimaisiais, nes šalia jūsų gali slėptis klastingas žmogus. Darbo vietoje nereikėtų painioti darbo ir meilės santykių, nes jie nesibaigs gražiuoju, Ypač pasirūpinti savo sveikata reikėtų po Birželio 23 dienos.

Kaip Jaučiui seksis meilės reikalai?
Jūsų parneriui gali prireikti jūsų palaikymo ir pagalbos, ypač jeigu jis ar ji turi sveikatos problemų.

Kaip klostysis Jaučio finansiniai reikalai?
Jūsų finansinė situacija išliks stabili, tačiau išlaidauti šį mėnesį tikrai nereikėtų. Būkite ypač atsargūs paskutiniąją birželio savaitę.

Jaučiui palankios dienos: 1, 4, 6, 8, 9, 10, 18, 29.
Jaučiui nepalankios dienos: 2, 7, 11, 13, 21

Dvyniai (Gegužės22 – Birželio 21)

Kaip Dvyniai jausis?
Dvyniai skraidys padebesiais tikrąją to žodžio prasme. Venera tikrai neleis jums liūdėti šį mėnesį.

Ko reikėtų vengti Dvyniams?
Romantiški nuotykiai ir flirtas gali sutrukdyti darbo reikalams, todėl nepamirškite, jog birželį gali tekti dirbti viršvalandžius.

Kaip Dvyniams seksis meilėje?
Šį mėnesį jūsų jausmai turėtų degti rimta liepsna, tačiau iki liepos pradžios galite kilti nesusipratimų dėl paprasčiausių smulkmenų, Bendraudami su savo partneriu būkite ypač taktiški Birželio 12-13 dienomis.

Kaip klostysis Dvynių finansiniai reikalai?
Profesionalai ir aktyvūs darbuotojai gali būti paaukštinti pareigose. Birželio mėnesį jums gali tekti prisiminti viską ko buvote išmokę arba ką buvote gerokai primiršę. Nebijokite. Šie įgūdžiai tik dar labiau atskleis jūsų žavesį. Didesnių finansinių įplaukų galite tikėtis po Birželio 21 dienos, tačiau būtent šiuo metu patartina ypač vengti didelių išlaidų.

Dvyniams palankios dienos: 11, 17, 22, 25, 26, 28, 30.
Dvyniams nepalankios dienos: 4, 6, 7, 9, 10, 18.

Vėžys (Birželio 22- Liepos 23)

Kaip Vėžys jausis?
Birželį vėžiui tingėti neteks, todėl pasiruoškite atkakliam ir įtemptam darbui. Visai gali būti, jog jausitės šiek tiek nesuprasti.

Ko Vėžiui reikėtų vengti?
Šį mėnesį nauji pasiūlymai ir pagundos gali pasipilti kaip iš gausybės rago. Būkite labai atsargūs priimdami įsipareigojimus ir sprendimus, kitaip galite patrūkti nuo darbų ir pareigų gausos. Atidžiai skaitytikite sutarčių sąlygas ir būkite tikri, jog žinote po kuo pasirašote irką žadate.

Kaip Vėžiui seksis meilėje?
Jūsų žavesiui ribų nebus, todėl būkite labai atsargūs, ypač su naujais ir nepažįstamais žmonėmis. Jeigu nutarėte kažko paklausti, net neabejokite, jog atsakymą į šį klausimą gausite. Tačiau jis gali būti ne toks kokio jūs tikėjotės širdies gilumoje.

Kaip klostysis Vėžio finansiniai reikalai?
Nuo birželio 7 iki birželio 17 dienos finansiniai reikalai ko gero klostysis ne taip kaip norite, todėl nepergyvenkite ir pasirūpinkite savimi. Jie šiek tiek pasitaisys po Birželio 21-osios, tačiau ne tiek kiek jūs norėsite.

Vėžiui palankios dienos: 4, 9, 10, 13, 21, 27, 29.
Vėžiui nepalankios dienos: 1, 3, 7, 25, 28, 30.

Liūtas (Liepos 24- Rugpjūčio 23)

Kaip Liūtas jausis?
Liūtas ko gero rimtai skaičiuos pinigus ir bus visų dėmesio centre.

Ko Liūtui reikėtų vengti?
Neskubėkite išlaidauti. Šį mėnesį gali pasitaikyti rimtų finansinių išlaidų, todėl taupykite visur ir visuomet.Net jeigu ir norite kur nors išvykti,- stenkitės sumažinti kelionės kaštus ir nuotolius. Juk išleidę paskutinius pinigus svarbesniu netapsite, o naujų draugų neįgysite.

Kaip Liūtui seksis meilėje?
Esate tikri savo jausmais? O gal jaučiate jog kažkas yra ne taip kaip rodosi iš tikrųjų? Nebijokite išsakyti savo abejonių. Gyvendami abejonėmis stipresniais netapsite.

Kaip klostysis finansiniai Liūto reikalai?
Artėja netikėtų išlaidų metas. Būkite atsargūs ir stenkitės paskaičiuoti ką ir kur perkate.

Liūtams palankios dienos: 2, 4, 9, 10, 21, 27, 30.
Liūtams nepalankios dienos: 5, 7, 8, 13, 23.

Mergelė (Rugpjūčio 24-Rugsėjo 23)

Kaip jausis Mergelė?
Panašu, kad atgis seniai palaidoti jausmai ir mergelė norės romantiškai paišdykauti.

Ko Mergelei reikėtų vengti?
Praeities nesugrąžinsite, būtent todėl buvusieji ir yra buvusieji. Nežadinkite to kas užgeso, nes prisišauksite bėdą.

Kaip Mergelėms seksis meilėje?
Jūsų gyveniman gali pasibelsti nauji draugai ir naujas mylimasis. Nesielvartaukite dėl praeities, nes kitaip nepastebėsite ateities.

Kaip klostysis Mergelės finansiniai reikalai?
Jeigu stengėtės atitolinti kažkokios problemos sprendimą, toliau to daryti nebepavyks. Finansines bėdas reikia spręsti kažką keičiant iš esmės ir tam dabar pats metas.

Mergelei palankios dienos: 2, 3, 7, 10, 11, 19, 23, 29.
Mergelei nepalankios dienos: 5, 6, 13, 18, 28.

Svarstyklės (Rugsėjo 22- Spalio 23)

Kaip jausis Svarstyklės?
Mėnuo nebus ypač lengvas, tačiau jums nepritrūks nei optimizmo nei jėgų.

Ko reikėtų vengti Svarstyklėms?
Birželio mėnesį ko gero neteks nuobodžiauti ir teks dirbti daugiau nei įprastai. Neliūdėkite, nepraraskite savitvardos ir stenkitės pažvelgti į kylančias problemas iš paukščio skrydžio. Atminkite, visos bėdos paprastai praeina, o jūsų atkaklus triūsas deda pamatus tolimesniam gyvenimui. Būkite labai atsargūs, nes iki mėnesio pabaigos didesnės traumų ir susižeidimų galimybės.

Kaip Svarstyklėms seksis meilės reikaluose?
Šiuo metu ko gero esate šiek tiek pasimetę. Ne bėda. Iki Birželio 23 dienos, situacija greičiausiai nei blogįės, nei gerės. Būkite nuoširdūs ir sąžiningi,- taip tik padėsite išsisklaidyti abejonių debesims. Iki

Kaip klostysis Svarstyklių finansiniai reikalai?
Jeigu nesnausite ir leisite sau neabejoti sėkme, ko gero mėnesio pabaigoje pinigų nepritrūks. Reikalai gali būti labai įtempti tarp Birželio 7 ir Birželio 17 dienos, todėl stenkitės būti ramūs ir nesiblaškyti.

Svarstyklėms palankios dienos: 11, 17, 22, 25, 26, 28, 30.
Svarstyklėms nepalankios dienos: 4, 5, 10, 13, 29.

Skorpionas ( Spalio 24- Lapkričio 22)

Kaip jausis Skorpionas?
Pavargote? Išsekote? Metas keisti senus įpročius ir išbandyti kažką naujo. Neužmirškite, jog savo siekius galite įgyvendinti tik jūs patys.

Ko reikėtų vengti Skorpionui?
Nustokite svajoti ir pagaliau pradėkite kažką daryti savo pačių labui. Svajonės negali atnešti apčiuopiamų rezultatų, jeigu patys neprisidėsite prie jų įgyvendinimo. Jeigu jus slegia praeities šešėliai, priklausomybės  ir pernelyg dideli įsipareigojimai, – pats metas jų atsikratyti. Tačiau nedarykite to staiga, pilnai neišsiaiškinę kokios gali būti  jūsų revoliucijos pasekmės. Būkite atsargūs kelyje ir dirbdami su aštriais instrumentais.

Kaip Skorpionui seksis meilėje?
Jeigu jūsų jausmai apsitraukė kasdienybės voratinkliu- pats metas leisti jiems atsigauti. Tik nuo jūsų pačių priklauso jūsų ir mylimų žmonių gerovė. Juolab, kad trukdymų atgyjantiems jausmams kaip ir nėra.

Kaip klostysis finansiniai Skorpiono reikalai?
Neskubėkite išlaidauti. Šiuo metu būtina taupyti. Gali būti jog mėnesio pabaigoje turėsite labai stambių išlaidų, kurioms nesate pasirengę.

Skorpionui palankios dienos: 2, 3, 5, 8, 11, 18, 26, 29, 30.
Skorpionui nepalankios dienos: 4, 6, 10, 21.

Šaulys (Lapkričio 23- Gruodžio 21)

Kaip Šaulys jausis?
Birželio mėnesį pasirūpinkite savo asmeniniais reikalais ir nesivelkite į šeimos konfliktus.

Ko Šauliui reikėtų vengti?
Kad ir kokios audros vyktų tarp jūsų artimųjų,- tai jų asmeninis gyvenimas. Netaikykite ir neskirkite. Šiuo metu laikykitės nuošalyje nuo visų konfliktus provokuojančių situacijų.

Kaip Šauliui seksis meilėje?
Neskubėkite teisti ir nepulkite griauti to kas yra. Pergalės džiaugsmas ne visada atlygina karo metu padarytą žalą.Gal būt jūsų jausmai ir išblėso, tačiau jūs turite puikią galimybę išlaikyti padorius ir draugiškus santykius. Šiuo metu ne laikas aiškintis kas kaltas ir kodėl, nes ko gero kyla didesnių bėdų,

Kaip klostysis Šaulio finansiniai reikalai?
Ko gero atėjo metas išsipildyti ilgai brandintam finansiniam projektui. Būkite pasiruošė įtemptam darbui, kurį gali tekti įvykdyti per kelias valandas.

Šauliui palankios dienos: 3, 5, 7, 8, 14, 21, 27, 28.
Šauliui nepalankios dienos: 1, 4, 11, 13, 21.

Ožiaragis ( Gruodžio 22- Sausio 20)

Kaip jausis Ožiaragis?
Jeigu esate vieniši, visai gali būti, jog šį mėnesį susirasite savo antrąją puselę.

Ko Ožiaragiui reikėtų vengti?
Nebūkite išrankūs ir atsiminkite, jog ne visos pažintys prasideda maloniai ir džiugiai. Būkite atidūs ir vadovaukitės savo nuojauta. Gali būti, jog jūsų keliami reikalavimai yra tiesiog pernelyg dideli ir niekam nesuprantami.

Kaip Ožiaragiams seksis meilėje?
Žvaigždės ožiaragiams žada netikėtai užsidegusią jausmų liepsną. Vienok jūs patys turite nuspręsti ar šiems jausmams leisite vystytis. Naujas draugas ar draugė gali būti ne tokie, kokių jūs troškote, tačiau tai nereiškia, jog jie yra blogi ir jūsų neverti.

Kaip klostysis Ožiaragio finansiniai reikalai?
Birželio mėnesį netikėtumų nebus, tačiau visgi teks gan daug dirbti. Tačiau šis darbas jau duos apčiuopiamus rezultatus. Gali būti,jog jums dar kartą bus pasiūlytas darbas, kurio anksčiau atsisakėte.

Ožiaragiui palankios dienos: 1, 2, 5, 7, 9, 10, 18, 19, 21, 29, 30.
Ožiaragiui nepalankios dienos: 4, 6, 15, 22.

Vandenis (Sausio 21-oji- Vasario 19-oji)

Kaip  jausis Vandenis ?
Vandenis ko gero pernelyg nedžiūgaus, tačiau labai ir neliūdės.

Ko reikėtų saugotis Vandeniams?
Šį mėnesį gali kilti išbandymų jūsų jausmams. Nesitenkite ginčytis ir venkite konfliktų. Šiuo metu santykių aiškinimuisi metas nepalankus.

Kaip  Vandeniui  seksis meilės reikaluose?
Neskubėkite pulti ir nesitikėkite, jog tai ką griovėte ilgą laiką sugebėsite atkurti per vieną vakarą. Šį mėnesį reikėtų būti kuklesniems ir atsargesniems. Ypač santykiuose su brangiausiais žmonėmis.Šį mėnesį galite sulaukti rimto palaikymo iš ten, kur jo visai nesitikėjote.

Kaip klostysis  Vandenio finansiniai reikalai?
Finansiniai reikalai klostysis palankiai, tačiau ko gero išlaidos suksis apie namus. Jeigu nutarsite imti paskolą ar įsigyti didesnį pirkinį, geriausia tai daryti mėnesio pabaigoje.

Vandeniui palankios dienos: 1, 3, 4, 5, 6, 8, 18, 20, 23, 30.
Vandeniui nepalankios dienos: 11, 14, 16, 21, 27, 28.

Žuvys ( Vasario 20-oji- Kovo 20-oji)

Kaip jausis Žuvys?
Sveikata jus ko gero privers nerimauti. Ir tai nenuostabu,- vasara metas pagundoms, todėl būkite labai dėmesingi kaip ir su kuo leidžiate savo laisvalaikį. Jeigu jaučiate, jog norite atostogų,- net neabejokite, jog pats metas jomis pasinaudoti.

Ko Žuvims reikėtų vengti?
Šį mėnesį žuvims reikėtų pasirūpinti ir sveikata ir sveiku gyvenimo būdu. Ko gero atėjo metas kai reikia sau pasakyti,: jeigu ne dabar, tai kada? Kad ir kokios sudėtingos situacijos vystytųsi jūsų gyvenime, šiuo metu svarbiausia rūpintis poilsiu, kad galėtumėte atgauti jėgas.

Kaip Žuvims seksis meilėje?
Atsipalaiduokite. Tai kas jums kelia nerima, ko gero yra tik jūsų bereikalingi įtarinėjimai. Na, o jeigu manote, jog jūsų jausmai atšalo- pats metas juos atgaivinti – išvykite atostogų arba išsinuomouokite erotinį filmą.

Kokie klostysis Žuvų finansiniai reikalai?
Šį mėnesį teks pasiderėti dėl kiekvieno cento. Tačiau tai bus centai, kurie nusės jūsų piniginėje.

Žuvims palankios dienos: 1, 3, 4, 6, 12, 24, 28, 29.
Žuvims nepalankios dienos: 7, 10, 13, 22, 30.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *