Liepos mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams

Liepos mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams zodiaK

Avinas ( Kovo 21- Balandžio 20)

Kaip Avinas jausis?
Liepos mėnuo žada būti įtemptas. Avinas ko gero jausis pakylėtas ir energingas. Nebijokite paklausyti savo gydytojo patarimo ir pasaugokite sveikatą mėnesio pradžioje. Jeigu nepersitempsite ir atsisakysite kelių vakarėlių, tikrai atgausite jėgas.

Ko reikėtų vengti Avinui?
Neskubėkite pulti į kovą su vėjo malūnais. Jūsų energija liesis per kraštus, todėl ir santykiuose su aplinkiniais gali sproginėti žiežirbos. Jeigu išmoksite prikąsti liežuvį ir suskaičiuoti iki 100 prieš pradėdami bartis, ko gero tapsite padėties viešpačiu.

Kaip Avinui seksis meilėje?
Vienišiems avinams nereikėtų snausti mėnesio pradžioje. Laikas naujoms pažintims palankiausias per pirmąsias dešimt dienų. Jeigu jau turite antrąją pusę,- palepinkite ją savo dėmesiu, ir jūsų jausmai užsiplieks nauja liepsna.

Kaip klostysis  Avino finansiniai reikalai?
Po 12 mėnesio dienos jums gali būti pasiūlytos naujos pareigos, o gal būt ir naujas darbas. Neskubėkite nieko keisti, neįvertinę visų projekto galimybių.

Palankios dienos Avinui: 4, 5, 13, 14, 21, 22, 31.
Avinui nepalankios dienos: 11, 12 (rytas), 17, 18, 24, 25

Jautis (Balandžio 21- Gegužės 21)

Kaip Jautis jausis?
Liepos mėnesio pradžioje jausitės šiek tiek pavargę ir neramūs. Pats laikas pasirūpinti poilsiu, išbandyti naują dietą arba naują arbatą. Nuo mėnesio vidurio nuotaika pasitaisys. Ko gero pats metas planuoti kelionę arba sveikatingumo žygį.

Ko Jaučiui reikėų vengti?
Neskubėkite išlaidauti. Kad ir kaip norėtųsi kažką keisti savo namuose,- keiskite tik po truputį, Verčiau sutaupytus pinigus išleiskite nedideliems, bet kūrybai įkvepiantiems malonumams. Visai gali būti, jog taip sutaupyti pinigai jums pravers sekantį mėnesį.

Kaip Jaučiui seksis meilės reikalai?
Liepos mėnuo gali atnešti daug malonių akimirkų jau turintiems antrąją pusę. Pirmosios dešimt liepos dienų palankiausios ieškantiems naujų pažinčių. Per paskutiniąsias dešimt dienų galite drąsiai spręsti įsisenėjusias problemas. Na, o jeigu jaučiatės vieniši- laimė ko gero jums šypsosis visą ateinantį mėnesį.

Kaip klostysis Jaučio finansiniai reikalai?
Jaučiai neturėtų nerimauti iki liepos 18 dienos. Šiuo laikotarpiu galimos visai solidžios įplaukos. Neskubėkite išlaidauti, nes sekantį mėnesį padėtis gali ir pasikeisti.

Jaučiui palankios dienos: 6, 7, 15, 16, 24, 25.
Jaučiui nepalankios dienos: 12 (vakaras), 13, 19, 20, 26, 27.

Dvyniai (Gegužės22 – Birželio 21)

Kaip Dvyniai jausis?
Atėjo laikas pasiraitoti rankoves. Visai gali būti, kad imdamiesi naujo projekto turėsite ginti savo poziciją. Nebijokite būti atviri, tačiau nepulkite bartis. Jeigu norite remontuoti namus- dabar tam tinkamiausias metas. Taip energijos perteklių nukreipsite naudingam reikalui. Jeigu norite pakeliauti,- puiku. Trumpa kelionė šiuo metu jums padėtų atgauti pusiausvyrą ir padėtų pažvelgti į situaciją nauju kampu.

Ko reikėtų vengti Dvyniams?
Liepos mėnuo visapusiškai palankus bet kokiems dvynių projektams, todėl pasistenkite susiplanuoti jį taip, kad šis sėkmės laikotarpis nepraslystų pro pirštus. Nemiegokite ir užsiimkite praktine veikla- kas tai bebūtų ar nauja fitneso programa ar darbas sode, dabar pats metas stiprinti ir sveikatą ir gražinti savo aplinką.

Kaip Dvyniams seksis meilėje?
Mėnesio pradžioje dvyniai gali išrūkti į romantišką kelionę. Puiku, romantikai palankiausias metas net iki mėnesio dešimtos dienos. Jeigu jau turite antrąją pusę, ši kelionė  jus gali sutaikyti ir suartinti.

Kaip klostysis Dvynių finansiniai reikalai?
Mėnesio pradžioje investuoti pinigai ateityje gali duoti neblogą pelną. Būkite akyli ir nepraleiskite progos pagerinti savo finansinę situaciją.

Dvyniams palankios dienos: 8, 9, 17, 18, 26, 27.
Dvyniams nepalankios dienos: 1, 2, 15, 16, 21, 22, 28, 29, 30.

Vėžys (Birželio 22- Liepos 23)

Kaip Vėžys jausis?
Vėžį trauks nauji horizontai ir neištyrinėtos paslaptys. Jeigu jau sumanėte kažką keisti,- tą ir darykite. Tačiau šie pokyčiai gali atnešti ir nesusipratimų. Todėl nesipykite su niekuo ir slopinkite konfliktus dar tik jiems besimezgant.

Ko Vėžiui reikėtų vengti?
Jus užplūdusi energijos banga gali būti nesuprasta artimiausių žmonių. Neskubėkite bartis su artimiausiais žmonėmis  ir neprovokuokite agresijos savo atžvilgiu. Maži konfliktai šį mėnesį gali peraugti į svarbius, ypač apie 12 mėnesio dieną.

Kaip Vėžiui seksis meilėje?
Sėkmė jums šypsosis visą mėnesį. Tačiau viską reikia daryti planingai. Nepameskite galvos ir nemeskite savo pareigų dėl naujai įsiplieskusios aistros. Jeigu neleisite savęs užvaldyti romantiškiems norams, nauja pažintis gali peraugti į stabilų ryšį. Jeigu jau turite porą, netemdykite šio nuostabaus meto ir stenkitės finansinių problemų sprendimą atidėti mėnesio pabaigai.

Kaip klostysis Vėžio finansiniai reikalai?
Iki liepos mėnesio 12 dienos finansiniai reikalai klostysis visai neblogai. Mėnesio vidurys ir pabaiga tinkamiausi naujų pajamų šaltinių ieškojimui bei finansiniam planavimui. Jeigu nutarėte keisti darbą, tinkamiausias tam laikotarpis yra 25 mėnesio diena.

Vėžiui palankios dienos: 1, 2, 11, 12, 19, 20, 28, 29, 30.
Vėžiui nepalankios dienos: 4, 5, 17, 18, 24, 25, 31.

Liūtas (Liepos 24- Rugpjūčio 23)

Kaip Liūtas jausis?
Liepos mėnuo jus gali nuteikti svajingai. Šį mėnesį galite rimtai uždirbti, tačiau nepasiduokite fantazijom ir nepulkite išlaidauti. Jūs būsite darbingi kaip niekada. Jeigu jus vargino kokios nors sveikatos bėdos,- grečiausiai jog jos pagerės po 12 mėnesio dienos,- su sąlyga, jog vykdėte gydytojo nurodymus. Jeigu norite pakeisti kirpėją ar stilistę,- šis mėnuo taip pat tam pats tinkamiausias. Puoškitės, gražinkitės ir puikuokitės kaip tikri liūtai.

Ko Liūtui reikėtų vengti?
Iki 18 mėnesio dienos būsite dėmesio centre. Neskubėkite teisti ar vadovauti. Jūs jau esate dėmesio centre, todėl kuo mandagesni ir dėmesingesni jūs būsite, – tuo daugiau karjeros galimybių jums bus atverta. Išnaudokite naudingai kiekvieną minutę.

Kaip Liūtui seksis meilėje?
Jeigu turite antrąją pusę- ko gero mėnesio pradžioje išgyvensite antrąjį medaus mėnesį. Nebijokite naudingai išnaudoti šio jausmų pakilimo ir drąsiai kurkite naujus planus. Jeigu esate vieniši, – jūsųkerams ir žavesiui nebus galima atsispirti nuo mėnesio vidurio. Likimas gali jums suteikti proga sužibėti ne tik savo išsilavinimu bet ir užmegzti naują pažintį.

Kaip klostysis finansiniai Liūto reikalai?
Fortūna jums šypsosis net iki mėnesio 18 dienos. Taigi, jeigu norite rimtai investuoti, – nesnauskite. Tačiau neužmirškite būti nuoseklūs ir nešvaistykite to, kas jums plaukia į rankas. Po 18 mėnesio dienos gali tekti susiveržti diržus.

Liūtams palankios dienos: 4, 5, 13, 14, 21, 22, 31.
Liūtams nepalankios dienos: 6, 7, 19, 20, 26, 27

Mergelė (Rugpjūčio 24-Rugsėjo 23)

Kaip jausis Mergelė?
Mergelės  žavesiui bus sunku atsispirti. Praktiškąją jūsų sielos pusę ko gero užvaldys romantiški jausmai. Nuostabu. Ko gero būsite įkvėpti naujiems žygiams ir nuotykiams. Jeigu birželio mėnesį turėjote problemų, jos išgaruos kaip vanduo. Jūsų darbai ko gero bus įvertinti netgi geriau nei jūs tikėjotės.

Ko Mergelei reikėtų vengti?
Netinginiaukite. Jūsų sveikata būtina rūpintis čia ir dabar. Todėl imkitės visų įmanomų priemonių, kad savo sveikatą ne tik apsaugotumėte bet ir sustiprintumėte. Jūsų pastangos duos rezultatų jau netrukus.  Juolab, kad liepa yra pats tinkamiausias metas išbandyti visus sporto ir aktyvaus gyvenimo teikiamus malonumus. Atminkite, – fizinė veikla yra malonumas o ne katorga. Raskite jums tinkamą užsiėmimą ir pagaliau pradėkite.  Tik nepersistenkite, nes liepos mėnesį jums gresia didesnis traumų pavojus.

Kaip Mergelėms seksis meilėje?
Liepos mėnuo siurprizų jums nežada. Būsite svajingai nusiteikę, tačiau  rimtesnės naujos pažinties galite ir nesulaukti. Jeigu nutarėte padaryti pertrauką savo jausmuose, – ko gero nerasite tam tinkamesnio mėnesio už liepą. Investuokite į save ir savo jausmų pasaulį, – tai atsipirks su kaupu.

Kaip klostysis Mergelės finansiniai reikalai?
Mėnesio pradžioje gali nusišypsoti naujos karjeros galimybės. Nebijokite tuo pasinaudoti. Ko gero atėjo metas pripažinti jūsų nuopelnus.

Mergelei palankios dienos: 6, 7, 15, 16, 24, 25.
Mergelei nepalankios dienos: 1, 2, 9, 21, 22, 28, 29, 30.

Svarstyklės (Rugsėjo 22- Spalio 23)

Kaip jausis Svarstyklės?
Šį mėnesį vienas darbas vys kitą. Ko gero jums neteks nei tinginiauti nei nuobodžiauti. Nepervarkite, nes įtampos šį mėnesį tikrai gali netrūkti.

Ko reikėtų vengti Svarstyklėms?
Nešvaistykite laiko veltui ir nesiduokite išnaudojami. Jums duotas laikas yra ribotas, todėl pasirūpinkite  savo sveikata ir miegoti eikite laiku. Liepos mėnesį jums reikėtų atgauti jėgas ir skirti laiko meditacijai arba jogai, o gal būt tiesiog geram grožio salonui. Jeigu nutarėte atsidėti dvasiniams dalykams nerasite puikesnio mėnesio už liepą. Liepos mėnesio pabaigoje jūsų sveikata gali susilpnėti, todėl būtent mėnesio pabaigoje stenkitės nepervargti ir nepasiduoti blogai nuotaikai.

Kaip Svarstyklėms seksis meilės reikaluose?
Liepos mėnesio pradžioje ko gero būsite apsupti labai mielų ir malonių jums draugų. Ko gero norėsite kažką keisti savo jausmuose mėnesio pabaigoje. Neskubėkite to daryti, jeigu situacijos pilnai neįvertinote. Jeigu turite antrąją pusę, jūsų jausmus sustiprins bendros atostogos mėnesio pradžioje.

Kaip klostysis Svarstyklių finansiniai reikalai?
Didelių naujienų nesitikėkite. Tačiau mėnesio pabaigoje, o ypač apie 27 mėnesio dieną jums gali pasisekti. Visai gali būti, jog kažką iš tikro pakeisite ir pakeisite į gerąją pusę.

Svarstyklėms palankios dienos: 8, 9, 17, 18, 26, 27
Svarstyklėms nepalankios dienos: 4, 5, 11, 12, 24, 25, 31.

Skorpionas ( Spalio 24- Lapkričio 22)

Kaip jausis Skorpionas?
Jums veriasi naujos galimybės. Ko gero būsite tarp žmonių, kurie jus supras iš pusės žodžio. Nebijokite naudotis savo žavesiu- dabar tam pats metas.

Ko reikėtų vengti Skorpionui?
Mėnesio pabaigoje gali tekti pakovoti už save. Būkite diplomatiški ir neskubėkite bartis. Jūsų sugebėjimas išlaikyti dėmesį gali atsipirkti su kaupu. Šis mėnuo taip pat gali būti naudingas norintiems sustiprinti savo sveikatą. Jeigu jau nutarėte tai daryti – darykite tai palengva ir su malonumu. Geriausia pradėkite nuo lengvų pasivaikščiojimų. Mėnesio pabaigoje, ypač apie 25 dieną galite turėti šiokių tokių sveikatos problem. Nepulkite į paniką ir pasitikėkite savo instinktais.

Kaip Skorpionui seksis meilėje?
Šiuo metu ne laikas audringiems prisipažinimams. Tačiau santykius su antrąja puse tikrai pagerinsite mėnesio pradžioje. Jeigu esate vieniši, – nebijokite būti atviri ir sėkmė jums šypsosis.

Kaip klostysis finansiniai Skorpiono reikalai?
Skorpionų finansiniai reikalai klostysis neblogai. Ko gero 12 mėnesio dieną turėsite stambesnių įplaukų. Jeigu pradėsite naują projektą, dėl jo teks pakovoti pasitelkiant visą savo žavesį ir sugebėjimus išspręsti problemas be konfliktų.

Skorpionui palankios dienos: 1, 2, 11, 12, 19, 20, 28, 29, 30.
Skorpionui nepalankios dienos: 4, 5, 17, 18, 24, 25, 31

Šaulys (Lapkričio 23- Gruodžio 21)

Kaip Šaulys jausis?
Liepos mėnuo jus ko gero nuteiks labai darbingai. Jūsų gyveniman veržiasi nauji tikslai ir naujos galimybės, todėl nenuostabu, jog stengsitės viską daryti patys, nes tai darote savo labui. . Šį mėnesį jums gali nusišypsoti galimybė išmokti kažką naujo. Neužmirškite ja pasinaudoti. Jeigu norite pakeliauti, – kelionės liepos mėnesį gali atnešti ne tik malonių įspūdžių, beg ir finansinės naudos. Jeigu turite sveikatos problemų, jos turėtų pasitaisyti mėnesio pabaigoje.

Ko Šauliui reikėtų vengti?
Stenkitės nesipykti su valdžia. Kaip Donelaitis minėjo, -dumplės yra geras daiktas tik į kaminą pūsti. Taigi, valdykitės ir neskubėkite skelbti savo nuomonės, kad nesusikurtumėte naujų problemų.

Kaip Šauliui seksis meilėje?
Liepos mėnuo žada šauliams naujas pažintis ir naujus įspūdžius. Visai gali būti, jog nauja pažintis užsimegs būtent kelionėje. Jeigu turite antrąją pusę šiek tiek šlyjančius santykius galite pataisyti ką nors darydami dviese.

Kaip klostysis Šaulio finansiniai reikalai?
Sėkmė jums šypsosi. Didesnių įplaukų galite tikėtis po liepos 12 dienos. Neužmirškite, jog šias įplaukas galite padauginti pasirinkdami tinkamą investavimo būdą.

Šauliui palankios dienos: 4, 5, 13, 14, 21, 22, 31.
Šauliui nepalankios dienos: 1, 2, 8, 9, 15, 28, 29, 30.

Ožiaragis ( Gruodžio 22- Sausio 20)

Kaip jausis Ožiaragis?
Ožiaragiai nebus nusiteikę meilės nuotykiams. Juos veikiau trauks studijos ir mokslai. Gali būti kad mėnesio pradžioje būsite tokie užimti, jog teks rimtis tarp jausmų ir darbo.

Ko Ožiaragiui reikėtų vengti?
Stenkitės nesipykti su savo viršininkais ir bendradarbiais. Mėnesio pradžią geriausiai išnaudokite naujų žinių ar įspūdžių kaupimui. Nešvaistykite laiko veltui ir planuokite jį padieniui. Būtent nuo jūsų mėnesio planų gali priklausyti visų ateinančių metų gerbūvis.

Kaip Ožiaragiams seksis meilėje?
Mėnesio pradžioje jums gali nusišypsoti naujos pažinties galimybė. Stenkitės ją išnaudoti, nes nuo mėnesio vidurio žvaigždės naujovių nežada.

Kaip klostysis Ožiaragio finansiniai reikalai?
Jūsų darbas bus įvertintas, tačiau jeigu turite skolų, finansiniai rūpesčiai gali slėgti mėnesio viduryje ir jo pabaigoje. Būkite atsargūs ir išmintingi, kad bėdos apeitų jus ratu.

Ožiaragiui palankios dienos: 6, 7, 15, 16, 24, 25
Ožiaragiui nepalankios dienos: 4, 5, 11, 17, 18, 31

Vandenis (Sausio 21-oji- Vasario 19-oji)

Kaip  jausis Vandenis ?
Nesivelkite į jokias avantiūras. Kad ir kaip norisi kažką keisti- būkite ypač atsargūs. Šiuo metu keisdami savo aplinką galite prisišaukti bėdą.

Ko reikėtų saugotis Vandeniams?
Liepos mėnuo žada daug jaudulio ir pagundų. Jeigu sugebėsite išlaikyti galvą ant pečių, – mėnuo bus daugiau nei malonus. Stiprinkite šeimos ryšius ir nepamirškite senų draugų, – šiuo metu jiems gali būti reikalinga jūsų geranoriška pagalba. Mėnesio pradžioje taip pat reikėtų pasirūpinti savo sveikata. Šiuo metu būtu naudinga jei pradėtumėte  lankyti naujas sporto treniruotes, kurios jums padės atsigauti po įtemptos darbo dienos.

Kaip  Vandeniui  seksis meilės reikaluose?
Jūsų jausmams lemta sužydėti per pirmąsias liepos mėnesio dienas. Jeigu užsimegs nauja pažintis, jio gali peraugti į naudingus verslo santykius. Jeigu jau turite antrąją pusę, jūsų šeimoje greičiausiai vyraus santarvė ir abipusis supratimas.

Kaip klostysis  Vandenio finansiniai reikalai?
Liepos mėnesio 8 dieną jums gali būti pasiūlytos naujos pareigos. Pats laikas pagalvoti apie didesnę algą ir naujas karjeros galimybes. Sėkmė jums tiesiog šypsosi.

Vandeniui palankios dienos: 8, 9, 17, 18, 26, 27.
Vandeniui nepalankios dienos: 6, 7, 12, 13, 19, 20

Žuvys ( Vasario 20-oji- Kovo 20-oji)

Kaip jausis Žuvys?
Laimė jūsų neaplenks. Tik mokėkite ją pastebėti. Mažiau svajokite ir džiaukitės tuo ką gyvenimas jums siūlo čia ir dabar. Visai gali būti jog jūsų laukia nuostabus gyvenimo etapas arba šeimos pagausėjimas. Jeigu nutarėte pakeliauti, – kelionėn palankiausia vykti ne vieniem, bet su artimiausiais žmonėmis.

Ko Žuvims reikėtų vengti?
Liepos mėnuo skatins veikti. Nepameskite galvos ir nepamirškite pagalvoti ar jūsų veiksmai yra pagrįsti.  Stenkitės nepamiršti, jog jausmai išgaruoja, o tai ką išmokote ar įgijote lieka jums.

Kaip Žuvims seksis meilėje?
Jūsų noras kurti šeimą gali išsipildyti. Jeigu jau esate poroje, visai gali būti, jog į gyvenimą pakviesite ir dar vieną šeimos narį. Jeigu esate vieniši, – liepos mėnuo gali atnešti pažintį, kuri baigsis vedybomis. Palankiausias laikas romantiškiems jausmams- pirmosios dešimt liepos dienų.

Kokie klostysis Žuvų finansiniai reikalai?
Liepos 12 dieną galite sulaukti paaukštinimo ar profesinio savo veiklos įvertinimo. Po dvyliktos mėnesio dienos, jums gali nusišypsoti naujos karjeros galimybė,

Žuvims palankios dienos: 1, 2, 11, 12, 19, 20, 28, 29, 30.
Žuvims nepalankios dienos: 8, 9, 15, 16, 21, 22..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *