Kovo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams

Zodiako ratasKovo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams

Avinas ( Kovo 21- Balandžio 20)

Kaip Avinas jausis?
Avino reikalai klostysis puikiai, ir greičiausiai jis bus romantiškai nusiteikęs.

Ko reikėtų vengti Avinui?
Kovo mėnesio pradžioje Avinams nereikėtų pulti stačia galva į naujus darbus.  Per pirmąsias 10 kovo dienų reikalai gali klostystis nelabai palankiai, galimi trukdžiai ir vėlavimai. Sėkmingiausiai šį laiką išnaudosite kurdami naujus planus, mokydamiesi bei planuodami. Nepulkite išlaidauti iki mėnesio vidurio. Šiuo metu geriausia keisti ne aplinką, bet save- tobulėkite, bandykite naują dietą, sportuokite.

Kaip Avinui seksis meilėje?
Jeigu jūs jau turite antrąją pusę,- jūsų santykiai gali užsiplieksti dar karštesne aistra. Jeigu poros dar neturite,- kovo mėnuo jums žada daug mielų įspūdžių. Ypač įdomi ir nauja pažintis gali užsimegzti mėnesio pradžioje, greičiausiai apie Kovo 9 dieną. Vyrams Avinams šis mėnuo ypač palankus.

Kaip klostysis  Avino finansiniai reikalai?
Darbe Avinams turėtų sektis neblogai. Marso ir Veneros sąjunga leis jiems ne tik žavėti bet ir žibėti profesine išmone bei sugebėjimais.

Palankiausia mėnesio diena romantiškai pažinčiai – Kovo 16-oji.
Palankiausia diena karjeros reikalams – Kovo 18-oji

Jautis (Balandžio 21- Gegužės 21)

Kaip Jautis jausis?
Jautis greičiausiai bus gan nervingas. Šis mėnuo iš jo gali pareikalauti ir ištvermės ir kantrybės.

Ko Jaučiui reikėų vengti?
Neliūdėkite ir nepergyvenkite. Visų pinigų neuždirbsite, na o tai ką slepiate savo širdyje visiems žinoti taip pat nereikia. Ramiai dirbkite taip kaip dirbote, nes jūsų autoritetas ir kompetencija kalba daugiau nei jūs patys.

Kaip Jaučiui seksis meilės reikalai?
Šis mėnuo gali pareikalauti kantrybės tiek bendraujant su artimais, tiek su nepažįstamais žmonėmis. Ne viskas ko gero klostysis taip kaip norėsite, todėl neskubėkite nei teisti nei kaltinti. Metas santykių aiškinimuisi tikrai nėra palankus. Vienok mėnesio pabaigoje jūsų nuotaikos gali pasitaisyti, ypač apie 19 dieną. Jeigu jūs jau turite porą,- nuostabu. Mėnuo palankus naujiems bendriems projektams bei sumanymams.

Kaip klostysis Jaučio finansiniai reikalai?
Pirmoji mėnesio pusė daug malonių akimirkų Jaučiams nežada. Jų pastangos bei įtemptas darbas gali būti nesuprasti ir neįvertinti esamoje aplinkoje. Vienok rankų nuleisti nereikėtų. Patikėkite, gyvenimas nėra skirtas kovai su vėjo malūnais, todėl santykių šiuo laikotarpiu geriau nesiaiškinti. Stenkitės skirti laiko savo pomėgiams, rankdarbiams, sveikatos stiprinimui bei kasdieniniams darbams. Šis mėnuo tikrai nežada lengvo gyvenimo, nes teks gerokai paplušėti jeigu norėsite kažką pasiekti. Vienok Merkurijus jums gali pašnibždėti kur slepiasi pinigus nešančios galimybės ir investicijos, ypač jeigu norėsite investuoti mėnesio vidyryje.

Palankiausia  mėnesio diena romantinei pažinčiai – Kovo 19-oji
Palankiausia mėnesio diena finansinėms investicijoms – Kovo 11-oji

Dvyniai (Gegužės22 – Birželio 21)

Kaip Dvyniai jausis?
Dvyniams viskas eisis kaip iš pypkės. Pirmąsias tris mėnesio savaites jie visiškai valdys situaciją, todėl pagrindo dideliems rūpesčiams neturėtų būti.

Ko reikėtų vengti Dvyniams?
Neskubėkite spręsti rimtų problemų, susijusių su antrąja puse. Kovo mėnuo palankiausias profesinių reikalų bei finansinių problemų sprendimui. Taip pat nepulkite išlaidauti, nes gali pasitaikyti netikėtų išlaidų.

Kaip Dvyniams seksis meilėje?
Šį mėnesį Dvyniai bus ypač patrauklūs ir žavūs. Tačiau nelaukite, jog sėkmė Jus aplankytų netikėtai. Bendraukite ir nepraleiskite progos imtis iniciatyvos, jeigu manote , jog tai reikalinga. Kovo mėnesį Dvyniai gali užmegzti pažintį su užsienyje gyvenančiu žmogumi. Visai gali būti, jog ši pažintis užsimegs kelionės metu. Jeigu jūs jau turite porą- netampykite laimės už ūsų, ir neskubėkite spręsti rimtų problemų. Tam dabar tikrai netinkamas metas.

Kokie bus Dvynių finansiniai reikalai?
Kovas Dvyniams miegoti neleis. Šį mėnesį teks paplušėti, tačiau neliūdėkite- jūsų reikalai turi klostytis palankiai visose gyvenimo srityse. Kovo mėnesio viduryje jūs galite sulaukti rimtos pagalbos užbaigiant kažkokį projektą. Palankiausia tam diena – Kovo 12-oji. Kovo 22 diena gali atnešti labai sėkmingų rezultatų, tačiau po jos vertėtų atsipūsti. Po Kovo 22 dienos Dvyniai gali jaustis pavargę, nervingesni arba tiesiog išsekę.

Palankiausia  mėnesio diena romantiškai pažinčiai  ir kelionei –Kovo 13-ji
Palankiausia mėnesio diena -Kovo 22-oji

Vėžys (Birželio 22- Liepos 23)

Kaip Vėžys jausis?
Pavasario saulutė padės Vėžiams atgauti jėgas. Jeigu Vasario mėnesį su kažkuo susipykote, šie konfliktai padės švelnėti.

Ko Vėžiui reikėtų vengti?
Stenkitės mažiau gilintis į aplinkinių nuomonę. Visiems tikrai neįtiksite, o to ir nereikia. Jeigu jus kamuojančių problemų tikrai negalite išspręsti patys, nebijokite apie jas kalbėti viešai, tačiau tai darydami vadovaukitės protu ir logika, o ne jausmais ir nuojautomis.

Kaip Vėžiui seksis meilėje?
Vėžio žavesys pradės skleistis po Kovo 14 dienos.Antroji mėnesio pusė palanki flirtui, nuotykiams ir džiugiems vakarėliams. Jeigu jūs jau turite porą,- mėnuo bus ypač malonus ir smagus. Gali būti, jog sulauksite siurprizo mėnesio pabaigoje.

Kokie bus Vėžio finansiniai reikalai?
Pirmosios dvi Kovo savaitės nežada didelių permainų. Jus kamuojančios finansinės problemos turėtų pradėti lengvėti po Kovo 6 dienos. Tačiau sėkmė jums tikrai turėtų pradėti šypsotis po Kovo 14 dienos. Nors darbe niekas nepuls jūsų girti, tačiau niekas jūsų ir neturėtų teisti. Jeigu esate įprate dėl kažko pergyventi, ar nerimauti, šį mėnesį tam pagrindo neturėtų būti. Na, o kad širdelei būtų ramiau,- nebijokite atvirai kalbėti apie savo poreikius tiek darbe tiek namuose.

Palankiausia  mėnesio diena Vėžiams – Kovo 25-oji

Liūtas (Liepos 24- Rugpjūčio 23)

Kaip Liūtas jausis?
Liūtas greičiausia bus apimtas kūrybinių sumanymų ir bus svajingai nusiteikęs.

Ko Liūtui reikėtų vengti?
Nepulkite statyti oro pilių ir pasistenkite apsiginkluoti kantrybe. Šis mėnuo žada daug romantinių pažinčių, todėl geriau vadovautis blaiviu protu ir stengtis tvirtai stovėti ant žemės.

Kaip Liūtui seksis meilėje?
Nuo Kovo 7 diena Venera padės atsiskleisti pačioms žaviausioms ir mieliausioms Liūtų savybėms. Vienok svajonės ir Liūto pomėgis rizikuoti gali sukelti pavydo audras. Jeigu jau esate poroje, stenkitės valdyti ir situaciją ir save. Jeigu esate vieniši-nebijokite reikšti savo jausmų. Ypač didelė naujos ir rimtos pažinties galimybė gali atsirasti Kovo 15 dieną. Vienok į viską žiūrėkite atlaidžiau ir neskubėkite visko priimti už gryną pinigą. Tikriems jausmams ir santykiams reikia laiko. Vyrams liūtams sėkmė turėtų nusišypsoti Kovo 13 dieną.

Kaip klostysis finansiniai Liūto reikalai?
Romantiškajam Liūtui gali nusišypsoti sėkmė. Jį gali aplankyti tikrai geniali idėja, kuri padės finansinį pagrindą visam likusiam jo gyvenimui. Nebijokite kurti, ieškoti naujų sprendimų arba tiesiog planuoti. Darbar tam pats metas.

Palankiausia Liūtams diena – Kovo 15 -ji.

Mergelė (Rugpjūčio 24-Rugsėjo 23)

Kaip jausis Mergelė?
Mergelės bus labai darbingos ir neturės pagrindo nerimauti.

Ko Mergelei reikėtų vengti?
Mergelėms šį mėnesį būtina išlaikyti proto blaivumą bei darbo tempą. Kovo mėnesį Mergelių gyvenimo ritmas gali stipriai pagreitėti, todėl stenkitės rasti jėgų savo laisvalaikiui ir asmeniniams poreikiams. Neužmirškite, jog trumpos atkovėpio minutės reikalingos tam, kad atgautumėte jėgas.

Kaip Mergelėms seksis meilėje?
Kovo mėnuo puikus metas maloniam flirtui bei niekuo neįpareigojantiems pasilinksminimams. Maloni pažintis gali įvykti Kovo 9 dieną, tačiau ji ko gero neišsirutulios į rimtesnius santykius. Jeigu poros neturite, šį mėnesį ją galite atrasti savo draugų arba pažįstamų tarpe. Vyrai Mergelės gali patirti romantinį nuotykį Kovo 4 dieną.

Kaip klostysis Mergelės finansiniai reikalai?
Jeigu finansiniai Mergelių reikalai buvo šiek tiek suprastėję, -Kovo mėnesį jie žada pasitaisyti. Dirbkite kaip dirbote ir stenkitės išlikti budrūs. Iki Kovo 15 dienos jūsų finansiniai pasiekimai bus tikrai pastebimi ir apčiuopiami. Rimti įvykiai darbe galimi Kovo 16 dieną. Tačiau po Kovo 18 dienos Mergelėms vertėtų šiek tiek nurimti, nes galimi ir trukdžiai ir vėlavimai. Jeigu tuo metu padarysite mažą pertrauką, – tik lengviau atgausite jėgas. Profesinių permainų galimybė gali atsirasti Kovo 24 dieną, todėl stenkitės ja pasinaudoti.

Palankiausia Mergelėms diena – Kovo 18-oji

Svarstyklės (Rugsėjo 22- Spalio 23)

Kaip jausis Svarstyklės?
Svarstyklės turėtų būti darbingos ir kupinos jėgų. Kovo mėnuo joms žada tikrai malonių įvykių.

Ko reikėtų vengti Svarstyklėms?
Stenkitės tinkamai išnaudoti kiekvieną minutę. Šį mėnesį jūsų reikalai turėtų klostytis palankiai, todėl kuo daugiau skirsite laiko sveikam poilsiui, tuo daugiau pasieksite.

Kaip Svarstyklėms seksis meilės reikaluose?
Kovo mėnuo žada siurprizų vienišėms. Kovo 8-ąją jūsų dėmesį gali patraukti įdomus ir patrauklus vyrukas. Ši pažintis gali išsirutulioti į kažką daugiau, todėl stenkitės niekur neskubėti ir nedarykite ankstyvų išvadų. Vyrukai Svarstyklės gali laukti malonaus siurprizo Kovo 11 dieną.

Kaip klostysis Svarstyklių finansiniai reikalai?
Svarstyklės ko gero neturės pernelyg daug pagrindo nerimauti. Jos dirbs labai daug. Jų reikalai turėtų pradėti gerėti apie Kovo 6 dieną, o jų darbas gali atnešti apčiuopiamų rezultatų Kovo 14 dieną.Po Kovo 15 dienos jūsų gyvenimas gali pakeisti kryptį jūsų norima linkme.

Palankiausia  Svarstyklėms diena –Kovo 15-oji

Skorpionas ( Spalio 24- Lapkričio 22)

Kaip jausis Skorpionas?
Skorpionas ko gero nenustygs vienoje vietoje ir išbandys visus būdus išmėginti savo žavesio kerus.

Ko reikėtų vengti Skorpionui?
Kovo mėnesį Skorpionams reikėtų apsiginkluoti kantrybe, nes jų reikalai neskubės klostytis taip kaip jie norėtų. Iki Kovo 18 dienos jiems būtina laikyti liežuvį už dantų ir savo nuomonę pasilaikyti sau. Šiuo mėnesio laikotarpiu liežuvavimas gali atnešti didelės žalos. Jeigu Skorpioną supantys draugai ir bendradarbiai nori išsakyti savo nuomonę,- leiskite jiems tą daryti. Juk nebūtina į kvailumą atsakyti tuo pačiu? Ypač atsargiems Skorpionams reikėtų būti Kovo 11 dieną.

Kaip Skorpionui seksis meilėje?
Jūsų žavesys skleisis kaip pavasario žiedai. Na o nenurimstantis Merkurijus skatins romantiškiems nuotykiams. Didelė naujos pažinties ar nuotykio galimybė gali būti Kovo 9 dieną.

Kaip klostysis finansiniai Skorpiono reikalai?
Jūsų žavesys pavergia visus. Tačiau Kovo mėnesį reikės pasiderėti, kad gautumėte būtent tą atlygį kurio siekiate. Nebijokite pasitelkti humoro jausmo ir apsiginkluokite kantrybe, nes rimti darbai daromi ne iš karto.

Palankiausia Skorpionui  diena – Kovo 11-oji

Šaulys (Lapkričio 23- Gruodžio 21)

Kaip Šaulys jausis?
Šaulys neturės laiko miegui. Marso planeta privers jus suktis kaip Barbei Devyndarbei, todėl nesistebėkite niekuo.

Ko Šauliui reikėtų vengti?
Šį mėnesį reikėtų apsiginkluoti kantrybe ir nesistebėti niekuo. Kiekviena Kovo diena Šauliui gali atnešti po naują siurprizą, todėl stenkitės valdytis ir į viską žiūrėti ramiai.

Kaip Šauliui seksis meilėje?
Kovo mėnuo ramybės Šauliams nežada. Vienok nauja ir netikėta pažintis gali įvykti Kovo 10 dieną. Ji taip pat gali peraugti į rimtą ryšį. Jeigu vyrukas Šaulys yra vienišas, naują draugę jis gali sutikti Kovo 12 dieną. Nebijokite naudotis savo žavesio teikiamais privalumais, – tai tik dar labiau sustiprins jūsų poziciją.

Kaip klostysis Šaulio finansiniai reikalai?
Šaulys neturėtų jaustis blogai. Pirmąsias tris Kovo savaites jo reikalai turėtų klostytis kaip iš pypkės. Po Kovo 22 dienos geriausia išvykti trumpų atostogų ar tiesiog atsipalaiduoti.

Palankiausia  Šauliui diena – Kovo 10-ji

Ožiaragis ( Gruodžio 22- Sausio 20)

Kaip jausis Ožiaragis?
Ožiaragis bus darbingas kaip visuomet.

Ko Ožiaragiui reikėtų vengti?
Apsišarvuokite kantrybe, nes  Kovas nežada jums ramybės. Neskubėkite nei teisti, nei vertinti, nes skuboti sprendimai gali būti nelabai naudingi ateityje. Vienok pavasaris turėtų ištirpdyti Ožiaragius užgriuvusias bėdas ir nuo Kovo 23 dienos jų reikalai turėtų pradėti smarkiai taisytis.

Kaip Ožiaragiams seksis meilėje?
Pavasaris privers smarkiau plakti Ožiaragio širdį. Kovo 17 dieną jūs netikėtai galite susipažinti su malonios išvaizdos ir švelnaus būdo vaikinu, kuris sugebės įvertinti jūsų sielą ir pomėgius. Vyrams Ožiaragiams sėkminga diena turėtų tapti Kovo 21 -oji.

Kaip klostysis Ožiaragio finansiniai reikalai?
Finansianiai reikalai Ožiaragio pernelyg nenustebins. Viskas turėtų būti taip kaip ir įprastai. Tačiau daugybė jus užgriuvusių darbų gali pasirinkti savo gyvenimo ir veiklos prioritetus. Atsiminkite, jog nuoširdus ir malonus bendravimas su jus supančiais žmonėmis yra Jūsų sėkmės garantas. Na, o jeigu manote, jog esate ne savo vietoje arba dirbate ne savo darbą, ramiai įvertinkite situaciją ir nesiimkite skubotų sprendimų.

Palankiausia Ožiaragiui diena – Kovo 21-oji

Vandenis (Sausio 21-oji- Vasario 19-oji)

Kaip  jausis Vandenis ?
Vandenis bus draugiškas ir romantiškai nusiteikęs.

Ko reikėtų saugotis Vandeniams?
Nuo Kovo 6 dienos Vandenio ženkle karaliaus Venera, kuri skatins ieškoti draugystės, švelnumo bei naujų vilčių. Šiuo metu saugokitės naujų ir bereikalingų įsipareigojimų bei jus varginančių pažinčių. Ne visi bendraujantys su jumis yra tikrai nuoširdūs ir atviri, todėl verčiau pasisaugoti nei nudegti pernelyg pasitikint nelabai pažįstamu žmogumi.

Kaip  Vandeniui  seksis meilės reikaluose?
Venera padės atsiskleisti slaptiems Vandenio žavesio kerams ir skatins jus svajoti, bendrauti bei būti dėmesio centre. Kovo 10 dieną gali užsimegzti nauja romantiška pažintis, kuri gali sujaukti jūsų jausmus ir vaizduotę Kovo 11 dieną. Turintiems porą šis mėnuo žada žavius ir malonius santykius. Jeigu esate vieniša, šis mėnuo jums gali atnešti naują draugystę, nuotykį arba sugrąžinti  senus ryšius. Vandeniai vyrai gali sutvirtinti savo ryšius Kovo 22 dieną.

Kaip klostysis  Vandenio finansiniai reikalai?
Šis mėnuo tinkamas metas bendravimui bei su juo susijusioms išlaidoms. Venera, esanti Vandenio ženkle globoja turtą, tačiau skatina ir išlaidauti. Būkite atsargūs ir stenkitės nepasiduodi pagundoms. Vienok šio mėnesio finansinės investicijos gali duoti netgi apčiuopiamos naudos.

Palankiausia Vandeniui diena – Kovo 6-oji

Žuvys ( Vasario 20-oji- Kovo 20-oji)

Kaip jausis Žuvys?
Žuvys bus darbingai nusiteikusios, nes jų darbas šį mėnesį atneš apčiuopiamų vaisių.

Ko Žuvims reikėtų vengti?
Kovo mėnuo Žuvims žada permainas, todėl tik nuo jūsų priklauso kokios šios permainos bus.  Būkite labai atsargūs bendraudami su žmonėmis, ir skaičiuodami pinigus.

Kaip Žuvims seksis meilėje?
Žuvys bus apsuptos draugų dėmesio. Kovo 11 dieną gali užsimegzti pažintis su labai įdomiu, tačiau kaprizingu ir išlepintu žmogumi. Ši pažintis gali būti labai maloni, tačiau būkite atsargūs ir stenkitės suteikti galimybę jausmams vystytis patiems. Jeigu esate susižadėję, Kovo metas palankus bendrų planų įgyvendinimui. Kokie tie planai žinote tik jūs patys.

Kokie klostysis Žuvų finansiniai reikalai?
Žuvys jaus Jupiterio globą ir Marso pagalbą finansiniuose reikaluose. Sėkmingiausia diena komercijai ir piniginėms operacijoms gali tapti Kovo 17-oji.

Sėkmingiausia Žuvims  diena – Kovo 17-oji

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *