Lapkričio mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams

2014 metų Lapkričio mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams Laikrodis11

Avinas ( Kovo 21- Balandžio 20)

Kaip Avinas jausis?
Lapkričio mėnuo Avinams ramybės nežada. Tačiau pasistengę, jie gali išsikovoti savo vietą po saule. Mėnesio viduryje gali pasijusti vieniši ar nesuprasti, tačiau tai jiems nesutrukdys tęsti to, ką jau yra pradėję.

Ko reikėtų vengti Avinui?
Šį mėnesį avinams reikėtų pasistengti kontroliuoti savo emocijas ir išlikti ramesniems, ypač mėnesio pabaigoje. Mėnesio pradžioje galite patirti daug trukdymų, ypač darbe. Namuose ir darbo vietoje avinams reikėtų stengtis išlaikyti tvarkingą savo darbo vietą. Antroje mėnesio pusėje gali tekti pakovoti už savo individualybę, nes atsiras žmogus, kuris mėgdžios bet kokį jūsų žingsnį.

Kaip Avinui seksis meilėje?
Lapkričio mėnesį jūsų jausmai gali užvirti kaip vulkanas. Būkite atsargūs bendraudami su priešingos lyties atstovais, nes ne viskas gali būti auksu, kas auksu žiba. Šio mėnesio pažintis gali baigtis vedybomis,t ačiau kol tą padarysite praeis gan daug laiko. Ypač daug galimybių sutikti širdies draugą ar draugę laukia mėnesio pabaigoje.

 Kaip klostysis  Avino finansiniai reikalai?
Finansiniai Avino reikalai turėtų klostytis neblogai, tačiau mėnesio pabaigoje teks gerokai paplušėti, jeigu norėsite papildomų įplaukų.

Palankios dienos Avinui: 1, 5, 8, 13, 14, 24      
Avinui nepalankios dienos: 7, 11, 18, 19, 20, 21

Jautis (Balandžio 21- Gegužės 21)

Kaip Jautis jausis?
Lapkričio mėnesį Jaučiai pagaliau pasijus šiek tiek geriau. Ilgai trukęs nesėkmių ruožas turėtų pasitraukti, tačiau šį mėnesį teks parodyti ir kantrybę ir atkaklumą, kad gyvenimo verpetas vėl neįsuktų į bėdų sūkūrį.

Ko Jaučiui reikėų vengti?
Stenkitės kuo daugiau ilsėtis. Lapkričio mėnesį jus gali užgriūti romantiškų jausmų lavina, kuri vers dirbti iki išsekimo, kad tik padarytumėte reikiamą įspūdį reikiamam žmogui. Stenkitės išlaikyti pusiausvyra ir išnaudoti visas galimybes atsigauti ir išlikti mandagiais. Mėnesio viduryje jums gali prireikti įtakingų žmonių pagalbos, todėl tik nuo to, kaip jūs elgsitės priklausys jūsų karjera ir k o gero tolimesnis gyenimas. Gali būti, jog norėsite pradėti naują darbą ar kažkokį projektą apie kurį visiškai nieko neišmanote. Stenkitės neįsiskolinti ir gražinti visas skolas.

 Kaip Jaučiui seksis meilės reikalai?
Lapkričio mėnesio viduryje gali iškilti nesutarimų su antrąja puse, tačiau jie išsipręs, jeigu sugebėsite elgtis mandagiai. Jeigu esate vieniši, būtent Lapkričio viduryje jūsų gali laukti įspūdinga romantiška pažintis, kuri gali baigtis netgi vedybomis.

 Kaip klostysis Jaučio finansiniai reikalai?
Finansiniai Jaučių reikala turėtų klostytis palankiai, tačiau už didesnes įplaukas reikės rimtai pakovoti.

Jaučiui palankios dienos: 1, 5, 9, 12, 16, 26, 29     
Jaučiui nepalankios dienos: 4, 7, 11, 19, 20, 24

Dvyniai (Gegužės22 – Birželio 21)

Kaip Dvyniai jausis?
Lapkričio mėnuo Dvyniai pagaliau lengviau atsikvėps ir pasijus šiek tiek saugiau. Šį mėnesį jums reikėtų daugiau pasikliauti savo įgimta nuojauta, kurios dėka įveiksite daug kliūčių, šioms dar nepasirodžius jūsų gyvenimo kelyje.

Ko reikėtų vengti Dvyniams?
Šį mėnesį būsite žmonių apsuptyje. Atminkite, jog jūsų draugai pasitikės jūsų sugebėjimu tarpininkauti, Tai leis ne tik papildomai uždirbti, tačiau gali sukurti ir netikėtų problem. Išlikite žaviais ir diplomatiškais, ir žadėkite tik tai, už ką galite laiduoti. Jeigu tik įmanoma, savo nuomonę pasilaikykite sau, kad netaptumėte apkalbų auka. Mėnesio viduryje greičiausiai jausitės taip, kaip patys to nusipelnėte. Todėl stenkitės išlikti žaviais, geranoriškais ir išmintingais visame kame.

 Kaip Dvyniams seksis meilėje?
Lapkričio mėnesio vidurjyje vieniši dvyniai gali sutikti naują žmogų savo gyenimo kelyje. Tačiau pažintis įtakojanti visą jūsų gyvenimą greičiausiai įvyks šio mėnesio pabaigoje.

Kaip klostysis Dvynių finansiniai reikalai?
Visą mėnesį Dvyniams teks intensyviai dirbti. Tačiau mėnesio pabaigoje galimos didesnės įplaukos nei įprastai. Finansiniu atžvilgiu ypač palankios paskutinės mėnesio dienos.

Dvyniams palankios dienos: 1, 4, 5, 9, 14, 18, 28.
Dvyniams nepalankios dienos: 7, 11, 16, 19, 20, 25.

 Vėžys (Birželio 22- Liepos 23)

Kaip Vėžys jausis?
Ateinantis Lapkričio mėnuo vėžiams ramybės nežada. Šį mėnesį gali tekti pakovoti ne tik už savo asmeninę laisvę bet ir už vietą po saule. Gali būti, jog šį mėnesį kažkuo nusivilsite, tačiau šis nusivylimas tik padės jums pajusti tvirtą pagrindą po kojom. Nebijokite pasitikėti savo jėgomis. Jūs nelengva išmušti iš vėžių.

Ko Vėžiui reikėtų vengti?
Stenkitės pasirūpinti savo išvaizda ir sveikata. Būtent šį mėnesį jūsų išvaizda gali jus išgelbėti nuo daugelio nemalonumų.

Kaip Vėžiui seksis meilėje?
Mėnesio pradžioje gresia nesutarimai su mylimu žmogumi, bei įtampa darbe. Būtent nuo to, kiek jūs būsite diplomatiški priklausys jūsų tolimesni santykiai. Nebijokite pasirodyti atsainiais, ir savo būsimam partneriui parodykite visas savo gerąsias savybes, nes konkurencija su priešininkais šiuo metu ko gero bus ypač didelė. Mėnesio viduryje reikalai pasitaisys, tačiau ko gero turėsite daug rūpesčių  susijusių su šeima.Romantiška pažintis vienišų vėžių taip pat laukia mėnesio viduryje, tačiau neskubėkite rodyti savo jausmų, kol nebūsite įsitikinę, jog prieš jus jūsų vertas žmogus.

Kaip klostysis Vėžio finansiniai reikalai?
Jeigu norite išsaugoti savo pajamas, visą Lapkričio mėnesį teks išlikti budriems ir atkakliems. Šį mėnesį jūsų delsimas tikrąja to žodžio prasme gali kainuoti pinigus. Stenkitės išlikti pagarbūs su viršininkais, tačiau veikite agresyviai ir tvirtai.

Vėžiui palankios dienos: 3, 4, 10, 12, 19, 21
Vėžiui nepalankios dienos: 2, 9, 11, 18, 25, 28

Liūtas (Liepos 24- Rugpjūčio 23)

Kaip Liūtas jausis?
Šį mėnesį Liūtams gali tekti atsiskaityti už viską ką jie nuveikė per visus metus. Jus gali užgriūti smulkių ir neužbaigtų darbų lavina, kuriuos visgi teks užbaigti. Būkite kantrūs ir nesijaudinkite. Mėnesio viduryje galite išvykti į tolimą kelionę, kuri turėtų būti sėkminga. Naujų pažinčių, švenčių ir pasilinksminimų taip pat turėtų netrūkti.

Ko Liūtui reikėtų vengti?
Stenkitės vadovautis blaiviu protu ir nesiklausyti apkalbų. Šį mėnesį būsite visų dėmesio centre, todėl nuo to, kaip sugebėsite išlaikyti šio dėmesio apraiškas gali priklausyti ne tik jūsų finansinis bet ir asmeninis gyvenimas.Šį mėnesį kaip niekad nuosekliai planuokite savo veiksmus ir turėkite atsarginį planą, ka dir kas beįvyktų. Stenkitės nešvaistyti pinigų, nes didelis pirkinys apie kurį ilgai svajojote, gali pasirodyti ne toks ir naudingas. Išlikite geranoriški ir tolerantiški, nes būtent šį mėnesį jūsų gali laukti karjeros šuolis į viršų.

Kaip Liūtui seksis meilėje?
Visą Lapkričio mėnesį Liūtai bus dėmesio centre. Mėnesio viduryje gali užsimegzti nauja ir rimta pažintis, arba atgimti senas romanas.Liūtų šeimyninis gyvenimas turėtų būti nepriekaištingas.

Kaip klostysis finansiniai Liūto reikalai?
Šį mėnesį būsite lepinami, tačiau pinigų švaistyti veltui nereikėtų.Ypač didelė finansinė sėkmė gali laukti verslininkų mėnesio pradžioje.

Liūtams palankios dienos: 4, 5, 8, 9, 18, 23
Liūtams nepalankios dienos: 1, 3, 10, 12, 20, 28, 30

Mergelė (Rugpjūčio 24-Rugsėjo 23)

Kaip jausis Mergelė?
Šį mėnesį Mergeles ko gero apims naujų jėgų antplūdis. Nuo to, kam šią energiją panaudosite ir priklausys jūsų savijauta. Stenkitės ne kovoti už savo vietą po saule, bet visomis jėgomis atsiduoti savo tikslams ir siekiams. Atminkite, jog patys artimiausi žmonės nėra jūsų priešai, bet veikiau sąjungininkai ir bendražygiai, todėl kuo mandagesni būsite jūs patys, tuo didesnis bus tarpusavio supratimas aplink jus esančių žmonių ir kolegų tarpe.

 Ko Mergelei reikėtų vengti?
Šį mėnesį galite jaustis nesuprasti ar tiesiog varginami emocinių audrų. Stenkitės valdytis ir nesiaikštykite kaip maži vaikai. Su antrąja puse santykių geriau nesiaiškinkite, nes galite būti paprasčiausiai nesuprasti. Jūsų emocijos šį mėnesį liesis per kraštus, todėl ne visi sugebės tai suprasti ir įvertinti. Situacija pasitaisys Lapkričio mėneso viduryje. Mėnesio pabaigoje galite atsidurti nepageidaujamo dėmesio centre, todėl iš anksto nusiteikite , jog apkalbos tėra tik apkalbos ir jūsų gyvenimo pernelyg nepakeis.

Kaip Mergelėms seksis meilėje?
Lapkričio mėnesio pradžioje gali iškilti nesusipratimų su artimu žmogumi. Savo jausmus ir emocijas sugebėsite suvaldyti mėnesio viduryje ir dėl to pasijusite ne tik geriau bet ir sveikiau. Mėnesio pabaigoje norėsite šiek tiek pasiilsėti, todėl pradėsite ilgėtis namų jaukumo ir ramybės. Mėnesio pabaigoje stenkitės rodyti kuo daugiau dėmesio savo antrajai pusei, nes gali susiūbuoti jūsų tarpusavio santykiai.

Kaip klostysis Mergelės finansiniai reikalai?
Lapkričio mėnesį galite patirti daug išlaidų. Todėl stenkitės ypač atidžiai stebėti kur išeina pinigai. Didžiausios išlaidos laukia mėnesio pabaigoje.

Mergelei palankios dienos: 6, 10, 12, 21, 22, 26.
Mergelei nepalankios dienos: 2, 4, 13, 14, 24, 30.

Svarstyklės (Rugsėjo 22- Spalio 23)

Kaip jausis Svarstyklės?
Lapkričio mėnesį Svarstyklės bus įsisukę į darbų verpetą ir kerės visus savo žavesiu. Šį mėnesį joms seksis beveik viskas, kad ir kuo jos užsiimtų.

Ko reikėtų vengti Svarstyklėms?
Per užgriūsiančių darbų laviną reikėtų nepamiršti pačių artimiausių žmonių. Atminkite, ne visi sugeba suprasti jūsų gyvenimo tempą, todėl retsykiais skirkite laiko ir dėmesio tiems kas jus palaiko. Ypač didelį dėmesį į santykius su artimaisiais reikėtų atkreipti pirmojoje mėnesio pusėje.Darbe reikėtų atkreipti dėmesį į mažiausias smulkmenas, nes būtent iš smulkmenų susideda jūsų gyvenimas. Didelių darbų lavina gali užgriūti mėnesio viduryje, todėl pasistenkite suderinti asmeninį gyvenimą ir darbo rutiną.  Visą šį mėnesį jūsų darbai turėtų būti užbaigti nuo pradžios iki galo. Jokiu būdu nedirbkite kelių darbų iš karto, nors tai ir atrodytų įmanoma.

Kaip Svarstyklėms seksis meilės reikaluose?
Vienišos Svarstyklės gali netikėtai užmegzti santykius su jų aplinkoje esančiu žmogumi.Nauja pažintis gali užsimegzti mėnesio pabaigoje. Turintys antrąją pusę turėtų būti atidesni savo gyvenimo partneriui, nes mėnesio viduryje galimi nesusipratimai.

Kaip klostysis Svarstyklių finansiniai reikalai?
Mėnesio viduryje finansinė Svarstyklių padėtis turėtų ženkliai pasitaisyti, todėl joms reikėtų susikaupti tik ties pačiais svarbiausiais projektais ir nesiblaškyti dėl niekų.

Svarstyklėms palankios dienos: 1, 8, 9, 13, 14, 24.
Svarstyklėms nepalankios dienos: 4, 6, 15, 17, 25, 26.

Skorpionas ( Spalio 24- Lapkričio 22)

Kaip jausis Skorpionas?
Jausmingųjų Skorpionų laukia neblogas mėnuo, tačiau aistrų netruks. Jeigu sugebėsite nusileisti darbe, jūsų reikalai turėtų pradėti taisytis mėnesio viduryje. Lapkričio pradžioje būsite jautresni, todėl sprendžiant svarbius reikalus reikėtų vadovautis tik blaiviu protu, o ne emocijomis.Lapkričio viduryje norėsite kažką pakeisti,- gal būt darbo vietą, o gal būt ir veiklos kryptį.

 Ko reikėtų vengti Skorpionui?
Stenkitės nepamiršti, jog jūsų asmeninis gyvenimas neturi nieko bendro su darbe vykstančiomis intrigomis. Būkite ramūs ir leiskite partneriui pačiam nuspręsti ko jis nori iš jūsų santykių.Šeimoje gali kilti nesutarimų mėnesio viduryje, todėl pasistenkite nusileisti ir prisiminti apie jus supančių žmonių poreikius. Stenkitės neišlaidauti mėnesio pabaigoje. Ypač pavojingos gali būti investicijos atliekamos po mėnesio 20 dienos.

Kaip Skorpionui seksis meilėje?
Visą Lapkričio mėnesį maudysitės aplinkinių žmonių dėmesio spinduliuose. Galimi nesutarimai su antrąja pusele mėnesio viduryje. Mėnesio pabaigoje gali užsimegzti nauja pažintis.

Kaip klostysis finansiniai Skorpiono reikalai?
Finansiniai Skorpionų reikalai klostysis neblogai visą mėnesį. Tačiau būtina skaičiuoti pinigus ir riboti išlaidas mėnesio pabaigoje. Nepasiduokite pagundom ir neinvestuokite mėnesio pabaigoje, – galite prarasti visus pinigus.

Skorpionui palankios dienos: 2, 3, 10, 12, 16, 25, 30
Skorpionui nepalankios dienos: 1, 6, 9, 18, 27, 28

Šaulys (Lapkričio 23- Gruodžio 21)

Kaip Šaulys jausis?
Lapkričio mėnuo žada sėkmę Šauliams, tačiau jiems teks nugalėti savo kuklumą ir drovumą. Visą mėnesį jūs bandysite paisyti kitų interesų, tačiau tai gali sutrukdyti jūsų asmeniniams tikslams ir siekiams. Šis mėnuo gali atnešti daug permainų į jūsų gyvenimą, todėl tik nuo to, kaip jūs sieksite savo tikslų priklausys jūsų ateitis.

Ko Šauliui reikėtų vengti?
Būkite atidūs savo poreikiams ir nepersistenkite dėl kitų. Tik nuo jūsų pačių priklauso jūsų asmeninė laimė. Stenkitės nespręsti apie kitus iš pirmo žvilgsnio, kad neatstumtumėte tų, kurie iš tikrųjų yra jums palankūs.

Kaip Šauliui seksis meilėje?
Lapkričio mėnesio viduryje jums gali pasirodyti, jog žemė tiesiogine prasme slysta jums iš po kojų. Nesijaudinkite. Jūsų nesutarimai su mylimu žmogumi tik laikini. Mėnesio pabaigoje jus užplūs meilės jausmai.

Kaip klostysis Šaulio finansiniai reikalai?
Mėnesio viduryje ko gero įsigysite tai, apie ką ilgai svajojote. Tačiau dėl pinigų teks kovoti visą mėnesį.

Šauliui palankios dienos: 81, 5, 13, 14, 18, 28

Šauliui nepalankios dienos: 2, 7, 11, 20, 22, 30

Ožiaragis ( Gruodžio 22- Sausio 20)

Kaip jausis Ožiaragis?
Lapkričio mėnesį Ožiaragiai jausis pakankamai tvirtai, kad apgintų savo teises ir pakovotų už savo tikslus. Darbe jų laukia kažkokios permainos, tačiau jos bus veikiau malonios nei netikėtos. Pirmojoje mėnesio pusėje galimos naujos pažintys ir dalykiniai susitikimai.

Ko Ožiaragiui reikėtų vengti?
Nebijokite rizikuoti. Šį mėnesį būsite bandomi ir išbandomi, tačiau šie išbandymai tik padės pagrindą tolimesnei jūsų gerovei.

Kaip Ožiaragiams seksis meilėje?
Lapkričio mėnuo atneš daug naujų bendravimo galimybių. Nepraleiskite progos ir nesiskųskite savo gyvenimu. Nauji žmonės jūsų gyvenime gali tapti ne tik dalykiniais partneriais, bet ir ištikimais draugais.  Mėnesio viduryje santykiai su artimu žmogumi gali šiek tiek atšalti, dėl pernelyg didelio jūsų užimtumo darbe. Mėnesio pabaigoje gali įvykti nauja pažintis.

Kaip klostysis Ožiaragio finansiniai reikalai?
Lapkričio mėnuo nebus labai lengvas, tačiau nuostolių patirti neturėtumėte. Stenkitės riboti savo išlaidas, kad mėnesio pabaigoje nepritrūktų pinigų.

Ožiaragiui palankios dienos: 10, 11, 16, 18, 22, 26.
Ožiaragiui nepalankios dienos:  5, 9, 13, 17, 23, 28

Vandenis (Sausio 21-oji- Vasario 19-oji)

Kaip  jausis Vandenis ?
Šį mėnesį ko gero apsiimsite daugiau, nei galite pakelti. Būkite atsargūs visuose savo įsipareigojimuose, ypač jeigu nenorite karčiai nusivilti. Pirmoje mėnesio pusėje stengsitės pagauti kelius zuikius iš karto, todėl ne visi supras ką  gi jūs darote, ir kodėl  esate tokie agresyvūs. Mėnesio viduryje norėsite ginti savo nuomonę, ypač darbe. Darykite tai kuo švelniau, kad negautumėte grubaus atkirčio.

Ko reikėtų saugotis Vandeniams?
Kad ir kokie svarbūs būtų jūsų darbai, stenkitės atrasti laiko miegui ir poilsiui. Jūsų laukia labai dideli krūviai tiek darbe, tiek šeimoje. Neskolinkite pinigų, ypač pirmoje mėnesio pusėje. Gali būti, jog skolos neatgausite.

Kaip  Vandeniui  seksis meilės reikaluose?
Lapkričio viduryje ko gero bandysite aiškintis santykius su antrąja puse.Tačiau būtent to daryti ir nereikėtų. Kuo daugiau laisvės duosite mylimiems žmonėms tuo didesnio dėmesio sulauksite atgal.

Kaip klostysis  Vandenio finansiniai reikalai?
Lapkričio pabaigoje jūsų finansinė sėkmė priklausys nuo to, kaip atidžiai ir kaip nuoširdžiai elgsitės su aplinkiniais. Galimi nuostoliai.

Vandeniui palankios dienos: 1, 5, 8, 18, 23, 24, 27.
Vandeniui nepalankios dienos: 6, 7, 13, 16, 25, 26

Žuvys ( Vasario 20-oji- Kovo 20-oji)

Kaip jausis Žuvys?
Lapkričio mėnuo Žuvims žada sėkmę visose gyvenimo srityse. Jūs būsite apimti jėgų ir norėsite ne tik dirbti, bet ir kurti. Gali būti, jog būtent šį mėnesį savyje atrasite giliai slypintį talentą. Pirmąją mėnesio pusę galite pakeisti darbovietę arba užsiimti visiškai nauja veiklos sritimi. Mėnesio viduryje jūsų gali laukti paaukštinimas, todėl neužmirškite, jog tai nėra tik jūsų pačių nuopelnas, – atsidėkokite tiems, kas padėjo jums žengti pirmyn.

Ko Žuvims reikėtų vengti?
Mėnuo žada būti nenuobodus, todėl stenkitės riboti savo santykius su žmonėmis, kurie tik tuščiai švaisto jūsų laiką. Pasistenkite atsirinkti jums naudingus žmonės ir tuščiai nešvaistykite laiko tiems, kas jo neverti.

Kaip Žuvims seksis meilėje?
Mėnesio viduryje būsite labai užsiėmę. Neužmirškite artimųjų, jie kantriai daro viską, kad jūs būtumėte ten, kur esate dabar.Ypač dėmesingi artimam žmogui  turėtumėte būti mėnesio pabaigoje.

Kaip klostysis Žuvų finansiniai reikalai?
Mėnesio viduryje gali būti didesnių įplaukų. Tačiau pasistenkite neišlaidauti mėnesio pradžioje.

Žuvims palankios dienos: 6, 7, 10, 12, 21, 26
Žuvims nepalankios dienos: 1, 8, 15, 18, 19, 28

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *