Spalio mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams

2014 metų Spalio mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams Laikrodis1

Avinas ( Kovo 21- Balandžio 20)

Kaip Avinas jausis?
Spalio mėnesį avinus gali apimti nerimas, tačiau mažai kas juos pajėgs sustabdyti. Avinams norėsis keliauti, ieškoti nuotykių ar rizikuoti. Mėnuo avinamas žada daug įdomių nuotykių ir aistros.Šį mėnesį gali atsitikti kažkas, kas pakeis jų gyvenimą ilgam laikui. Verslininkams metas palankus tuo, jog pagaliau pavyks atsiplėšti nuo kažkokių varginančių sutarčių ir pradėti vystyti verslą taip kaip norite.

Ko reikėtų vengti Avinui?
Spalio mėnesį jums kaip niekad norėsis veiklos. Todėl net ir būdami teisūs stenkitės išlikti mandagiais. Ypač pirmąją Spalio mėnesio savaitę. Gali būti kad praplėsite ne tik savo akiratį bet ir kažko išmoksite.Gali būti, jog jūsų moksliniai nuopelnai bus pagaliau pripažinti. Apie Spalio 24 dieną galite jaustis pavargę ar išsekę, todėl šią dieną sveikata reikėtų pasirūpinti atidžiau.

Kaip Avinui seksis meilėje?
Puikus metas pagaliau išsiaiškinti ką jūs reiškiate vienas kitam. Mėnesio pradžioje gali būti kažkokių smulkių nesutarimų, tačiau jie turėtų išsispręsti.Visai gali būti, jog įsiliepsnos senai užgesę jausmai ir sugrįšite pas buvusį ar buvusiąją, arba išvažiuosite į romantinę kelionę su naujuoju širdies draugu. Neužmirškite, jog pripažindami savo padarytas klaidas atveriate kelius susitaikymui. Šį mėnesį taip pat galite sulaukti šeimos padidėjimo. Jeigu jau gyvenate šeimoje- jūsų šeimyninis gyvenimas šį mėnesį turėtų būti daugiau nei džiaugsmingas.

 Kaip klostysis  Avino finansiniai reikalai?
Šį mėnesį Avinui teks pasirūpinti savo išlaidomis, ypač mėnesio pabaigoje. Po Spalio 24 dienos gali tekti sumokėti seną skolą ar netikėtai atlyginti kažkokius nuostolius.

Palankios dienos Avinui: 8, 17, 18, 26, 27.          
Avinui nepalankios dienos: 1, 2, 14, 15, 22, 23, 29

Jautis (Balandžio 21- Gegužės 21)

Kaip Jautis jausis?
Jaučiams teks rūpintis ne tik savimi bet ir šeima, todėl jie tikrai nenuobodžiaus. Visą mėnesį teks dirbti smulkius ir kantrybės reikalaujančius darbus, kurių niekas kitas be jūsų nepadarys. Mėnesio viduryje pasijusite stipriau ir stabiliau. Jeigu jūsų verslas susijęs su užsieniu ar bent kitais miestais- jūsų reikalai klostytsis tik puikiai. Nepasiduokite nuovargiui ir atkakliai dirbkite. Gali būti, jog darbe teks dirbti papildomai, -tačiau už tai jums bus atlyginta. Asmeniniame gyvenime taip pat gali įvykti kažkas svarbaus- pakeisite gyvenamąją vietą, šalį ar įgysite naujus namus.

Ko Jaučiui reikėų vengti?
Spalio mėnesio pabaigoje galite susidurti su aplinkinių nesupratimu. Stenkitės išlikti ramiais ir nesipykti.

 Kaip Jaučiui seksis meilės reikalai?
Šio mėnesio įvykiai gali pakeisti jūsų gyvenimą. Jeigu praeityje esate padarę rimtų klaidų, už jas galite tekti atsakyti. Po pirmosios Spalio savaitės gali būti įtampos santykiuose su antrąja puse.

 Kaip klostysis Jaučio finansiniai reikalai?
Spalio mėnesį ko gero pagaliau įgysite ilgai ieškotą butą ar patalpas. Gali būti, jog šį mėnesį turėsite papildomų pajamų iš nekilnojamojo turto. Gali būti, jog gausite geras kredito sąlygas arba jums padės artimi giminaičiai.

Jaučiui palankios dienos: 1, 2, 10, 11, 19, 20, 28, 29.       
Jaučiui nepalankios dienos: 3, 4, 17, 18, 24, 25, 31.

Dvyniai (Gegužės22 – Birželio 21)

Kaip Dvyniai jausis?
Spalio mėnuo dvyniams žada būti labai palankus. Šį mėnesį dvyniai galės išreikšti savo kūrybinius sugebėjimus. Juos lydės įkvėpimas ir sėkmė.Laiko pakaks tiek darbui, tiek poilsiui, tiek mėgiamiems užsiėmimams. Mėnesio pabaigoje gali kilti noras keisti darbą arba užsiėmimą. Jeigu pasiduosite šiam norui, jūsų paieškos gali būti sėkmingos.

Ko reikėtų vengti Dvyniams?
Nors šis mėnuo dvyniams ir žada jėgų antplūdį, sveikata reikėtų susirūpinti. Ypač Spalio 24 dieną.

 Kaip Dvyniams seksis meilėje?
Vieniši dvyniai Spalio mėnesį gali sutikti savo antrąją pusę. Gali būti, jog suliepsnos senai užgesę jausmai ar netikėtai sugrįš sena meilė. Jeigu jūsų santykiuose su antrąja puse buvo įtampos ir nesusipratimų, šį mėnesį žengtas žingsnis padės išspręsti susikaupusias problemas. Tačiau gali tekti apsipręsti ar jūs iš tikrųjų norite toliau tęsti santykius su šiuo žmogumi.  Turintys vaikų bus pradžiuginti jų pasiekimais.

Kaip klostysis Dvynių finansiniai reikalai?
Finansiniai dvynių reikalai nebus labai sėkmingi. Spalio mėnesį gali tekti stipriai paploninti pinigines. Greičiausiai tai bus asmeninės išlaidos, arba išlaidos susijusios su kelionėmis. Antrojoje mėnesio pusėje jums gali tekti spręsti verslo problemas, ypač jeigu šis verslas yra susijęs su užsienių, Šios problemos greičiausiai galutinai išsispręs tik lapkričio viduryje.

Dvyniams palankios dienos: 3, 4, 12, 13, 22, 23, 31.
Dvyniams nepalankios dienos: 5, 6, 19, 20, 26, 27.

 Vėžys (Birželio 22- Liepos 23)

Kaip Vėžys jausis?
Vėžiai rūpinsis namais. Gali būti, jog jums pasitaikys proga įgyvendinti tai ką senokai planavote. Ko gero galėsite pagaliau užbaigti užsitęsusius remonto darbus ar bent jau perstatysite baldus į naują vietą. Norėsite bendrauti ir būsite žymiai aktyvesni nei paprastai. Darbe gali tekti užbaigti paskui jus besivelkančius ilgainiu užleistus darbus ar taisyti senai padarytas klaidas. Jeigu jūs esate laisvai samdomi darbuotojai, būkite labai atsargūs su darbdaviais. Nuo to, kaip jūs elgsitės taip pat gali priklausyti ir naujos jūsų įplaukos.

Ko Vėžiui reikėtų vengti?
Būkite  labai atidūs ir nepainiokite šeimos ir asmeninio gyvenimo su darbo reikalais. Jeigu šeimos rūpesčiai užgoš jūsų darbą, geriau pasiimkite trumpas atostogas, kad galėtumėte išspręsti vieną problemą, užuot pakeitę ją didesne.

Kaip Vėžiui seksis meilėje?
Šį mėnesį vėžiams gali tekti rinktis- karjera arba namai. Romantiški santykiai gali staiga nutrūkti ar tapti nebe tokiais kokių tikėjotės. Jeigu jau turite porą,- greičiausiai abu būsite užsiėmę namų rūpesčiais. Šį mėnesį taip pat galite sutikti seniai matytą giminaitį ar seniai pamirštą žmogų. Seniai užgesę santykiai taip pat gali atsinaujinti.

Kaip klostysis Vėžio finansiniai reikalai?
Finansinė vėžių padėtis bus stabili. Šį mėnesį didesnių įplaukų nebus, tačiau pajamos bus stabilios ir apčiuopiamos. Gali būti, jog gausite jums palankią paskolą arba sulauksite rimtos pagalbos iš artimųjų.

Vėžiui palankios dienos: 5, 6, 14, 15, 24, 25
Vėžiui nepalankios dienos: 1, 2, 8, 22, 23, 28, 29

Liūtas (Liepos 24- Rugpjūčio 23)

Kaip Liūtas jausis?
Spalio mėnesį liūtams gali tekti bendrauti daugiau nei visuomet. Sėkmė juos turėtų lydėti visuose darbuose bei visose srityse. Tai reiškia, jog bus pakankamai laiko atskleisti ir parodyti savo žavesį.  Liūtai lengviau bendraus, žibės visuomenėje ir ko gero norės išspręsti seniai juos kankinančius klausimus.  Jeigu nutarsite tai padaryti, darykite taip, kad paskui netektų grįžti atgal ir gailėtis, kad kažką padarėte ne taip.

Ko Liūtui reikėtų vengti?
Nepulkite pasitikėti naujais pažįstamais ir reikalus tvarkykite tik su gerai pažįstamais žmonėmis.

Kaip Liūtui seksis meilėje?
Jeigu turite porą, ko gero šį mėnesį praleisite nuostabiai ir be mažiausių nesusipratimų. Gali būti, jog išvyksite į romantišką kelionę. Gali būti, jog susitaikysite su tolimais giminaičiais ar išspręsite kažkokį užsiteęsusį konflikta. Jeigu turite suaugusių vaikų, greičiausiai jie pradžiugins jus savo pasiekimais.

Kaip klostysis finansiniai Liūto reikalai?
Finansinių netikėtumų Spalis liūtams nežada. Jų reikalai klostysis kaip visuometir didesnių pokyčių čia nenusimato. Verslininkams gali tekti atidžiai peržiūrėti visus su verslu susijusius dokumentus. Galima kelionė ar rimtos finansinės derybos. Verslo reikalus geriau derinti su gerai žinomais ir patikrintais partneriais. Šį mėnesį gali tekti susidurti su naujais žmonėmis, tačiau jais pasitikėti labai nereikėtų. Per juos galite susilaukti nuostolių ateityje.  Spalio 24 dieną galite pradėti tvarkyti reikalus susijusius su nekilnojamuoju turtu.

Liūtams palankios dienos: 8, 17, 18, 26, 27.
Liūtams nepalankios dienos: 3, 4, 10, 11, 24, 25, 31.

Mergelė (Rugpjūčio 24-Rugsėjo 23)

Kaip jausis Mergelė?
Mergelėms Spalio mėnesį gali tekti prisminti artimuosius, ypač tuos, kurių jie nelepino savo dėmesiu. Gali būti, jog šį mėnesį rūpinsitės kitų reikalais. Spalio mėnesį taip pat galite įsigyti tai, apie ką ilgai svajojote. Ko gero norėsite pasirūpinti namais ar atnaujinti seniai pabodusį interjerą.Gali būti jog šį mėnesį pakeisite savo gyvenamąją vietą- miestą ar šalį. Taip pat gali būti jog įsigysite naujo nekilnojamojo turto, kurio reikės jūsų vaikams.

 Ko Mergelei reikėtų vengti?
Spalio mėnesį jausitės šiek tiek blogiau nei visuomet. Sveikata reikėtų pasirūpinti Spalio 8 ir 9 dienomis.

Kaip Mergelėms seksis meilėje?
Praeitą mėnesį prasidėję nesutarimai gali varginti ir šį mėnesį, tačiau jūsų sugebėsite juos taktiškai įveikti. Jeigu esate poroje, šį mėnesį galimi smulkūs nesutarimai, kurie visgi jūsų santykių nepakeis. Jeigu šeimą jau sukūrėte, gali tekti pagalvoti apie naujus namus.

Kaip klostysis Mergelės finansiniai reikalai?
Šį mėnesį mergelėms turėtų sektis viskas, ką jos bedarytų. Gali būti, jog išmokėsite seną skolą arba susigrąžinsite prarastus pinigus. Antroje mėnesio pusėje gali tekti išvykti į kelionę – į kitą miestą arba užsienį. Tai gali baigtis nenumatytomis išlaidomis, todėl būkite labai atsargūs leisdami pinigus mėnesio pradžioje. Vienok šį mėnesį galite sulaukti rimtų įplaukų iš anksčiau padarytų investicijų ar nekilnojamojo turto operacijų.

Mergelei palankios dienos: 1, 2, 10, 11, 19, 20, 28, 29.
Mergelei nepalankios dienos: 6, 12, 13, 26, 27.

Svarstyklės (Rugsėjo 22- Spalio 23)

Kaip jausis Svarstyklės?
Svarstyklėms norėsis aiškintis ką ir kaip jos daro ne taip kaip reikėtų. Nepasiduokite savigraužai ir dažniau šypsokitės. Jeigu sugebėsite mažiau pergyventi dėl praeities, į jūsų gyvenimą turėtų ateiti nauji žmonės. Šį mėnesį gali tekti pakovoti už savo įsitikinimus- darykite tai taktiškai ir apdairiai. Atminkite, kuo geriau jūs suprastite savo priešininkus, tuo lengviau bus su jais kovoti. Šį mėnesį gali tekti išvykti į trumpą kelionę, kuri bus sėkminga, jeigu jai gerai pasiruošite. Darbe ko gero norėsite, kad jūsų pastangos būtų tinkamai įvertintos, todėl dirbsite ne tik už du bet ir už tris. Jeigu atnaujinsite santykius su užsienyje ar kitame mieste gyvenančiais žmonėmis, iš to galite sulaukti apčiuopiamos naudos.

Ko reikėtų vengti Svarstyklėms?
Visą mėnesį galite būti dirglesni nei paprastai, todėl kuo labiau kontroliuosite savo emocijas, tuo daugiau jums seksis. Apsilankymas sporto salėje turėtų tik sumažinti kylančią įtampą.

Kaip Svarstyklėms seksis meilės reikaluose?
Šį mėnesį norėsite prisminti praeitį- aplankyti seniai pamėgtas vietas ar prisiminti tai kas buvo gražu ir gera. Jeigu turite širdies draugą, ko gero apvaikščiosite seniai pamėgtas vietas. Gali būti, kad atnaujinsite kažkokius nutrūkusius santykius, tačiau jie labai ilgai ko gero netruks, ypač jeigu šis žmogus gyvena kitame mieste ar kitoje šalyje. Jeigu esate vieniši, šis mėnuo žada malonų trumpalaikį romaną. Būkite labai atsargūs su naujais pažįstamais, ypač jei ši pažintis įvyks tarp Spalio 3 ir 26 dienos.

Kaip klostysis Svarstyklių finansiniai reikalai?
Spalio mėnesį jūs galite patirti nenumatytų išlaidų, ypač susijusių su kelionėmis ar brangiais pirkiniais. Gali būti, jog mėnesio pabaigoje teks sumokėti seną skolą.

Svarstyklėms palankios dienos: 3, 4, 12, 13, 22, 23, 31.
Svarstyklėms nepalankios dienos: 1, 2, 8, 14, 15, 29, 30.

Skorpionas ( Spalio 24- Lapkričio 22)

Kaip jausis Skorpionas?
Skorpionai bus labai darbingi visą Spalio mėnesį. Ypač didelė sėkmė laukia tų, kurie vysto asmeninį verslą. Kuo daugiau pastangų įdėsite šį mėnesį, tuo daugiau gausite pajamų. Mėnesio viduryje galite jaustis išvargę, todėl daugiau dėmesio reikėtų skirti savo sveikatai.

 Ko reikėtų vengti Skorpionui?
Šį mėnesį nereikėtų švaistyti laiko tuščiai, nes jo ir taip trūks. Ypač reikėtų pasirūpinti sveikatos stiprinimu ir mitybos įpročiais. Nešvaistykite jėgų konfliktams, ypač konkurentams darbe.

Kaip Skorpionui seksis meilėje?
Romantiškieji Skorpionai Spalio mėnesį bus ramūs ir geranoriški. Jie nesiblaškys, nes likimas meilės išbandymų jiems nepasiūlys. Jeigu esate patyrę išsikyrimo kartėlį, šį mėnesį atrasite jėgų naujam gyvenimui. Spalio mėnesį taip pat galite sutikti ir naują širdies draugę ar draugą. Ši pažintis gali užsimegzti kaip varžybos ar konkurencija, tačiau gali peraugti į kažką didesnio.Jeigu jus kamavo nesutarimai su antrąja puse, šį mėnesį pasitaikys galimybė juos ištaisyti. Jums taip pat pasiseks parodyti kiek nuoširdūs ir gilūs yra jūsų jausmai.

Kaip klostysis finansiniai Skorpiono reikalai?
Jeigu jus kamavo finansiniai rūpesčiai, -Spalio mėnesį jie turėtų atsitraukti. Reikalai turėtų pradėti taisytis jau šio mėnesio pradžioje. Šį mėnesį pats tinkamiausias metas pasekti kurgi išeina pinigai ir pasirūpinti savo santaupomis. Mėnesio pabaigoje galite patirti netikėtų išlaidų, tačiau jums padės artimi žmonės.

Skorpionui palankios dienos: 5, 6, 14, 15, 24, 25.
Skorpionui nepalankios dienos: 3, 4, 10, 11, 17, 18, 31

Šaulys (Lapkričio 23- Gruodžio 21)

Kaip Šaulys jausis?
Spalio mėnesį atnaujinsite senas pažintis ir prisiminsite senus draugus. Ko gero teks bendrauti daugiau nei įprastai, tačiau pasitaikys galimybė ištaisyti seniai padarytas klaidas ar skriaudas.Gali būti jog pradėsite dalyvauti visuomeniniuose renginiuose ar kažkokioje kolektyvinėje veikloje.Visč mėnesį gali tekti dirbti daug naujų ir jums neįprastų darbų, todėl tuščiai laiko smulkmenoms nešvaistykite.Šį mėnesį taip pat gali atsiskleisti senos išdavystės, todėl teks gerai pagalvoti, kuo galite pasitikėti, o kuo ir nelabai.

Ko Šauliui reikėtų vengti?
Mėnuo žada daug įtampos, todėl mėnesio pabaigoje  gali stipriai pablogėti sveikata. Būkite ypač atidūs Spalio 23-25 dienomis.

Kaip Šauliui seksis meilėje?
Šį mėnesį norėsite rūpintis savo asmeniniais reikalais, todėl romantiškos svajonės ko gero atsidurs antrame plane. Gali būti, jog Spalio mėnesį atsinaujins kažkokia sena pažintis ar seniai užgesusi draugystė, Jeigu turite antrąją pusė, galite netikėtai išvykti į romantišką kelionę, kuri privers užsiliepsnoti prigesusius jausmus. Jeigu turite vaikų, – šį mėnesį gali tekti spręsti jų problemas ar atlyginti kažkokius su vaikais susijusius nuostolius. Stenkitės nekreipti dėmesio į aplinkinių kalbas, nes jų šį mėnesį gali netrūkti.

Kaip klostysis Šaulio finansiniai reikalai?
Šauliui šį mėnesį teks daug išlaidauti. Šios išlaidos gali būti susijusios su verslo partneriais, ypač jeigu jie yra užsienyje ar kitame mieste. Taip pat gali būti netikėtų išlaidų susijusių su vaikais ar jų padarytais nuostoliais. Būtent todė reikėtų susilaikyti nuo didesnių pirkinių ar investicijų. Šauliui palankios dienos: 8, 17, 18, 26, 27
Šauliui nepalankios dienos: 5, 6, 12, 13, 19, 20.

Ožiaragis ( Gruodžio 22- Sausio 20)

Kaip jausis Ožiaragis?
Ožiaragiams Spalio mėnuo turėtų būti sėkmingas, tačiau jų sėkmė priklausys nuo to, kiek jie sugebės pakovoti už save. Nebijokite parodyti ko esate verti ir atskleisti savo talentų. Šį mėnesį galite pajusti, jog norite kažką pakeisti savo gyvenime, – drąsiai taip ir darykite.

Ko Ožiaragiui reikėtų vengti?
Venkite vienatvės. Stenkitės daugiau bendrauti su jus supančiais žmonėmis. Ne visi yra tokie blogi, kaip gali atrodyti iš tikrųjų, tačiau jūs negalite to sužinoti, jeigu atsisakote bendravimo su išoriniu pasauliu.

Kaip Ožiaragiams seksis meilėje?
Ožiaragiai rūpinsis namais ir nekilnojamuoju turtu, todėl meilės nuotykiams ir romantikai laiko greičiausiai neturės. Šį mėnesį gali būti smulkių nesutarimų šeimoje arba su artimu žmogumi, tačiau juos pavyks išspręsti tuomet, kai išspręsite butines problemas.

Kaip klostysis Ožiaragio finansiniai reikalai?
Finansinė Ožiaragių padėtis pernelyg nesikeis. Tačiau didelių nuostolių taip pat nenusimato. Mėnesio pabaigoje gali  būti pelno, susijusio su nekilnojamuoju turtu. Šį mėnesį geriausiai peržirūrėti savo finansinius planus ir sprendimus,- tai gali padėti atrasti kas jums trukdo žengti pirmyn. Jeigu jūsų darbe prasidės perorganizavimas, gali būti jog pasikeis ir jūsų užimamos pareigos. Verslininkams gali pasisekti finansinės operacijos susijusios su nekilnojamuoju turtu.

Ožiaragiui palankios dienos: 1, 2, 10, 11, 19, 20, 28, 29.
Ožiaragiui nepalankios dienos:  8, 14, 15, 22, 23

Vandenis (Sausio 21-oji- Vasario 19-oji)

Kaip  jausis Vandenis ?
Šį mėnesį Vandeniai gali kardinaliai pakeisti savo požiūrį į gyvenimą, religiją ar filosofiją. Tai neturėtų jų pernelyg išgąsdinti. Jums greičiausiai norėsis naujų įspūdžių, ar naujos veiklos. Gali būti, jog pradėsite naują studijų ciklą. Gali būti, jog atnaujinsite seniai nutrauktus ryšius. Šį mėnesį būsite apsupti geranoriškai nusiteikusių draugų ir giminaičių. Tačiau nepamirškite, jog jiems taip pat reikalingas jūsų rodomas dėmesys. Spalio mėnuo Vandeniams susijęs su seniai prarastų dalykų susigrąžinimu. Tik nuo jūsų asmeninės nuostatos priklausys ar tai kas įvyko galima ištaisyti. Gali būti, jog teks iš naujo įvertinti tas problemas, kurias laikėte seniai išspręstomis. Taip pat gali būti, jog šį mėnesį išspręsite kažkokią ilgai jus varginusią problemą.

Ko reikėtų saugotis Vandeniams?
Šį mėnesį jums reikėtų saugotis naujų žmonių ir naujų pažinčių. Nauji žmonės atėję į jūsų gyvenimą gali jus išduoti ar neišpildyti savo duotų pažadų.

Kaip  Vandeniui  seksis meilės reikaluose?
Vieniši vandeniai ko gero susipažins su kažkokiu nauju žmogumi. Tačiau ši pažintis bus trumpalaikė ir nieko gero neatneš, ypač jeigu ji užsimegs tarp Spalio 3 ir 26 dienos. Turintys savo antrąją pusę gali išvykti į kelionę, kuri jiems abiems suteiks gan malonių įspūdžių.

Kaip klostysis  Vandenio finansiniai reikalai?
Šį mėnesį norėsite pradėti kažkokį naują projektą, kuris atims daug jūsų laiko ir pastangų. Stenkitės neįkyrėti aplinkiniams savo  nuomone. Gali būti jog jums teks pildyti daug dokumentų. Šį mėnesį taip pat gali tekti išvykti į komandiruotę darbo reikalais. Gali būti, jog atnaujinsite seniai nutrūkusius verslo santykius. Spalio mėnesį didelių nuostolių greičiausiai neturėsite, tačiau didelio pelno taip pat nereikėtų tikėtis.

Vandeniui palankios dienos: 3, 4, 12, 13, 22, 23, 31.
Vandeniui nepalankios dienos: 10, 11, 17, 18, 24, 25.

Žuvys ( Vasario 20-oji- Kovo 20-oji)

Kaip jausis Žuvys?
Žuvims gali tekti spręsti klausimus susijusius su jų reputacija ir karjera. Jūsų sėkmė priklausys nuo to, kaip drąsiai ir kaip sąžiningai jūs atliksite savo pareigas. Kuo skaidresni bus jūsų tikslai,- tuo didesnė sėkmė jus lydės

Ko Žuvims reikėtų vengti?
Šis mėnuo jums nežada ramybės, todėl reikėtų pasirūpinti savo sveikata. Sveikatai ypač pavojingos dienos yra Spalio 7 ir 8 .

Kaip Žuvims seksis meilėje?
Spalio mėnesį ko gero jausitės atsitolinę nuo savo artimų žmonių. Jeigu laiku į tai neatkreipsite dėmesio,- gali būti jog jūsų santykiai nutrūks visam laikui. Jeigu esate vieniši ar gyvenate šeimoje,ko gero būsite užsiėmę butiniais rūpesčiais ir romantikos neieškosite. Gali būti, jog namuose pradėsite remonto darbus, kurie atims visą jūsų laisvalaikį.

Kaip klostysis Žuvų finansiniai reikalai?
Spalio mėnesį gali pavykti atiduoti kažkokią seną skolą. Šį mėnesį galite sėkmingai padėti pinigus palūkanoms ar investuoti į kažkokį naują projektą . Netinkamas metas imti naują paskolą. Būkite labai atsargūs tvarkydami finansinius dokumentus. Didžiausios pelno galimybės yra per pirmąsias dešimt Spalio mėnesio dienų. Šiuo metu taip pat galite vesti derybas dėl savo asmeninio verslo plėtros. Didžiausios išlaidos jūsų laukia mėnesio pabaigoje. Jos greičiausiai bus susijusios su verslo vystymu ar asmeninėmis išlaidomis

Žuvims palankios dienos: 5, 6, 14, 15, 24, 25.
Žuvims nepalankios dienos: 12, 13, 19, 20, 26, 27

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *