Rožinis kvarcas

Jeigu jums patinka Rožinis kvarcas – esate atviraširdė rozinis kvarcas

Rožinis kvarcas stiprina širdies čakrą. Šis rausvos spalvos akmuo padeda pakviesti meilę į jūsų namus. Jis skatina romantiškus  jausmus bei stiprina draugystę. Jeigu jūs mėgstate rožinį kvarcą,- net neabejokite,- jūsų draugai ne tik jus myli, bet ir džiaugiasi jūsų buvimu šalia.

Geriausia šį akmenį pasirinkti kai vargina nerimas, ko nors bijote  ar jums tiesiog sunku. Šs akmuo padės menininkams, gydytojams bei siekiantiems įsitvirtinti naujoje aplinkoje. Šį akmenį reikėtų laikyti miegamajame arba prie kompiuterio.

Tai įdomu

Tradiciškai šis akmuo priskiriamas Jaučiams ir Svarstyklėms, tačiau Rožinį kvarcą gali nešioti visi.

Kuo naudingas rožinis kvarcas?

Rožinis kvarcas prišaukia meilę, padeda skleistis grožiui ir atleidimui. Jis padeda siekiantiems vidinės ramybės bei harmonijos.
Jis tinka ypač  droviems ir subtiliems asmenims.Rožinis kvarcas ne tik nuramina bet ir atpalaiduoja. Jis  skatina sugebėjimą mylėti ir neretai dar yra vadinamas „meilės sau“ akmeniu. Šis akmuo prišaukia romantiką, sušvelnina kietą būdą, padeda atsiverti ir neužmiršti padėti kitiems. Kalbama, jog rožinis kvarcas stiprina jo savininko širdį ir padeda lengviau užmigti. Manoma, jog jis skatina vaisingumą ir neleidžia kauptis nuodingiems šlakams  jūsų organizme.

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *