Ametistas

Jeigu jums patinka ametistas – Esate dvasinėje kelionėje ametistas

Ametistas stiprina karūnos čakrą, esančią jūsų viršugalvyje. Šis akmuo padeda susivienyti su Dievu ir Visata bei jumyse slypinčiomis aukštesniosiomis galiomis. Jeigu jūs pasirinkote būtent šį akmenį,- ko gero siekiate šiek tiek giliau nei kasdien uždirbami pinigai ir nebijote siekti savo svajonės.

Šį akmenį nešiojo  ir tebenešioja karaliai ir valdovai.  Manoma, jog ametistas apsaugo savo šeimininką nuo girtumo ir apsinuodijimų, suteikia jam jėgų bei  padeda pasveikti. Jis taip pat padeda suvaldyti sunkias situacijas bei didelį turtą.

Tai įdomu

Astrologai ametistą sieja su Jupiterio, Saturno ir Neptūno planetomis. Jis priskiriamas Žuvų ženklui. Britų astrologai siūlo ametistą nešioti trečiadieniais.

Jau senovės Graikijoje ametistas buvo mėgiamas dėl savo apsauginio poveikio. Senovės Romoje valdovų taurės buvo gaminamos iš ametisto, tikint, jog šis akmuo padės išsaugoti proto blaivumą. Budistai laiko šį akmenį Budos simboliu. Biblijoje ametistas yra minimas kaip Dano giminės simbolis. Katalikų bažnyčios vyskupai nešioja ametistą kaip skaistumo ir romumo simbolį. Ametistas taip pat priskiriamas apaštalui Matui bei angelui sargui Adnachieliui.

Kuo naudingas ametistas?

Ametistas padeda susivaldyti kovojant su girtuoklyste, priklausomybėmis ir pagundomis. Jis padeda išvengti staigių ir neapgalvotų sprendimų. Jeigu jūs dirbate sunkį ir įtemptą protinį darbą, – ametistas ne tik padės susikaupti, bet ir padės atsipalaiduoti. Jis padės išspręsti jūsų teisines problemas, ir palengvins esant dvejonėms ir būtinybei kažką pasirinkti. Šis akmuo padės išlikti ramiam ir tvirtam, bei apsaugos nuo kraštutinių emocijų. Jeigu skauda galvą, ametistas bus pirmasis akmuo, tinkamas kovoje su šia bėda. Jis padeda mokytis ir pagerina atmintį, inkstų bei žarnyno darbą. Ametistą nešioja siekdami apsisaugoti nuo blogų sapnų, vagių ir blogos nuotaikos. Jeigu ametisto vėrinį nešiosite prie kaklo- sustiprinsite gerklas ir balsą, bei jausitės drąsiau sakydami viešas kalbas. Jeigu jį nešiosite prie širdies- sugebėsite išlikti taikūs ir ramūs.

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *