Akvamarinas

Akvamarinas – viskas apie šį akmenį Akvamarino akmuo

Iš kur kilo akvamarino pavadinimas?

Akvamarinas yra labai skaidrus žydras akmuo. Kai kam jis primena jūros vandenį,- todėl nenuostabu, jog būtent su jūra ir siejamas šio akmens pavadinimas. Lotynų kalbos žodžio aqua marina reiškia ,, jūros vanduo“. Būtent taip ir vadinasi šis jūreivių ir keliautojų mėgiamas akmuo. Pasak legendų, akvamarinas saugo vandens keliautojus nuo audrų, melo ir jūros ligos.

Kam tiks akvamarinas?

Akvamarinas tiks keliajantiems vandeniu, ypač jūreiviams.

Kokiam Zodiako ženklui tiks akvamarinas?

Tradiciškai yra laikoma, jog akvamariną globoja Mėnulis. Šis akmuo tiks gimusiems po Jaučio, Dvynių, Žuvų, Svarstyklių ir Avino ženklais. Akvamariną geriausia nešioti Kovo ir Spalio mėnesį.

Akvamarino kristalo forma: Akvamarinas yra heksagonalinės formos kristalas.

Akmens spalva: akvamarino spalvos gali įvairuoti nuo blyškiai žydros iki žaliai žydros, Pats brangiausias ir vertingiausias yra giliai  giliai žydros vandens spalvos akvamarinas.

Akvamarino radimvietės: Akvamarinas randamas Brazilijoje, Kenijoje, Nigerijoje, Madagaskare, Zambijoje, Tanzanijoje. Jo taip pat yra Šri Lankoje, Pakistane, Afganistane bei Rusijoje.

Akvamarino poveikis:

Yra tikima, jog kuo didesnis yra akvamarino akmuo, – tuo stipresnes jo apsauginės galios.  Todėl šį akmenį reikėtų rinktis kuo didesnį.Paprastai akvamarinas yra dovanojamas per sutuoktuvių metines. Laikoma, jog geriausia dovanoti šį akmenį kai kartu išgyventa 16 ar 19 metų. Tai vyrų akmuo. Ypač tinka Arnoldams bei jūreiviams ar dažnai keliaujantiems. Viduramžiais akvamariną nešiodavo siekdami išsaugoti jaunystę, dovanodavo siekdami priminti apie save. Akvamarinas taip pat būdavo pasitelkiamas siekant apsisaugoti nuo piktųjų dvasių, nužiūrėjimo, jūros ligos. Buvo tikima, jog šalia melagio akvamarinas pakeičia savo spalvą ir taip perspėja šeimininką apie gresiančią klastą ar išdavystę.
Nuo senovės laikoma, jog akvamarinas sustiprina nuojautą, gelbsti santuoką ir sužadėtuves, padeda pritrūkus drąsos ar  laimės. Akvamarinas gali garantuoti sėkmingą santuoką. Akvamarino akmuo padeda nugalėti tinginio jausmą, išsaugo emocinę pusiausvyrą, skatina kūrybingumą. Nešiodami akvamariną galite tapti ramesni, pradėti blaiviau mąstyti. Šis akmuo padeda susitaikyti priešininkams, ypač jeigu jie yra skirtingų lyčių.

Jeigu jus vargina pastoviai neužbaigti darbai, kasdieninė rutina ar tiesiog įstrigote kasdienybėje- tikrai verta rinktis akvamariną.

Akvamarino akmuo yra linkęs keisti savo spalvą pagal tai, kaip jaučiasi jo savininkas. Jis verčia dirbti ir neužmesti savo užsibrėžto tikslo. Gali padėti užklupus abejonėms ar ieškant gyvenimo kelio.

Kaip jus veikia akvamarinas?

Akvamarinas gydo pašlijusius nervus, padeda nugalėti įtampą, nerimą ir baimę. Jis gerina silpstantį regėjimą, naudingas susilaikant skysčiams ir šlapimui, sergant kepenų ligomis, kai vargina dantų ar gerklės skausmas. Laikoma, jog jį gali nešioti sergantieji imuninės sistemos, hormonų apypkaitos sutrikimais, skrandžio, akių ir ausų ligomis.

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *