2015 metų horoskopas Avinui

2015 metų horoskopas Avinui 2015 metų horoskopas Avinui

Kam  jau atėjo metas ?

Likimas beldžiasi į Jūsų duris. Metas pažvelgti į tai ką jau turite ir ko jums iš tikrųjų reikia. Pats laikas nuspręsti kuria kryptimi jums reikia eiti tolyn. Gyvenimo išbandymus priimkite atvira širdimi. Bėdoje jums greičiausiai pagelbės toli išvykęs žmogus

Ką  jums reikia atlikti per sekančius metus?

Metas pradėti taupyti. Regis, jog už nugaros susikaupė gan daug skolų, todėl ateitimi reikia rūpintis nedelsiant. Dėkite grūdą prie grūdo,- turėsite aruodą, iš kurio galėsite apsimokėti už mokslus ar atostogas.

Jūsų santykiai

Jūsų antrajai pusei jau senokai trūksta dėmesio. Todėl stenkitės to nepamiršti . Jūsų jausmams lemta naujai suliepsnoti po Sausio 12 dienos.  Didžiausia Romantinės pažinties tikimybė –Sausio 14 dieną.

Vienišų Avinų akį patrauks įdomus žmogus.  Daugiausia šansų, jog tai greičiausiai taps tik draugyste. Didžiausia Romantinės pažinties tikimybė –Sausio 14 dieną.

Darbas ir sveikata

Įvykiai šeimoje privers kažką pasirinkti. Tai turėtų įvykti po Naujųjų Metų. Jeigu nesiimsite rimto užsiėmimo, gyvenima s gali pakrypti ne ta linkme, kurios tikitės jūs. Pinigai į jūsų rankas atplauks per darbą socialinėje aplinkoje. Pinigų lietaus galite sulaukti Sausio 3 dieną.

Kas jums padės išgražėti?

Jūsų aistringam ir konkurentų nemėgstančiam būdui bet kokia mankštos rūšis tikrai netiks. Rinkitės spiningo arba aerobikos užsiėmimus. Tik šie užsiėmimai suteiks pakankamą jums trūkstamo adrenalino užtaisą, kuris padės išgyventi.

Jūsų laimingasis akmuo 2015 metams

Tai senas ir mielas pažįstamas – dūminis kvarcas. Jis padės apsivalyti nuo jus nuodijusių santykių, papildomų kilogramų ir nuvys liūdesį šalin. Apsiginkluokite kantrybe ir stumkite bėdas  ragais tolyn. Nepamirškite, jog ieškant draugų ir sprendžiant darbo problemas jums padės rubinai ir deimantai.

Kur slėpsis jūsų laimė sekančiais metais?

Dosnusis Jupiteris leis Uranui sužibėti Kovo 3 ir Birželio 22 dienomis. Laimė jums gali nukristi iš dangaus tikrąja to žodžio prasme.

Kur slėpsis jūsų meilė?

Vasario mėnuo žada daug malonių įspūdžių ir akimirkų. Audringas romanas gali baigtis vedybomis Spalio mėnesį.

  • Romantiški jausmai jus sies su Dvyniais ir Vandeniais.
  • Gyvenimą galite susieti su Avinais, Šauliais ir Liūtais.
  • Jūsų geriausi draugai – Dvyniai, Vandeniai,. Liūtai, Avinai ir Šauliai.
  • Jums labiausiai tinkanti pasimatymo vieta: Pramogų parkas ar didelė mugė.
  • Jums į draugus netiks: Vėžys ir Ožiaragis.

Jums tinkanti dieta

Esate nekantrūs, todėl mėgstate svajoti, fantazuoti ir planuoti. Deja, visos jūsų pastangos teisingai maitintis baigiasi netikėtai susidūrus su traškučių ar ledų  pardavėjais.

Kaip jūs galite sau padėti?

Greitam jūsų gyvenimo tempui labiausiai tiks baltyminė arba mažai angliavandenių (low-carb) turinti dieta. Greitai eikvojamas energijos atsargas geriausiai papildys žalumynai, jūros gėrybės ir pilno grūdo produktai.

Lemiama metų diena

Rugsėjo 28 dieną gali išaiškėti tai, ką privalote keisti savo gyvenime.

Sausis

Pagaliau užbaigsite kažkokį ilgai trunkantį ginčą ar išspręsite nekilnojamojo turto reikalus. Mėnesio viduryje gali užsimegzti nauja draugystė.

Vasaris

Skęsite dėmesio spinduoliuose. Tačiau nepamirškite, jog meilė yra darnus dviejų žmonių ryšys, kurį reikia stiprinti atkakliomis pastangomis. Be jūsų asmeninių pastangų ryšys gali ir užgesti.

Kovas

Ne viskas klostysis taip kaip norite, tačiau viskas kas įvyks- bus tik į gerą. Ko gero nuo Kovo 20 dienos pradėsite gyvenimą iš naujo.

Balandis

Ko gero plėšysitės tarp šeimos ir darbo, jausmų ir pareigų. Balandžio 8 dieną vaikai gali tikėtis nuostabių siurprizų.

Gegužė

Jūsų jausmų audros gali lietis per kraštus. Ko gero užkliūsite už senų nuoskaudų ar senai užmirštų dalykų. Nebijokite taisyti savo klaidas.

Birželis

Šį mėnesį negalėsite nurimti nei minutei. Pasiruoškite stiprios kavos puodelį, nes teks priimti begalę rimtų sprendimų.Jeigu tvirtai tikėsite savo jėgomis ir žinosite, ką konkrečiai turite padaryti, viskas seksis kaip iš pypkės. Birželis taip pat atneš daug vilčių.

Liepa

Kartais mažiau yra daugiau. Būtent taip reikia elgtis liepą. Jūs gausite tai, ko trokštate, tačiau tik tuo atveju, jeigu suvaldysite savo aistras. Jūsų partneriui reikės pagalbos ieškant darbo ar gydant kžkokią ligą.

Rugpjūtis

Teks atkakliai rūpintis šeimos reikalais. Šiek tiek atsikvėpsite nuo Rugpjūčio 9 dienos. Širdis gali užsiliepsnoti naujos meilės liepsna.

Rugsėjis

Metas susikaupti ir dirbti kasdien ir sistemingai. Rugsėjis užgrius darbų lavina, tačiau padės atsikratyti to, kas jau seniai tapo nebereikalinga.

Spalis

Atėjo laikas išsiaiškinti ką gi jūs reiškiate vienas kitam. Santykius galite sutvirtinti sutartimi arba palikti juos tokius kaip yra – spręsti tik jums. Darbe būsite nepakeičiami. Jeigu keisite darbovietę- darykite tai būtent šį mėnesį.

Lapkritis

Už jūsų darbą bus atlyginta. Ko gero sulauksite rimtos finansinės paramos. Lapkričio 25 dieną galite sulaukti žinių iš giminaičių.

Gruodis

Uranas parodys jums savo dėmesį, todėl Kalėdas sutiksite taip, kaip niekada nesitikėjote.

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *