Idėjos Šv. Valentino dienai

Šv. Valentino dovanos arba kelios idėjos Šv. Valentino dienai Šokolado širdelė

Dovanas ir siurprizus mėgstame visi. Na, o per Šv. Valentiną mums brangūs žmonės laukia šių siurprizų. Deja, ne visų piniginės gali leisti dideles pramogas.  Šios idėjos yra labai paprastos, tačiau gali būti, jog būtent taip jums pavyks pradžiuginti pačius brangiausius žmones.

Jeigu jūs vienišas ar vieniša?

Visai nebūtina liūdėti įsimylėjėlių dienos proga. Su keliais draugais ar draugėmis kur nors ištrūkite. Išgerkite karštos arbatos stiklinę, paragaukite naują kokteilį arba išbandykite ką nors naujo- pvz. Vilnos vėlimo pamoką, stiklo pūtimo pamoką arba dar ką nors neįprasto ir nebrangaus. Galų galte galima surengti pižamų vakarėlį ir išbandyti naują kaukę. Jums visai nebūtina būti poroje, kad galėtumėte pasidžiaugti.

Jeigu jūs tik pradėjote susitikinėti

Jūs dar nesate tikri ar tai tas žmogus. Na ir vėl- nebūtina būti poroje, kad pasidžiaugtumėte kažkuo ypatingu. Pabandykite ką nors nuveikti dviese. Gal būt jūs išmoksite gaminti naują patiekalą. Gal būt nueisite į čiuožyklą arba į kopinėjimo treniruotę. Kodėl gi ne? Juk Šv. Valentinas gali padėti išsiaiškinti ar jūs tikrai galite ką nors veikti kartu kaip komanda.

Jeigu jūs susitikinėjate ilgiau kaip metus

Pabandykite prisiminti ką veikėte per savo pirmąjį pasimatymą. Saldu? Taip. Banalu? Gal būt. Tačiau neužmirkite, būtent to pasimatymo metu suvirpėjo jūsų širdelės. Kodėl nepabandžius išgyventi to iš naujo? Idealu, jeigu jums pavyks susitikti toje pačioje vietoje ir netgi prie to paties staliuko. Na, o jeigu pirmąkart susitikote kine? Išsinuomokite tą patį filmą ir leiskite sau mėgautis kukurūzų spragėsiais.

Jeigu jūs jau sumainėtė žiedus

Pats metas nupurtyti dulkes nuo nussitovėjusių santykių. Pabėkite iš namų – kad ir į kavinę. Sėskite į mašiną ir išvykite užmiestin. Dar nuostabiau, jeigu jums pavyks pasinaudoti SPA savaitgalio nuolaida.

Jeigu tai nepavyks – tiesiog padovanokite savo mylimajam kažką malonaus. Na taip. Šv. Valentiną pirmiausia šventė vedusios poros, kurios keisdavosi dovanomis, šeimyninės meilės įrodymo vardan.

Kokias dovanas dovanoti?

Vėlgi, neskriauskite piniginės.  Pačios gražiausios dovanos visada būna asmeniškos.

Surinkite nuotraukas iš jo mobiliojo telefono ir padarykite iš jų filmuką.

Iškekpkite jo mėgiamą pyragą. O gal būt daug pyragaičių?

Pasiskolinkite jo MP3 grotuvą ir paslapčia sukelkite jūsų abiejų kartu klausytas dainas.

Nupirkite žydintį augalą ir pastatykite prie jo lovos. Saldu? Taip. Tačiau jūs esate šeima, ir galite sau tą leisti.

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *