Adeona

Vardas- Adeona 

Adeona

Vardo kilmė- Lotynų

Lytis – Moteriška

Vardo reikšmė – Adeonos vardu buvo vadinama senovės romėnų deivė parvedanti vaikus namo.

Adeonos turi ir savo planetą. 1875 metais Niu Jorko observatorijoje dirbęs amerikiečių astronomas  C.H.F. Petersas atrado C- tipo asteroidą, kuriį pavadino 145 Adeona. Asteroidas gavo šios deivės vardą, nes astronomas neseniai buvo grįžęs iš kelionės aplink pasaulį, kurios metu stebėjo Veneros tranzitą.

Adeonos vardas yra labai retas Lietuvoje. Skaičiuojant nuo 1889 metų, šis vardas nebuvo suteiktas nei vienam asmeniui.

Ar vardas Adeona yra šventas? Ne. Šventosios Adeonos nėra.

Šventieji globėjai-

Šv. Ado yra minimas 12.16 dieną.

Šv. Adelė yra minima 06.30, 02.24, 09.08, dienomis.

Šv. Ada yra minima 07.28 dieną. Šv. Ada globoja vienuoles;

Šv. Adelaidė yra minima 12.06 dieną. Šv. Adelaidė globoja nuotakas, imperatorienes, tremtinius, įtėvius, daugiavaikių šeimų tėvus, princeses, antrąsias santuokas, našles, smurto aukas, saugo nuo konfliktų su sutuoktinio giminaičiais.

Šv. Adelina yra minima 10.20 dieną.

Vardadienis – Adeonos vardadienis yra švenčiamas        dieną.

Vardo variantai-

Adeonė

Adeonos  charakteris pagal pirmąją vardo raidę

Jūs esate valinga ir daug ko siekianti asmenybė. Jūs vertinate savo asmeninę laisvę bei nepriklausomybę. Jūsų valios ir užsispyrimo užtektų keliems asmenims, todėl nebijote rėžti tiesios į akis. Mėgstate atvirumą ir esate gan tiesmukiškas, taip pat mėgstate kad viskas būtų taip kaip to norite jūs. Gyvenime jūs vertinate komfortą ir jo siekiate. Lengvai užsidegate, savo įsitikinimus ginate tvirtai, tačiau sąžiningais metodais. Jūsų valios tikrai galima pavydėti. Mokate vadovauti ir nevengiate to daryti. Esate ryžtingi ir nebijote to parodyti. Jūsų privalumai – drąsa ir tikslo siekimas. Jūsų silpnybės- ūmus būdas, pomėgis rizikuoti ir pernelyg didelis savo interesų sureikšminimas. Žvelkite į pasaulį giedriau, ir kovų jūsų gyvenime taps mažiau. Nebijokite išklausyti kitų nuomonės- ji gali būti naudinga, net jeigu su tuo ir nesutinkate. Stenkitės būti lankstesni ir nuolaidesni.

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *