Abelija

AbelijaVardas- Abelija

Vardo kilmė-Romėnų

Vardo reikšmė –Abelijos vardu buvo vadinama romėnų korių deivė. Vardas greičiausiai yra kilęs iš romėniško žodžio, reiškiančio ,, bitė“. Prancūzų kalboje žodis abeille reiškia ,,bitė“. Yra vardo kilmės aiškinimų, kildinančių šį vardą iš hebrajiško vardo Abelis. Abelijos vardu taip pat vadinamas medų nešantis krūmas, taip pavadintas anglų botaniko Clarke Abel garbei.

Abelijos  vardas yra labai retas Lietuvoje. Skaičiuojant nuo 1889 metų, šis vardas nebuvo suteiktas nei vienam asmeniui.

Ar vardas Abelija yra šventas? Ne. Šventosios Abelijos nėra.

Šventieji globėjai

Šv. Abelis yra  minimas 08.05 dieną.

Šv. Adelė yra minima 06.30, 02.24, 09.08,  dienomis.

Šv. Ada yra minima 07.28 dieną. Šv. Ada globoja vienuoles;

Šv. Adelaidė  yra minima 12.06 dieną. Šv. Adelaidė globoja nuotakas, imperatorienes, tremtinius, įtėvius, daugiavaikių šeimų tėvus, princeses, antrąsias santuokas, našles, smurto aukas, saugo nuo konfliktų su sutuoktinio giminaičiais.

Šv. Adelina yra minima 10.20 dieną.

Vardadienis – Abelijos vardadienis yra švenčiamas       dieną

Vardo variantai-

Abelia, Abella, Abélia, Abelle

Abelijos charakteris pagal pirmąją vardo raidę

Esate valinga ir daug ko siekianti asmenybė. Jūs vertinate savo asmeninę laisvę bei nepriklausomybę. Jūsų valios ir užsispyrimo užtektų keliems asmenims, todėl nebijote rėžti tiesios į akis. Mėgstate atvirumą ir esate gan tiesmukiškas, taip pat mėgstate kad viskas būtų taip kaip to norite jūs. Gyvenime jūs vertinate komfortą ir jo siekiate. Lengvai užsidegate, savo įsitikinimus ginate tvirtai, tačiau sąžiningais metodais. Jūsų valios tikrai galima pavydėti. Mokate vadovauti ir nevengiate to daryti. Esate ryžtingi ir nebijote to parodyti. Jūsų privalumai – drąsa ir tikslo siekimas. Jūsų silpnybės- ūmus būdas, pomėgis rizikuoti  ir pernelyg didelis savo interesų sureikšminimas. Žvelkite į pasaulį giedriau, ir kovų jūsų gyvenime taps mažiau. Nebijokite išklausyti kitų nuomonės- ji gali būti naudinga, net jeigu su tuo ir nesutinkate. Stenkitės būti lankstesni ir nuolaidesni.

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *