Aglaja

AglajaVardas – Aglaja

Lytis – Moteriška

Kilmė – Daugiakilmis: Graikų/Romėnų

Reikšmė – Aglajos vardas yra kilęs iš senovės graikų kalbos žodžio, reiškiančio ,,pergalė, grožis, švytėjimas“. Senovės graikų mitologijoje šiuo vardu buvo vadinama grožio ir prabangos deivė charitė. Romėnai šiuo vardu vadino vieną iš trijų grožio ir grakštumo deivių (gracijų).

Aglajos vardas Lietuvoje buvo pradėtas teikti praėjusio amžiaus 3  dešimtmetyje. Labiausiai jis buvo mėgiamas šio  amžiaus 1-2  dešimtmečiuose. Didžiausiu savo populiarumo laikotarpiu šis vardas buvo suteiktas 2 kartus per metus.  Skaičiuojant nuo 1999 metų, Aglajos vardas per metus vidutiniškai suteikiamas mažiau nei 5 kartus.

Ar vardas Aglaja  yra šventas? Taip.

Šventieji globėjai-

Šv. Aglaja Romietė yra minima 12.19 dieną.

Vardadienis – Aglajos vardadienis yra švenčiamas 12.19 dieną.

Vardo variantai –

 Aglaia, Aglaya, Aglėja, Aglaea, Aglaïa Αγλαιη, Αγλαια, Aglaiê, Aglaia, Aglaea, Aglaiah, Aglaye, Aglaya, Aglae, Agalia

Aglajos  charakteris pagal pirmąją vardo raidę

Jūs esate valinga ir daug ko siekianti asmenybė. Jūs vertinate savo asmeninę laisvę bei nepriklausomybę. Jūsų valios ir užsispyrimo užtektų keliems asmenims, todėl nebijote rėžti tiesios į akis. Mėgstate atvirumą ir esate gan tiesmukiškas, taip pat mėgstate kad viskas būtų taip kaip to norite jūs. Gyvenime jūs vertinate komfortą ir jo siekiate. Lengvai užsidegate, savo įsitikinimus ginate tvirtai, tačiau sąžiningais metodais. Jūsų valios tikrai galima pavydėti. Mokate vadovauti ir nevengiate to daryti. Esate ryžtingi ir nebijote to parodyti. Jūsų privalumai – drąsa ir tikslo siekimas. Jūsų silpnybės- ūmus būdas, pomėgis rizikuoti ir pernelyg didelis savo interesų sureikšminimas. Žvelkite į pasaulį giedriau, ir kovų jūsų gyvenime taps mažiau. Nebijokite išklausyti kitų nuomonės- ji gali būti naudinga, net jeigu su tuo ir nesutinkate. Stenkitės būti lankstesni ir nuolaidesni.

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *