Alginė

Vardas – Alginė Vardas Alginė

Lytis – Moteriška

Kilmė- Lietuvių

Reikšmė – vardas Alginė yra vedinys iš lietuvių kalbos žodžių, reiškiančių „ visus ginanti“. Alginės vardas yra labai retas Lietuvoje. Skaičiuojant nuo 1889 metų, šis vardas nebuvo suteiktas nei vienam asmeniui.

Ar vardas Alginė yra šventas? Ne. Šventosios Alginės nėra.

Šventieji globėjai-

Šv. Albina yra minima 12.16 dieną.

Šv. Angelė (Anelė) yra minima 01.27 dieną. Šv. Angelė saugo nuo ligų ir negalavimų bei tėvų mirties. Šv. Angelė yra neįgaliųjų ir ligonių globėja.

Šv. Aldegunda yra minima 01.30 dieną. Šv. Aldegunda saugo nuo vėžio, krūties vėžio, vaikiškų ligų, galvos skausmo, skausmo, staigios mirties, opų, žaizdų. Šv. Aldegunda globoja pradedančius vaikščioti vaikus, sergančiuosius vėžiu ir akis. Šv.Aldegunda yra Mauberge (Prancūzijoje) globėja.

Šv. Akvilina yra minima 06. 13 dieną.

Šv. Apolonija (Polė) yra minima 02.09 dieną. Šv. Apolonija saugo nuo dantų skausmų ir dantų ligų. Ji saugo odontologus ir dantų technikus. Šv. Apolonija yra Achterbos (Belgijoje),  Ariccia ir Cuccaro Monferrato (Italijoje) globėja.

Šv. Alda yra minima 04.26 dieną.

Šv. Aleksandra yra minima 03.20 dieną

Vardadienis – Alginės vardadienis yra švenčiamas 08.26, 12.16 dienomis.

Vardo variantai-

Algina, Algita, Algintė, Alginta

Alginės  charakteris pagal pirmąją vardo raidę

Esate ambicinga asmenybė ir vertinate savo asmeninę laisvę. Mėgstate komfortą ir jo siekiate. Lengvai užsidegate, savo įsitikinimus ginate tvirtai, tačiau sąžiningais metodais. Jūsų valios galima pavydėti. Mokate vadovauti ir nevengiate to daryti. Esate ryžtingo charakterio ir nebijote to parodyti. Jūsų privalumai – drąsa ir tikslo siekimas. Jūsų silpnybės- ūmus būdas, polinkis rizikuoti ir pernelyg didelis savo interesų sureikšminimas. Žvelkite į pasaulį giedriau, ir kautis gyvenime teks mažiau. Nebijokite išklausyti kitų nuomonės- ji gali būti naudinga, net jeigu su tuo ir nesutinkate. Stenkitės būti lankstesni ir nuolaidesni.

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *