Deima

Vardas DeimaVardas Deima

 • Vardo kilmė – Lietuvių
 • Vardo reikšmė – vardas Deima yra  trumpinys iš vardo  “Deimantė“. Šis savo ruožtu yra kilęs iš lietuviško žodžio „deimantas“.
 • Ar vardas Deima yra šventas? Ne. Šventosios vardu Deima nėra.
 • Šventieji globėjai-
 • Šv. Donata yra minima 12.31 dieną.
 • Vardadienis-  Deimos vardadienis yra švenčiamas 02.12 dieną.
 • Astrologinis simbolis – Dvyniai
 • Skaičius- 5
 • Palankios spalvos –  Turkio, Žalsvai melsvi atspalviai, Balta, Geltona, Rožinė, Žydra
 • Brangakmeniai – Akvamarinas, Turkis, Deimantas, Baltasis Safyras, Baltasis Turmalinas
 • Planeta globėja- Venera
 • Palankios dienos- Trečiadienis, Penktadienis

Vardo variantai-

Deimė, Deimanta, Deimantė, Diemantė, Deimantėja, Deimantina, Diemantė

Smalsuolė Deima stebins savo apsiskaitymu bei sugebėjimu pirma  sužinoti apie viską, kas dedasi aplinkui. Ją trauks kalbų mokslai, kelionės, nauji žmonės ir įspūdžiai. Tačiau vargu ar sutiksite ją ten, kur traukia visi. Rutina ir nuobodulys nesuderinami su šio vardo vibracijomis. Vardo savininkei būtina asmeninė laisvė, kurios apribojimo ji griežtai nepakęs. Ši moteris taip pat verčiau rinksis nestandartines vertybes ir stebins savo požiūrio originalumu, kuris kartais gali būti ne visai priimtinas nusistovėjusioms normoms. Jai tiktų šūkis-„Gyvenimas turi judėti į priekį“, nes būtent pokyčiai ir naujovės turėtų suteikti peno jos mintims. Deima globojama Veneros, o tai reiškia, jog moteriškas žavesys, noras būti pastebėtai, mokėjimas laiku pasakyti gerą žodį  bei sugebėjimas sukurti puikią aplinką turėtų tik padėti siekiant savo tikslų. Šio vardo vibracijos skatins kovoti užsave bei  užsispyrusiai ginti savo poreikius, net jeigu šie iš šalies atrodytų nereikšmingi. Vardo savininkė mokės dirbti daug ir ilgai, tačiau ji gali pasiduoti netikėtoms pagundoms, nesvarbu kokios jos būtų. Ji taip pat gali būti ypač taupi ar labai smulkmeniška. Puikiai įrengti namai,  laiminga šeima, puikus valgis šiai  vaišingai moteriai gali tapti  būdu parodyti savo sugebėjimus, o taip pat paskatinti išlaidauti. Vardo vibracijos gali pagelbėti diplomatiškai išsisukti iš nemalonių situacijų, bei skatinti norą išsikalbėti. Šio vardo savininkei būtina graži aplinka bei nuoširdūs santykiai tarp žmonių. Ji jausis laiminga tik  kurdama kažką naujo ir galėdama laisvai disponuoti savo laiku. Šis vardas ypač palankus muzikantėms, menininkėms, poetėms ar šokėjoms.

Deimos charakteris pagal pirmą vardo raidę

Esate tvirti ir patikimi. Jūs visada pirmiausia apgalvosite, o tik paskui pradėsite veikti. Jūs niekur neskubate ir stengiatės, kad viskas gyvenime vyktų pagal planą. Esate šeimos ramstis ir sugebate padėti visiems, kas tik to paprašo. Jūs daug dirbate, todėl lengvai pavargstate. Kai esate išvargę, su jums gan sunku bendrauti, nes ypatingai taupote savo laiką. Jūs esate labai praktiška ir tvarkinga asmenybė, nevengianti ginti savo nuomonės ir įsitikinimų. Jūs nemėgstate netikėtumų ir stengiatės išsaugoti viską ką tik turite. Gyvenime tvarkotės kaip geri ūkininkai, todėl jums drąsiai galima patikėti pinigus ir rimtus dalykus. Jūsų silpnybės- kartais esate pernelyg pedantiški, todėl kitiems galite atrodyti pernelyg reiklūs. Jums reikėtų išmokti tapti šiek tiek nuolaidesniam ir gyvenimas tikrai taps lengvesnis.

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *