Apollonia

ApolloniaVardas- Apollonia

Lytis – Moteriška

Kilmė –  Lotynų

Reikšmė – Apolonijos (Apollonia) vardas  yra kilęs iš vyriško vardo Apolonijus. Šis savo ruožtu yra vedinys iš graikų kalbos žodžio Apollonius, reiškiančio „priklausanti dievui Apolonui“. Senovės graikų mitologijoje Apolonas (Apollo)buvo deivės Artemidės sūnus, globojęs pranašystes. Jis taip pat buvo medicinos, muzikos, meno, teisės, grožio ir išminties dievas.. Vėliau šis dievas tapo saulės ir šviesos dievu .

Vardas Apollonia  yra labai retas Lietuvoje. Skaičiuojant nuo 1889 metų, šis vardas nebuvo suteiktas nei vienam asmeniui.

Ar vardas Apollonia yra šventas? Taip

Šventieji globėjai-

Šv. Aleksandra yra minima 03.20 dieną.

Šv. Apolonija yra minima 02.09 dieną. Šv. Apolonija saugo nuo dantų skausmų ir dantų ligų. Ji saugo odontologus ir dantų technikus. Šv. Apolonija yra Achterbos (Belgijoje), Ariccia ir Cuccaro Monferrato (Italijoje) globėja.

Vardadienis – Apollonios  vardadienis yra švenčiamas  02.09 ir 04.18 dieną

Vardo variantai –

Apolonija, Polė, Polina, Apolonia, Apolina, Apolė, Polina, Polė, Apolionija,Apalonija, Palionija, Palionia, Paliutė, Paliusė, Palia, Palė, Apollonia, Appolonia, Apollina

Apollonios charakteris pagal pirmąją vardo raidę

Jūs esate valinga ir daug ko siekianti asmenybė. Jūs vertinate savo asmeninę laisvę bei nepriklausomybę. Jūsų valios ir užsispyrimo užtektų keliems asmenims, todėl nebijote rėžti tiesios į akis. Mėgstate atvirumą ir esate gan tiesmukiškas, taip pat mėgstate kad viskas būtų taip kaip to norite jūs. Gyvenime jūs vertinate komfortą ir jo siekiate. Lengvai užsidegate, savo įsitikinimus ginate tvirtai, tačiau sąžiningais metodais. Jūsų valios tikrai galima pavydėti. Mokate vadovauti ir nevengiate to daryti. Esate ryžtingi ir nebijote to parodyti. Jūsų privalumai – drąsa ir tikslo siekimas. Jūsų silpnybės- ūmus būdas, pomėgis rizikuoti ir pernelyg didelis savo interesų sureikšminimas. Žvelkite į pasaulį giedriau, ir kovų jūsų gyvenime taps mažiau. Nebijokite išklausyti kitų nuomonės- ji gali būti naudinga, net jeigu su tuo ir nesutinkate. Stenkitės būti lankstesni ir nuolaidesni.

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *