Ameticija

AmeticijaVardas- Ameticija

Lytis – Moteriška

Kilmė – Lotynų

Reikšmė –Ameticijos vardas yra senovės romėnų deivės Amicitijos vardo variantas. Šis savo ruožtu yra kildinamas iš lotynų kalbos žodžio, reiškiančio ,, draugystė“. Amicitija buvo stenovės romėnų draugystės ir meilės deivė.

Ameticijos vardas yra labai retas Lietuvoje. Skaičiuojant nuo 1889 metų, šis vardas buvo suteiktas tik vienam asmeniui.

Ar vardas Afryna yra šventas? Ne. Šventosios Afrynos nėra.

Šventieji globėjai-

Šv. Amalija (Amalburga) yra minima 07.10 ir 11.21 dienimis. Šv. Amalija saugo nuo mėlynių, sumušimų, rankų skausmų bei karštinės. Ji globoja valstiečius, žemdirbius, sergančiuosius karštine ir Ghent- o miestą (Belgijoje). Šv. Amalija buvo kilminga moteris, išauginusi daug vaikų. Senatvėje ji pasirinkusi vienuolės gyvenimą. Legenda teigia, jog Šv. Amalija kartą perplaukusi ežerą ant milžiniško eršketo nugaros. Todėl paveiksluose ji neretai vaizduojanti su žuvimi arba ant žuvies.

Šv. Amata yra minima 02.20 dieną.

Vardadienis – Ameticijos vardadienis yra švenčiamas

Vardo variantai

Amicitija, Amiticija, Amita, Aminta, Amicitia

Ameticijos charakteris pagal pirmąją vardo raidę

Esate valinga ir daug ko siekianti asmenybė. Jūs vertinate savo asmeninę laisvę bei nepriklausomybę. Jūsų valios ir užsispyrimo užtektų keliems asmenims, todėl nebijote rėžti tiesios į akis. Mėgstate atvirumą ir esate gan tiesmukiškas, taip pat mėgstate kad viskas būtų taip kaip to norite jūs. Gyvenime jūs vertinate komfortą ir jo siekiate. Lengvai užsidegate, savo įsitikinimus ginate tvirtai, tačiau sąžiningais metodais. Jūsų valios tikrai galima pavydėti. Mokate vadovauti ir nevengiate to daryti. Esate ryžtingi ir nebijote to parodyti. Jūsų privalumai – drąsa ir tikslo siekimas. Jūsų silpnybės- ūmus būdas, pomėgis rizikuoti ir pernelyg didelis savo interesų sureikšminimas. Žvelkite į pasaulį giedriau, ir kovų jūsų gyvenime taps mažiau. Nebijokite išklausyti kitų nuomonės- ji gali būti naudinga, net jeigu su tuo ir nesutinkate. Stenkitės būti lankstesni ir nuolaidesni.

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *