Alemonia

AlemoniaVardas- Alemonia

Lytis – Moteriška

Kilmė – Daugiakilmis: Graikų/ Lotynų

Reikšmė – Alemonos ( Alemonijos)  vardu buvo vadinama senovės romėnų deivė- saugojusi ir maitinusi negimusius kūdikius. Vardas yra greičiausiai kilęs iš senovės graikų kalbos žodžio  ἀλήμων (ălēmon) , kuris lietuvių kalboje reiškia ,, keliautojas, klajoklis „.

Vardas Alemonia  yra labai retas Lietuvoje. Skaičiuojant nuo 1889 metų, šis vardas nebuvo suteiktas nei vienam asmeniui.

Ar vardas Alemonia  yra šventas? Ne. Šventosios Alemonios nėra.

Šventieji globėjai-

Šv. Aleksandra yra minima 03.20 dieną.

Šv. Alena yra minima 06.18 dieną.

Šv. Alėta yra minima 04.04 dieną. Šv. Alėta gyveno Prancūzijoje 10 amžiuje. Ji buvo Šv. Bernardo motina.

Šv. Alpaida iš Kudo yra minima 11.03 dieną. Ji gyveno 13 amžiuje Prancūzijoje ir sirgo raupsais. Šv. Alpaida garsėjo pamaldumu. Legenda teigia, jog mirties valandą ji buvo išgydyta nuo raupsų. Šv. Alpaida saugo nuo ligų. Ji globoja neįgaliuosius, turinčius fizinę negalią ir ligonius.

Vardadienis – Alemonijos vardadienis yra švenčiamas

Vardo variantai –

 Alemonija, Alemona, Alemana, Anemona, Almanė, Ălĕmōna

Alemonios  charakteris pagal pirmąją vardo raidę

Jūs esate valinga ir daug ko siekianti asmenybė. Jūs vertinate savo asmeninę laisvę bei nepriklausomybę. Jūsų valios ir užsispyrimo užtektų keliems asmenims, todėl nebijote rėžti tiesios į akis. Mėgstate atvirumą ir esate gan tiesmukiškas, taip pat mėgstate kad viskas būtų taip kaip to norite jūs. Gyvenime jūs vertinate komfortą ir jo siekiate. Lengvai užsidegate, savo įsitikinimus ginate tvirtai, tačiau sąžiningais metodais. Jūsų valios tikrai galima pavydėti. Mokate vadovauti ir nevengiate to daryti. Esate ryžtingi ir nebijote to parodyti. Jūsų privalumai – drąsa ir tikslo siekimas. Jūsų silpnybės- ūmus būdas, pomėgis rizikuoti ir pernelyg didelis savo interesų sureikšminimas. Žvelkite į pasaulį giedriau, ir kovų jūsų gyvenime taps mažiau. Nebijokite išklausyti kitų nuomonės- ji gali būti naudinga, net jeigu su tuo ir nesutinkate. Stenkitės būti lankstesni ir nuolaidesni.

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *