Eigotas

Vardas  Eigotas


Eigotas

Lytis – Vyriška

Kilmė – Lietuvių

Reikšmė – vardas Eigotas yra vedinys iš lietuvių kalbos žodžių, reiškiančių „eiti, eidus, eiklus “ . Šis vardas taip pat yra lietuviškų vardų , prasidedančių Eig- trumpinys.

Eigoto vardas yra labai retas Lietuvoje. Skaičiuojant nuo 1889 metų, šis vardas nebuvo suteiktas nei vienam asmeniui

Ar vardas Eigotas yra šventas? Ne. Šventojo Eigoto nėra.

Šventieji globėjai

Šv. Edmundas yra minimas 11.16 ir 12.10 dieną. Šv. Edmundas saugo nuo maro. Jis yra karalių, kankinimų aukų ir vilkų globėjas.

Šv. Edvinas yra minimas 10.05 ir 10.12 dieną. Šv. Edvinas globoja atsivertėlius, dideles šeimas, benamius, karalius ir valkatas.

Šv. Ebrulfas yra minimas 12.29 dieną.

Vardadienis – Eigoto vardadienis yra švenčiamas 02.06, 12.29 dieną.

Vardo variantai 

Eigutis, Eidas, Eigintas, Eidotas, Eidenis, Eidimtas, Eidintas

Eigoto charakteris pagal pirmą vardo raidę

Esate kūrybinga ir jautri asmenybė. Jūs kupini idėjų ir sumanymų. Visada esate įvykių sūkūryje ir naujienas visada sužinote patys pirmieji. Jūs mėgstate laisvę ir ją aistringai ginate. Jūs mėgstate greitį, judesį, adrenaliną ir sporto salę. Esate žvitrūs, miklūs ir judrūs, o vakarėliuose visada esate dėmesio centre, Jūsų idėjos visada originalios ir įdomios. Jūs greitai mąstote, puikiai deratės ir mokate užuosti pelną ten, kur jo niekas nepastebi. Reikalui esant mokate sužėrėti lyg deimantas. Tačiau kaip ir deimantas, -mėgstate prabangią aplinką ir gyvenimo malonumus. Jūs aistringi, romantiški ir nevengiate siurprizų. Jūsų trūkumas –  pasiduodate azartui, todėl jums kartais sunku laiku sustoti. Venkite kraštutinumų ir būkite nuosaikesni.

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *