Aguona

Vardas – Aguona Aguona

Lytis – Moteriška

Kilmė- Lietuvių

Reikšmė – Vardas Aguona yra  vedinys iš lietuviškos gėlės pavadinimo „aguona“.  Aguonos vardas yra labai retas Lietuvoje. Skaičiuojant nuo 1889 metų, šis vardas nebuvo suteiktas nei vienam asmeniui.

Ar vardas Aguona yra šventas? Ne. Šventosios Aguonos  nėra.

Šventieji globėjai

Šv. Agnesė saugo nuo kūno negalavimų, globoja ligonius. Šv. Agnesė iš Romos globoja sužadėtinius, skaistuolius ir skaistuoles, skautus, sodininkus, prievartos aukas, derlių ir vaikus.

Šv. Agija minima yra minima 04.18 ir 09.01 dienomis. Šv. Agija globoja teismus.

Vardo variantai –

Agluona, Aluona, Agota, Agotė, Agatė, Agatha, Aga, Agė, Agilija, Agita, Agūna, Aga, Aja

Esate ambicinga asmenybė ir vertinate savo asmeninę laisvę. Mėgstate komfortą ir jo siekiate. Lengvai užsidegate, savo įsitikinimus ginate tvirtai, tačiau sąžiningais metodais. Jūsų valios galima pavydėti. Mokate vadovauti ir nevengiate to daryti. Esate ryžtingo charakterio ir nebijote to parodyti. Jūsų privalumai – drąsa ir tikslo siekimas. Jūsų silpnybės- ūmus būdas, polinkis rizikuoti ir pernelyg didelis savo interesų sureikšminimas. Žvelkite į pasaulį giedriau, ir kautis gyvenime teks mažiau. Nebijokite išklausyti kitų nuomonės- ji gali būti naudinga, net jeigu su tuo ir nesutinkate. Stenkitės būti lankstesni ir nuolaidesni.

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *