Aivina

Vardas –Aivina

 

Kilmė – Daugiakilmis:Lietuvių/ Skandinavų/Anglų/Slavų

Reikšmė – Aivinos vardas  gali būti kildinamas iš lietuvių kalbos žodžių  ,,ait-, eiti ir kaltė, priežastis“. Šis vardas taip pat yra skandinavų kilmės vardo Iveta variantas. Šis savo ruožtu reiškia „ lankininkė, karė su lanku“. Šis vardas taip pat gali būti kildinamas iš anglų kalbos žodžio Ivy, reiškiančio ,, gebenė“. Yra vardo kilmės aiškinimų, teigiančių, jog šis vardas yra vardo Aiva variantas. Šis savo ruožtu yra slaviškas svarainio paadinimas.

Aivinos vardas yra labai retas Lietuvoje. Skaičiuojant nuo 1889 metų, šis vardas buvo suteiktas tik 1 asmeniui.

Ar vardas Aivina yra šventas? Ne. Šventosios Aivinos nėra.

Šventieji globėjai –

Šv. Ivas yra minimas 04.24 ir 05.19 dieną. Šv. Ivas yra Saint Yves (Anglijoje) globėjas. Šv. Ivas Kemartietis yra minimas 05.19 dieną. Jis globoja apleistuosius, advokatus, patrankininkus, teisėjus, teisininkus, kanauninkus, kanonistus, notarus, našlaičius. Šv. Ivas Kemartietis yr Britanijos globėjas

Šv. Ada minima 12.04 dieną. Šv. Ada globoja Prancūzijos vienuoles ir tikinčias moteris.

Šv. Amata yra minima 02.20 dieną.

Šv. Aja (Agija) yra minima 09.01 dieną.

Šv. Artemonas Laodikietis yra minimas 10.08 dieną.

Šv. Atanazija iš Antiochijos yra minima 10.09 dieną.

Vardadienis Aivinos  vardadienis yra švenčiamas  dieną.

Vardo variantai-

Eita, Aivana, Aivara, Aiva, Aivė, Aiveta, Aivija, Aivilė, Aivina, Aivintė, Aivita, Iva, Yva

Aivinos  charakteris pagal pirmąją vardo raidę

Esate ambicinga asmenybė ir vertinate savo asmeninę laisvę. Mėgstate komfortą ir jo siekiate. Lengvai užsidegate, savo įsitikinimus ginate tvirtai, tačiau sąžiningais metodais. Jūsų valios galima pavydėti. Mokate vadovauti ir nevengiate to daryti. Esate ryžtingo charakterio ir nebijote to parodyti. Jūsų privalumai – drąsa ir tikslo siekimas. Jūsų silpnybės- ūmus būdas, polinkis rizikuoti ir pernelyg didelis savo interesų sureikšminimas. Žvelkite į pasaulį giedriau, ir kautis gyvenime teks mažiau. Nebijokite išklausyti kitų nuomonės- ji gali būti naudinga, net jeigu su tuo ir nesutinkate. Stenkitės būti lankstesni ir nuolaidesni.

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *