Ainorė

Vardas –Ainorė Ainorė

Lytis – Moteriška

Kilmė –Daugiakilmis: Lietuvių /Skandinavų/Latvių

Reikšmė –Vardas Ainorė yra vedinys iš lietuviško vardo Einora, kuris savo ruožtu yra kilęs iš lietuviškų žodžių, reiškiančių „eiti ir noriai “2. Ainoros vardas taip pat gali būti vedinys iš skandinaviško vardo Einaras, kuris reiškia „karžygys, karys“. Šis vardas taip pat gali būti latviško vardo Ainara variantas. Ainorės vardas yra labai retas Lietuvoje. Skaičiuojant nuo 1889 metų, šis vardas nebuvo suteiktas nei vienam asmeniui.

Ar vardas Ainorė yra šventas? Ne. Šventosios Ainorės nėra.

Šventieji globėjai-

Šv. Albina yra minima 12.16 dieną.

Šv. Anastazija yra minima 12.25 dieną. Šv.Anastazija globoja kankinius, audėjus, verpėjus ir našles.

Šv. Ona yra minima 07 26, 12 15 dienomis. Šv. Ona saugo nuo skurdo ir nevaisingumo, globoja besilaukiančias moteris, gimdyves, senelius, bevaikes poras, motinas, namų šeimininkes, skurstančiuosius,megėjas ir nėrėjas, arklininkus, stalius,siuvėjas, Kanadą ir Prancūziją. Dažnai vaizduojama su knyga rankose.

Šv. Agnesė (Inesa) iš Romos yra minima 01.21 dieną. globoja sužadėtinius, skaistuolius ir skaistuoles, skautes, mergaites, mergeles, sodininkus, prievartos aukas, derlių ir vaikus. Šv. Agnietė yra Manresos (Ispanijoje) globėja.

Šv. Honorina yra minima 02.27 dieną. Ji globoja valtininkus ir Conflans-Sainte-Honorine ( Prancūzijoje)

Vardadienis – Ainaros vardadienis yra švenčiamas 06.13 dieną.

Vardo variantai:

Ainara, Ainora.  Einorė, Einora

Ainorės charakteris pagal pirmąją vardo raidę

Esate ambicinga asmenybė ir vertinate savo asmeninę laisvę. Mėgstate komfortą ir jo siekiate. Lengvai užsidegate, savo įsitikinimus ginate tvirtai, tačiau sąžiningais metodais. Jūsų valios galima pavydėti. Mokate vadovauti ir nevengiate to daryti. Esate ryžtingo charakterio ir nebijote to parodyti. Jūsų privalumai – drąsa ir tikslo siekimas. Jūsų silpnybės- ūmus būdas, polinkis rizikuoti ir pernelyg didelis savo interesų sureikšminimas. Žvelkite į pasaulį giedriau, ir kautis gyvenime teks mažiau. Nebijokite išklausyti kitų nuomonės- ji gali būti naudinga, net jeigu su tuo ir nesutinkate. Stenkitės būti lankstesni ir nuolaidesni.

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *