Eigotė

Vardas Eigotė 


Eigotė

Lytis – Moteriška

Kilmė – Lietuvių

Reikšmė –  Vardas Eigotė tra vedinys iš lietuvių kalbos žodžių, reiškiančių  „eiti, eidi, eikli“. Šis vardas taip pat  yra lietuviškų vardų , prasidedančių Eig- trumpinys.

Eigotės vardas yra labai retas Lietuvoje. Skaičiuojant nuo 1889 metų, šis vardas nebuvo suteiktas nei vienam asmeniui

Ar vardas Eigotė yra šventas? Ne. Šventosios Eigotės nėra.

Šventieji globėjai-

Šv. Eulalija yra minima 02.12, 10.06, 12.10 dienomis. Šv. Eulalija Bareslonietė saugo nuo sausros . Ji  globoja buriuotojus, jūreivius, valtininkus, vandentiekio darbuotojus bei Barselonos miestą.

Šv. Eulalija Meridietė yra minima 12.10 dieną. Ji yra Meridos ir Oviedo (Ispanijoje) globėja. Šv. Eulalija saugo pabėgėlius, našles ir kankinimų aukas.

Šv. Edana yra minima 07.05 dieną.

Vardadienis – Eigotės vardadienis yra švenčiamas 02.06, 12.29 dieną.

Vardo variantai 

Eigutė, Eidė, Eiginta

Eigotės charakteris pagal pirmą vardo raidę

Esate kūrybinga ir jautri asmenybė. Jūs kupini idėjų ir sumanymų. Visada esate įvykių sūkūryje ir naujienas visada sužinote patys pirmieji. Jūs mėgstate laisvę ir ją aistringai ginate. Jūs mėgstate greitį, judesį, adrenaliną ir sporto salę. Esate žvitrūs, miklūs ir judrūs, o vakarėliuose visada esate dėmesio centre, Jūsų idėjos visada originalios ir įdomios. Jūs greitai mąstote, puikiai deratės ir mokate užuosti pelną ten, kur jo niekas nepastebi. Reikalui esant mokate sužėrėti lyg deimantas. Tačiau kaip ir deimantas, -mėgstate prabangią aplinką ir gyvenimo malonumus. Jūs aistringi, romantiški ir nevengiate siurprizų. Jūsų trūkumas –  pasiduodate azartui, todėl jums kartais sunku laiku sustoti. Venkite kraštutinumų ir būkite nuosaikesni.

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *